Startuję z codziennymi podcastami Dębowski Daily!

O czym będą? O efektywności i równowadze. O skuteczności i spokoju. O wchodzeniu na wyższy poziom i zatrzymaniu. I o tym, jak być świadomym graczem w „grze umysłu”, „mind game”, która toczy się, od kiedy jako dzieci zyskaliśmy samoświadomość i myśli zalewają naszą głowę.

W trakcie kilkuminutowych nagrań (max. 10 minut) będę z jednej strony dawał inspirację, jak robić rzeczy lepiej, skuteczniej i sprawniej, a z drugiej – zapraszał do zatrzymania się, refleksji, wzięcia oddechu i uspokojenia się w pędzącym świecie.

Na start udostępniam 5 merytorycznych nagrań. Możecie przesłuchać je wszystkie lub skupić się na tych, których tytuł najbardziej do Was przemówił.

To dla mnie nowa formuła dzielenia się wiedzą i przemyśleniami. Jestem podekscytowany tym, że projekt startuje i może wnieść wartość w życie wielu osób, a jednocześnie odczuwam lekką tremę, ponieważ wchodzę na nieznany grunt. Jestem bardzo ciekaw Waszego odbioru, wszelkich opinii i przemyśleń ? Będę również bardzo wdzięczny, jeśli po wysłuchaniu odcinka każdy z Was da mu ocenę w aplikacji – dzięki temu materiał będzie lepiej widoczny.

Zapraszam do odsłuchania premierowych odcinków.

P.S. Bądźcie czujni, bo za około 3-4 tygodnie premiera drugiego podcastu, który będzie się ukazywał co 2 tygodnie i będą to 90-minutowe wywiady moje z moimi gośćmi – szczerze o przełamywaniu blokad, trudności oraz o ich ścieżce dojścia do momentu, w którym są teraz.

Adam Dębowski

Adam Dębowski

Od 2005 roku pomagam ludziom w podnoszeniu ich efektywności osobistej, biznesowej, kompetencji miękkich, uwalnianiu się od wewnętrznych blokad i emocji, a firmom i menadżerom w zmianie i zarządzaniu zespołem. Moja osobowość i wartości bardzo pomagają w prowadzeniu mediacji w firmach, między organizacjami i osobami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *