Aby zyskać kompetencje, które przydadzą Ci się w Twojej codziennej drodze zawodowej, nie musisz wydawać majątku na szkolenia. Zapisz się na darmowe kursy online, które pozwolą Ci zyskać niezbędną dawkę wiedzy w wybranym zakresie wiedzy – psychologii biznesu dla menadżerów, sprzedaży dla osób pracujących w działach handlowych, a także z zakresu psychologii ogólnej, które przydadzą się na różnych etapach kariery oraz życia prywatnego.

Darmowe kursy internetowe Twoją szansą na pozyskanie inspirującej wiedzy

Niewiele potrzeba, abyś pozyskał wiedzę oraz umiejętności, które polepszą Twoje kompetencje. Aby otrzymać bezpłatne szkolenia internetowe, wystarczy podać nam swoje dane, dokonać ich potwierdzenia, a my regularnie będziemy Ci wysyłać dawkę inspirujących materiałów trwających jedynie 60 sekund, które codziennie lub 3 razy w tygodniu z samego rana pozwolą Ci polepszyć swoje umiejętności chociażby w zakresie komunikacji w biznesie, negocjowania, sprzedaży czy rozmawiania z trudnymi klientami – za darmo. To tylko 60 sekund darmowego szkolenia online, który może dać Ci bardzo wiele i pomoże dokonać zmian w życiu.

Jak się zapisać?

Zaznacz, który kurs Cię interesuje, a następnie podaj swoje dane na dole strony. Po zapisaniu się, wyślemy Ci wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Gdy to zrobisz dołączysz do społeczności ponad 13 000 kursantów, którzy każdego dnia rozwijają siebie, swoje zdolności menadżerskie oraz sprzedażowe.

60 sekund… managera

Dołącz do społeczności ponad 15 tysięcy managerów

Codzienna dawka solidnej wiedzy z zakresu psychologii biznesu dla tych, którzy już zarządzają ludźmi lub mają takie aspiracje. Wynieś swoje życie zawodowe lub biznes na nowy poziom. ​Pokazuję w tym kursie, jak lepiej podejmować decyzje w pracy, w biznesie, jak lepiej się komunikować, negocjować i rozwijać biznes. Codziennie przez cały rok na swojej skrzynce ok. 7:00 otrzymasz maila z inspiracją, wiedzą, ćwiczeniem.

Chcesz się zapisać?

60 sekund… dla siebie

Dołącz do społeczności ponad 35 tysięcy osób

Praktyczna psychologia w najlepszym wydaniu, byś poświęcając minimum czasu dziennie, maksymalnie zwiększał(a) swoje szanse na sukces w dowolnej dziedzinie życia.​ Poruszam tu tematy motywacji, szczęścia, radzenia sobie ze stresem, kształtowaniu nawyków, radzenia sobie przeszłością. Codziennie przez 6 miesięcy na Twojej skrzynce ok. 7:00 otrzymasz maila z inspiracją, wiedzą, ćwiczeniem.

Chcesz się zapisać?

60 sekund… sprzedaży

Dołącz do społeczności ponad 5 tysięcy sprzedawców

Jako sprzedawca, musisz cały czas się rozwijać. Znajdować nowe sposoby komunikacji z klientami. Docierać do nich lepiej. Sprzedawać więcej. To, co tu dostaniesz, znacznie ci w tym pomoże.​ Trzy razy w tygodniu przez 4 miesiące na Twojej skrzynce ok. 7:00 otrzymasz maila z inspiracją, wiedzą, ćwiczeniem.

Chcesz się zapisać?

60 sekund… HR

Dołącz do społeczności prawie 3 tysięcy osób

Codziennie przez 60 dni o 7:00 będziesz otrzymywać krótkiego maila ze wskazówką, inspiracją, trendami lub kluczowymi wnioskami z najważniejszych raportów dotyczących działów HR.

Chcesz się zapisać?

Zapisz się na bezpłatny kurs

Dołącz do ponad 10 tysięcy osób, które już się zapisały!

Wybierz kursy, na które chcesz się zapisać:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie 4People Adam Dębowski z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512177060, REGON: 142170491. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.