Dlaczego warto dołączyć?

Klub Change Value Process (KCVP) to święty graal rozwoju osobistego. To najlepsza i najnowocześniejsza forma wsparcia Ciebie w procesie zmiany i edukacji. To wynik obserwacji, badań i doświadczeń zbieranych od 2006 roku. Jednocześnie to najlepsza recepta na aktualne czasy. Wiedza i umiejętności nigdy nie tracą na wartości!

W obecnym, niepewnym świecie przetrwasz i będziesz wygrywać tylko jeśli dowiesz się więcej – o sobie, o innych, o biznesie. Właśnie w tej chwili masz kompetencje przyszłości na wyciągnięcie ręki.

Inni tkwią w miejscu, w przeszłości, bez kontaktów, ale faktem jest, że bez ciągłej nauki, networkingu będą mieć mniejszą satysfakcję z życia, a być może nawet mniej zarabiać. Nie stać Cię na to.

Wiele osób chce, marzy, ale niewielu cokolwiek osiąga. Dlaczego? Bo brakuje im systematyczności, czasu na rzeczy ważne, kontaktów, wiedzy, wsparcia, inspiracji. Nie musi tak być.

Dlatego powstał KCVP. Aby w każdym miesiącu dostarczać Ci dawki energii, motywacji, wiedzy psychologicznej, przestrzeni na wymianę myśli. Klub CVP to proces rozwoju osobistego i zawodowego, który wspiera Cię w:

 • Wzmocnieniu wiary w siebie i pewności siebie
 • Odkryciu i rozwijaniu swoich talentów i pomysłu na siebie
 • Zarządzaniu emocjami, stresem, strachem, niepewnością
 • Wzmacnianiu motywacji
 • Zarządzaniu czasem i byciu systematycznym
 • Rozwijaniu networkingu i byciu w społeczności
 • Uczeniu się komunikacji, wystąpieniach publicznych
 • Rozwoju marketingu, sprzedaży i swojej marki

W skrócie Klub to systematyczny proces szkolenia, warsztatów, spotkań. To nowoczesna i najlepsza forma rozwoju osobistego. A konkretniej:

 1. 8 spotkań online na żywo  – co miesiąc o stałych porach w każdą środę miesiąca (wykład inspirujący, klub  marketingowy, spotkanie networkingowe, warsztat coachingowy, warsztat terapeutyczny, medytacja)
 2. Szkolenia online (od 2h do 10h) co miesiąc na platformie online nowe materiały video – od pewności siebie, przez komunikację do zarządzania zespołem
 3. 2 sesje 1na1 z coachem, doradcą, terapeutą – aby indywidualnie znaleźć rozwiązania, otrzymać wsparcie, zostać wysłuchanym
 4. Zamknięta grupa na FB z artykułami i do wymiany wiedzy
 5. Możliwość rozwoju swojej marki jako ekspert poprzez tworzenie własnych szkoleń online i wykładów dla klubowiczów

Klub CVP jest dla Ciebie jeśli:

 • Interesujesz się praktycznym rozwojem osobistym, który wspiera w systematyczności
 • Chcesz rozwijać siebie, swoją osobowość
 • Chcesz budować markę osobistą
 • Chcesz nauczyć się zarabiać więcej, awansować czy zbudować własną firmę
 • Szukasz ludzi podobnych do nich samych, z którymi możesz rozmawiać i wymieniać myśli
 • Szukasz inspiracji i motywacji każdego miesiąca
 • Chcesz poznać ludzi, którym możesz zaufać i nawiązywać współpracę
 • Lubisz networking, lub chcesz się go nauczyć, przy okazji poszerzając swoją sieć kontaktów
 • Znasz Adama Dębowskiego i chcesz zdobyć jego wiedzę
 • Chcesz uczyć się od praktyków w psychologii i biznesie
 • Szukasz wsparcia w rozwoju zdolności przekonywania, wystąpień publicznych i bycia w social mediach

Klub CVP NIE jest dla Ciebie jeśli:

 • Nie chcesz nic zmienić w swoim życiu
 • Nie masz ochoty na kontakt z innymi – wtedy wykup po prostu szkolenia
 • Nie chcesz się uczyć, tylko kolekcjonować wiedzę i nigdy jej nie wdrożyć

Chcemy być Twoim wsparciem w trudnych czasach!

Podchodzimy bardzo poważnie do naszej roli w tej społeczności. Chcemy być razem z Tobą i wspierać się w momentach, które są dla Ciebie trudne. Poza wszystkimi rzeczami, o których tutaj piszemy, przekonali się o tym dodatkowo ludzie, którzy już są członkami Klubu.

Wyszliśmy naprzeciw aktualnej sytuacji ekonomicznej. Wiemy, jak frustrujące są aktualne podwyżki. Zdajemy sobie sprawę, że coraz trudniej utrzymać siebie, rodzinę, dach nad głową. Dlatego obniżyliśmy cenę Klubu dla obecnych Klubowiczów. Ta sama, lepsza cena będzie również dla Ciebie!

Jakie poważne problemy rozwiązuje Klub?

Od 2006 prowadząc szkolenia i warsztaty na żywo, online, a także uczestnicząc w szkoleniach w Polsce, USA, Australii, UK zaobserwowaliśmy następujące problemy:

 • Odbycie np. 2-dniowego szkolenia i następnie brak systematycznego wdrażania poznanej wiedzy w każdym miesiącu
 • Dużo wiedzy, brak ćwiczeń
 • Brak kontaktu z ludźmi po zakończeniu szkolenia
 • Brak głębszych rozmów – skupienie tylko na wiedzy i pojedynczych ćwiczeniach
 • Na wielu szkolenia jest tylko wiedza, ale brakuje inspiracji i motywacji
 • Na wielu konferencjach jest tylko inspiracja, ale brakuje wiedzy
 • Na warsztatach rozwijane są aspekty psychologiczne, ale nie ma networkingu i marketingu
 • Na konferencjach jest networking i marketing, ale nie ma wiedzy psychologicznej
 • Wiele osób kupuje za 100-1000 zł szkolenia online, ale ponad 70% ich nie ogląda, ponieważ brakuje bodźca i systematyczności
 • Odbywanie tylko spotkań na żywo bez możliwości powrotu do wiedzy na portalu online
 • Na szkoleniach jest wiedza i praktyka, ale nie ma wsparcia ekspertów w pracy 1na1

Dlatego stworzyliśmy Klub CVP – nowoczesną formę rozwoju osobistego i szkoleń.

Tylko rozłożenie Twojego rozwoju na miesiące i lata, wdrożenie systematycznych spotkań, warsztatów, pracy 1na1 może dać zamierzone przez Ciebie efekty w motywacji, wystąpieniach publicznych, większych zarobkach, pewności siebie, zarządzaniu czasem, systematyczności i konsekwencji. Przejdziemy ten proces razem, ale jeśli włożysz w to swoje zaangażowanie, to zaobserwujesz pierwsze zmiany już po miesiącu!

Zobacz, jak działa Klub CVP!

W klubie pracujesz nad 12 obszarami

Nie poznasz prawdziwego szczęścia i nie osiągniesz zamierzonych celów, jeśli nie zadbasz o wszystkie 12 obszarów, które są istotne w Twoim życiu. Dlatego w Klubie nie skupiamy się na niewielkim wycinku Twojego życia i Twoich potrzeb. Pomagamy Ci rozwijać się kompleksowo w aż 12 obszarach, abyś czuł się spełniony i otrzymał takie wsparcie, jakiego akurat potrzebujesz.

Naszym celem jest to, abyś po kilku miesiącach w Klubie mógł powiedzieć, że każdy z 12 obszarów oceniasz wyżej, lepiej. W każdym miesiącu będziesz miał okazję to sprawdzić, aby widzieć swój rozwój, widzieć postępy, ale także obszary, o które należy jeszcze zadbać.

Nasz wybór spotkań i materiałów pozwoli Ci przejść przez proces odkrywania siebie na nowo. Dostarczymy Ci to, czego potrzebujesz. Potraktuj Klub CVP jak szwedzki stół Twojego rozwoju – bierz z niego to, co jest dla Ciebie w danym momencie ważne. Nie musisz być na każdym spotkaniu, jeśli nie jest to w danym miesiącu Ci potrzebne. Skup się na tym, co istotne. Już jedno spotkanie, dostęp do jednego szkolenia lub jedna sesja 1na1 z naszym ekspertem zwraca Ci cenę Klubu z nawiązką.

Koło życia Koło życia Koło życia Koło życia

Główne cele Klubu CVP i korzyści z bycia członkiem klubu

Mamy bardzo konkretne postanowienia i cele, o które każdego miesiąca będziemy dbać ze wszystkimi uczestnikami. Będąc członkiem Klubu CVP, możesz liczyć na:

01.

Rozwój kariery zawodowej i/lub biznesowej, a tym samym zarobków.

Naszą misją jest to, aby rok do roku każdy Klubowicz zarabiał więcej. Będziemy szukać sposobów na to, aby tak było. Dlatego stawiamy na networking, połączony z ciągłym rozwojem wiedzy psychologicznej i marketingowej.

02.

Szybsze i łatwiejsze realizowanie celów

Naszą misją jest to, aby wspierać Cię w osiąganiu tego co jest dla Ciebie ważne. W każdym miesiącu masz dostęp do: 6 spotkań z Klubowiczami online na żywo, pracy 1na1 z coachem-doradcą-terapeutą, od 2h do 10h nowego materiału video z psychologii, wystąpień publicznych, komunikacji i wielu innych.

03.

Rozwój Twojego wizerunku i marki.

Naszą misją jest to, aby każdy Klubowicz rok do roku stawał się lepszym specjalistą w swojej dziedzinie oraz aby jego wizerunek i rozpoznawalność były coraz większe. Dzięki temu Twoja przewaga i stawki na rynku będą wyższe! To uniezależnia Cię od etatu i wielu zmian na rynku. Każdy ma w sobie talenty, które może rozwijać i przekładać na efekty w swojej branży. Klub istnieje po to, aby Cię w tym wspierać. Kolejnym krokiem jest dzielenie się z innymi swoimi doświadczeniami poprzez szkolenia online, warsztaty, wykłady, pisanie artykułów. W Klubie znajdziesz na to przestrzeń. Dzięki Klubowi w ciągu 1-2 lat możesz zbudować swoją rozpoznawalność, dotrzeć do nowych klientów, którzy będą chcieli płacić za konsultację z Tobą – niezależnie czy jesteś z branży IT, prawniczej, medycznej, księgowej, handlowej czy jakiejkolwiek innej.

04.

Rozwój osobisty 

Naszą misją jest to, aby każdy Klubowicz rok do roku podnosił swoją Inteligencję Emocjonalną, Społeczną i Biznesową. W KCVP poznajesz siebie lepiej, rozumiesz swoje emocje, swoją osobowość, uczysz się pokonywać ograniczenia, a także rozwijasz zdolności komunikacji, podejmowania decyzji. Robisz to poprzez spotkania coachingowe oraz terapeutyczne.

05.

“You’ll never walk alone” – Nigdy nie będziesz sam

To hasło kiedyś było mottem przewodnim klubu piłkarskiego Liverpool. To część naszej misji, aby żaden Klubowicz w swoich wyzwaniach osobistych i biznesowych nigdy nie był sam. Klub CVP to nie tylko networking i rozwój, ale wsparcie ludzi podobnych do siebie, którzy zawsze są na posterunku, gdy trzeba pomóc drugiej osobie. Dlatego w każdą 3. środę miesiąca odbywa się spotkanie networkingowe z Klubowiczami oraz studentami Szkoły Doradców CVP.

Zobacz jeden z wykładów inspirujących. Taką dawkę wiedzy otrzymasz w każdym miesiącu na żywo, z możliwością zadawania pytań.

Sprawdź

Co o klubie KCVP mówią klubowicze

Czym jest Klub CVP

Bycie członkiem klubu daje Ci aż 6 bardzo konkretnych korzyści. 

01.

Rozwój osobisty

Każdego miesiąca odbywa się 6 spotkań online na żywo (Warsztat terapeutyczny – 2 środa o 19:00, Medytacja – 2 środa o 21:00,  Wykład inspirujący– 3 środa o 19:00, Warsztat networkingowy – 3 środa o 20:30, Klub Marketingowy – 4 środa o 19:00, Warsztat coachingowy – 4 środa 20:00,). Co 2 miesiące otrzymujesz dostęp do nowego szkolenia online (pewność siebie, wystąpienia publiczne, zarządzanie czasem i wiele innych). Jedne trwają ponad 2-4h inne 9-17h. Przez 2 lata obecności w Klubie przechodzisz przez ponad 80h materiałów video.

02.

Wsparcie 1na1

W ramach abonamentu masz dostęp do sesji z wybranych przez siebie coachem, terapeutą, który jest absolwentem lub studentem naszej szkoły coachów i terapeutów. Możesz umówić się na 1 lub 2 sesje w miesiącu.

03.

Integracja i dyskusje

Raz w miesiącu, w 3. środę miesiąca odbywa się spotkanie online pt. Klub Cafe – przy kawie, herbacie, winie, czyli spotkanie Klubowiczów oraz studentów naszej Szkoły Doradców CVP. Prowadzone przez Wojtka Wolnika – eksperta od komunikacji i relacji, terapeutę i coacha ILZ. 1. część to networking, aby poznawać ludzi, rozwijać swoją sieć kontaktów. 2. część to niezwykle ciekawa, szczera, pogłębiona rozmowa na jeden wybrany temat. W ostatnich miesiącach rozmawialiśmy o podejmowaniu decyzji w chaosie, o przeciążeniu umysłu bodźcami. Poczuj niezwykłą atmosferę dyskusji na głębszych poziomach z ludźmi o podobnych wartościach!

04.

Wzmacnianie podświadomości

Co miesiąc, w drugą środę miesiąca Witold Kulczycki –  ekspert w dziedzinie medytacji – przeprowadzi Cię przez medytację. Spotkanie pomaga Twojej podświadomości dokonywać zmian. To godzinne spotkanie medytacji, która Cię wycisza, relaksuje, a jednocześnie wspiera w zmianie na głębszym poziomie. Wszystkie prowadzone medytacje mają podstawy naukowe.

05.

Uwalnianie blokad

W 2. środę miesiąca o godzinie 19:00 spotykamy się na grupowych Sesjach Transformacji. To spotkanie z Eweliną Kownacką doświadczonym terapeutą, psychologiem, coachem, która opowiada, jak można radzić sobie z najcięższymi momentami w życiu, a także przeprowadza indywidualne rozmowy psychologiczno-terapeutyczne, aby pomóc w najbardziej palącym w danym momencie problemie.

06.

Budowanie Twojej marki eksperckiej

Jeśli chcesz stać się ekspertem, który ma silną markę, jest ceniony na rynku, zarabia więcej, to KCVP jest najlepszym miejscem, aby zrealizować ten plan. Pod profesjonalnym okiem Agi Zatorskiej – naszej ekspertki od marketingu i personal brandingu uczysz się jak budować swój wizerunek, jak docierać do klientów. Swoją wiedzę możesz następnie wykorzystać, zostać ekspertem klubowym i zdobywać klientów wśród Klubowiczów i studentów Szkoły Doradców CVP. Masz możliwość nagrania własnych kursów online i umieszczenia ich na naszej platformie. Możesz prowadzić dla Klubowiczów szkolenia ze swojej dziedziny! Uczysz innych, budujesz rozpoznawalność i zarabiasz! Klubowicze wzajemnie wspierają także swoje działania online na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i YouTube, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoją markę i rozpoznawalność. Z nami pokonasz wszelkie bariery technologiczne, dowiesz się jak rozwijać w świecie tzw. SMIT-u czyli Social Mediów, Internetu i Technologii.

Brzmi interesująco?

Nie czekaj! Już teraz dołącz do Klubu CVP.
Poznaj wyjątkowych ludzi i zdobądź elitarną wiedzę.
Przyspiesz osiąganie swoich celów!

Sprawdź, co dokładnie otrzymujesz, będąc członkiem klubu

Będąc członkiem Klubu możesz wziąć udział aż w 6 spotkaniach na żywo, które odbywają się online każdego miesiąca. Oprócz tego otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na FB, materiałów edukacyjnych oraz możesz skorzystać ze wsparcia coacha.

Na Twoim koncie co miesiąc pojawiają się nowe materiały edukacyjne (video, audio i skrypty). W ciągu 24 miesięcy możesz potężnie przebudować swoje życie, zadbać o wszystkie 12 obszarów, rozwinąć się we wszystkich 11 szkoleniach i kompetencjach, o których więcej piszę trochę dalej.

Wszystkie szkolenia to ponad 80h materiałów video. Każde szkolenie trwa od ponad 2h do nawet 17h.

Szczegółowy program klubu

Po pierwsze: 8 spotkań na żywo-online na platformie Zoom w każdym miesiącu.

To możliwość szkolenia się, dyskusji i ćwiczeń przez nawet 10-15h miesięcznie. To jak 2 dniowe szkolenie co 30 dni. Do tego dochodzą  kolejne korzyści: 40h materiałów video rocznie i praca z coachem terapeutą – to wszystko w cenie jednego miesięcznego abonamentu o wartości karnetu na siłownię. Spójrz na listą wyjątkowo wartościowych i praktycznych spotkań

01.
Każda pierwsza środa miesiąca o 19:00

Warsztaty dodatkowe

W 1. środę miesiąca spotkanie online: Warsztaty dodatkowe

To wieczór, który prowadzą nasi klubowicze lub studenci Szkoły CVP. To przestrzeń, w której możesz zaproponować swoje warsztaty dla innych, dzięki temu pomagasz innym, budujesz swoją markę i docierasz do nowych klientów. Jako uczestnik korzystasz z kolejnych wartościowych spotkań i inspiracji. Np. w październiku i listopadzie 2022 są to spotkania nt. obrony przed manipulacją a także nt. Inteligencji Finansowej.

02.
Każda druga środa miesiąca o 19:00

Sesja Transformacji

W 2. środę miesiąca spotkanie online: Sesja Transformacji – grupowe spotkania terapeutyczne, pomagające radzić sobie z najtrudniejszymi momentami w życiu prowadzone przez Ewelinę Kownacką – doświadczonego terapeutę, psychologa, coacha.

 • 19:00 – Aktualności
 • 19:10 – Terapeutyczne inspiracje od eksperta bazująca na życiowych przykładach pracy na sesjach terapeutycznych – aby pokazać Ci jak możesz radzić sobie z najtrudniejszymi momentami w życiu, z blokadami i negatywnymi emocjami
 • 19:40- 21:00 – Praca 1na1 terapeutyczna z ekspertem lub grupowa dyskusja – sesja pytań i odpowiedzi

03.
Każda druga środa miesiąca o 21:00

Medytacja

W 2. środę miesiąca spotkanie online: Medytacja  – Spotkanie z Witoldem Kulczyckim, doświadczonym managerem, obecnie coachem pracującym holistycznie, absolwentem Szkoły Doradców i ekspertem w dziedzinie medytacji. To ponad godzinne spotkanie medytacyjne, która Cię wycisza, relaksuje, a jednocześnie wspiera w zmianie na głębszym poziomie. Co ważne – wszystkie prowadzone medytacje mają podstawy naukowe!

 • 21:00 – Ciekawostki naukowe związane z medytacją i funkcjonowaniem mózgu
 • 21:15 –  Prowadzona medytacja, która pozwoli Ci na relaks i wesprze Cię w Twoim procesie zmiany
 • 21:40  – Grupowa dyskusja – sesja pytań i odpowiedzi

04.
Każda trzecia środa miesiąca o 19:00

Wykłady inspirujące

W 3. środę miesiąca spotkanie online: Wykład inspirujący – spotkanie mające na celu zmotywować i pobudzić do działania. Spotkanie prowadzone przez Adama Dębowskiego, założyciela Klubu CVP, Instytutu Liderów Zmian i metodologii CVP, na której bazujemy.

 • 19:00-19:30/40 – w każdym miesiącu inny inspirujący temat m.in. Jak budować pewność siebie / Jak zarządzać czasem / Jak radzić sobie ze zmianą / Jak radzić sobie ze stresem
 • 19:30/40-20:00 – dyskusja w podgrupach

A oto lista tematów na każdy miesiąc w ramach, którego Adam będzie Cię inspirował. Jak widzisz w Klubie mamy 2 cykle. Czyli aby przejść przez wszystko warto być z nami minimum 2 lata. A najlepiej minimum 4, aby utrwalić każdy temat podwójnie.

 • Jak budować pewność siebie w niepewnych czasach?
 • Jak odzyskiwać pewność siebie po trudnym okresie i upadku?
 • Jak utrzymać motywację i zachować optymizm?
 • Jak odnajdywać poczucie sensu i wewnętrznej mocy?
 • Jak pobudzać siebie i innych do kreatywności i innowacji?
 • Jak podejmować decyzje w chaosie i niepewności?
 • Jak radzić sobie z nadmiarem informacji i przeciążeniem umysłu?
 • Jak zadbać o siebie i o swoją równowagę?
 • Jak zarządzać czasem i priorytetami w zmienności?
 • Jak radzić sobie z frustracją i przemęczeniem?
 • Jak rozwiązywać konflikty i skutecznie mediować?
 • Jak reagować na osoby toksyczne?
 • Jak na c odzień pomagać sobie dzięki autocoachingowi?
 • Jak pomagać bliskiej osobie korzystając z odkryć coachingu i komunikacji bez przemocy?
 • Jakie są zasady przywództwa i zarządzania, gdy inni się gubią?
 • Jak wspólnie budować silny zespół?
 • Jak mówić, aby inni nas słuchali?
 • Jak przygotować się na ważne spotkanie, aby przekonać innych do naszych idei?
 • Jak odnaleźć cel? Skąd wiedzieć co jest ważne?
 • Jak być systematycznym w realizacji postanowień?
 • Jak uwalniać się od napięć i stresu?
 • Jak nie brać do siebie krytyki? Jak radzić sobie z hejtem?
 • Jak odkryć i zrozumieć swoje mocne strony?
 • Jak zrozumieć i komunikować się z osobami innymi niż my?

05.
Każda trzecia środa miesiąca o 20:00

Club Cafe

W 3. środę miesiąca spotkanie online: Club Cafe – spotkanie networkingowe i integracyjne prowadzone przez Wojtka Wolnika – eksperta od komunikacji i relacji, terapeutę i coacha ILZ

 • 20:00 – Sesja networkingowa – dwie rundy networkingu, aby poznać nowych ciekawych ludzi, wymienić się kontaktami i nauczyć się w 90 sekund prezentować siebie, swój zawód i markę
 • 20:30 – Swobodne, szczere rozmowy w grupie na określony temat np. Jak odnaleźć sens życia / Jak radzić sobie z toksycznymi osobami / Jak rozmawiać z szefem / Jak odzyskać motywację
 • Zakończenie – rozmowy zwykle trwają do 00:00, nasz rekord to 4:30 nad ranem. PS. Wiemy, że to środek tygodnia – nie musisz zostawać do końca!

06.
Każda czwarta środa miesiąca o 19:00

Klub Marketingowy

W 4. środę miesiąca spotkanie online: Klub Marketingowy – spotkanie rozwijające Twoje zdolności marketingowe i sprzedażowe prowadzone przez Agę Zatorskąekspertkę od marketingu i personal brandingu

 • 19:00 – Wstęp
 • 19:10 – Wykład o praktycznych przykładach rozwoju marketingu, sprzedaży
 • 19:40 – Dyskusja grupowa, pytania i odpowiedzi – aby rozwiązać aktualny problem marketingowy, sprzedażowy, aby znaleźć rozwiązanie, które zwiększy Twoją skuteczność biznesową

07.
Każda czwarta środa miesiąca o 20:00

Check Point

W 4. środę miesiąca spotkanie online: Checkpoint – spotkanie coachingowe, aby być bardziej skutecznym i efektywnym – prowadzone przez Wojtka Wolnika – eksperta od komunikacji i relacji, terapeutę i coacha ILZ

 • 20:00 – Aktualności
 • 20:10 – Inspiracja od eksperta bazująca na życiowych przykładach pracy na sesjach coachingowych – aby pokazać Ci jak być bardziej efektywnym, skutecznym w realizacji swoich celów
 • 20:30 – Praca 1na1 mentoringowo-coachingowa z ekspertem lub grupowa burza mózgów – sesja pytań i odpowiedzi
 • 21:15  – Warsztaty Master Mind – pracujesz w grupach 3-4 osobowych nad swoimi celami, działaniem i motywacją

Powyższe 6 spotkań to pierwszy kluczowy element klubu.

Jednocześnie otrzymujesz dostęp do ogromnych zasobów wiedzy i wsparcia.

Po drugie

Rozwój psychologiczny i coachingowy – zwiększasz Inteligencję Emocjonalną i Społeczną.

Co miesiąc otrzymujesz dostęp do nowych materiałów online w formie video.

Aby przejść przez wszystkie szkolenia klubowe potrzebujesz 2 lat. Aby utrwalić wszystkie materiały: 4 lata.

To okres, w którym możesz potężnie przebudować swoje życie, zadbać o wszystkie 12 obszarów, rozwinąć się we wszystkich 11 szkoleniach i kompetencjach, o których piszemy poniżej.

Wszystkie szkolenia to ponad 80h materiałów video. Każde szkolenie trwa od ponad 2h do nawet 17h.

W ramach materiałów edukacyjnych będziesz pracować nad:

 • + Pewnością siebie – w 1 i 2 miesiącu
 • + Motywacją – w 3 i 4 miesiącu
 • + Swoją karierą i zarobkami – w 5 i 6 miesiącu
 • + Zarządzaniem emocjami i stresem- w 7 i 8 miesiącu
 • + Zarządzaniem czasem i sobą w czasie – w 9 i 10 miesiącu
 • + Komunikację z innymi –  w 11 i 12 miesiącu
 • + Metodami autocoachingu i sposobami wspierania innych – w 13 i 14 miesiącu
 • + Umiejętnością zarządzania zespołem i komunikacji w firmie – w 15 i 16 miesiącu
 • + Umiejętnością wystąpień publicznych i autoprezentacji – w 17 i 18 miesiącu
 • + Metody stawiania celów, planowania i kreowania swoje przyszłości – w 19 i 20 miesiącu
 • + Sposobami dbania o balans i równowagę w życiu – w 21 i 22 miesiącu
 • + Swoją osobowością i komunikacją z innymi –  w 23 i 24 miesiącu

Po trzecie

Sesje 1na1.

W ramach abonamentu otrzymujesz dostęp do naszych ekspertów – coachów, terapeutów, doradców. Są to albo certyfikowani specjaliści, albo absolwenci naszej szkoły coachów i terapeutów, albo studenci w trakcie praktyki. Poprzez grupę na FB z wybraną osobą możesz się skontaktować i umówić na bezpłatną sesję (do 2 razy w miesiącu). Dzięki temu nie tylko możesz ćwiczyć poznane metody, ale przede wszystkich otrzymać wsparcie w swoich aktualnych problemach, wyzwaniach lub w rozwoju osobistym i w osiąganiu swoich celów. Czasami tylko w pracy 1na1 możemy przełamać blokady, uwolnić negatywne emocje, wypracować nowe nawyki i utrzymać motywację.

Spotkania 1na1

Po czwarte

Zamknięta grupa na Facebooku.

W ramach grupy na FB możesz wymieniać się wiedzą, artykułami, przemyśleniami na ważne dla Ciebie tematy. Otrzymujesz inspiracje, linki do ciekawych artykułów, filmów od innych.

Po piąte

Rozwój swojej marki jako ekspert.

Jeśli chcesz w swojej dziedzinie zawodowej zostać znanym ekspertem, specjalistą to Klub jest najlepszym miejscem do tego, aby zacząć lub aby swój wizerunek i działalność rozkręcić.

Jak? Poprzez stworzenie nagrań lub pełnych kursów online, które umieścimy na naszej platformie online. Najlepsi będą mogli sprzedawać swoje kursy online przez naszą stronę internetową i zarabiać realne pieniądze. Nie musisz tworzyć własnej strony. Udostępniamy Ci naszą infrastrukturę.

Podsumowując:

Co miesiąc możesz brać udział w 6 spotkaniach na żywo, otrzymujesz dostęp do masy wartościowej wiedzy
a dodatkowo masz cały czas wsparcie społeczności.

Ile kosztowałoby to poza Klubem CVP?

 • 6 spotkań na żywo online (12h = 2 dni szkolenia) - 2000 zł
 • Nowe szkolenia online w każdym miesiącu (od 3 do 17h) - 500 zł
 • Praca 1na1 z terapeutą, coachem, doradcą (1-4 razy w miesiącu) - 600 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy FB - 100 zł

Łączna wartość to 3 200 zł miesięcznie
38 000 zł ROCZNIE

To wszystko zyskujesz w cenie
297 lub 1970

Wiedza, którą dzielimy się w klubie jest...

Zdobywana od 2006 roku

w Polsce i za granicą podczas szkoleń i kursów od najbardziej znanych trenerów i doradców biznesowych.

Oparta o autorską metodologię

Adama Dębowskiego Change Value Process, która daje gwarancję osiągnięcia zamierzonych zmian.

Niedostępna nigdzie indziej,

ponieważ bazuje na metodologii CVP oraz wieloletnim doświadczeniu Adama.

Niedostępna dla każdego

Dotychczas dostępna jedynie dla klientów firmowych i osób korzystających z doradztwa 1 na 1.

goal-1

Wiedza, dzięki której wyprzedzasz konkurencję

nie o krok, a o kilkanaście kroków. Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, menadżerem, dyrektorem, prezesem, czy dopiero chcesz być jednym z nich.

Warta setki tysięcy złotych

To wiedza, za którą firmy są skłonne płacić setki tysięcy złotych, ponieważ wiedzą, że ta inwestycja się zwróci.

Brzmi interesująco?

Dołącz do Klubu CVP już teraz i też zdobądź tę wiedzę oraz dodatkowe benefity.

Oto, co możesz osiągnąć dzięki członkostwu w Klubie CVP:

 • Szybsze i łatwiejsze realizowanie swoich celów
 • Przełamanie Twoich wewnętrznych blokad
 • Wzrost zarobków / przychodów / zysków
 • Wzmocnienie marki osobistej czy biznesowej
 • Wsparcie, które przyspieszy zmianę, której potrzebujesz
 • Przyśpieszenie rozwoju swoich social mediów
 • Szybszy i lepszy rozwój Twojej strony www, sklepu, bloga
 • Wiedzę w zakresie 3 obszarów CVP
  • Mentalności, a tym samym rozwój Inteligencji Emocjonalnej
  • Komunikacji, a tym samym rozwój Inteligencji Społecznej
  • Strategii, a tym samym rozwój Inteligencji Biznesowej
 • Zdobywanie nowych możliwości dzięki siatce zaufanych kontaktów

Poznaj naszych ekspertów!

Założyciel KLMC - Adam Dębowski pojawia się jako ceniony ekspert między innymi w

Forbes

TVN

TVP2

Gazeta Prawna

Firmer

Benefit

Polskie Radio 4

INN:Poland

Po 12 i 24 miesiącach uczestnictwa w Klubie CVP otrzymasz potwierdzenie swojego zaangażowania i

potwierdzisz swoje nowe kompetencje!

Taki dyplom otrzymasz, gdy będziesz aktywnym członkiem społeczności przez rok.

A taki, jak będziesz będziesz z nami przez 24 miesiące!

Dołącz do Klubu CVP

Już dziś dołącz do członków Klubu CVP,
aby poznać wyjątkowe osoby i zdobyć umiejętności oraz wiedzę, dzięki której rozwiniesz siebie prywatnie i zawodowo.

Klub LMC

 • Dostęp do zamkniętej grupy FB dla klubowiczów
 • Możliwość udziału w Wykładzie Inspirującym
 • Możliwość udziału w Club Cafe
 • Możliwość udziału w spotkaniu Checkpoint
 • Możliwość udziału w Sesji Transformacji
 • Możliwość udziału w Medytacji
 • Możliwość udziału w Klubie Marketingowym
 • Dostęp do materiałów edukacyjnych
 • Możliwość bezpłatnej pracy coachingowej z przyszłym absolwentem Szkoły Doradców

Ile to kosztuje?

Aktualna cena:

 • 297 zł
  lub
 • 1970 zł przy płatności za rok góry (1554 zł oszczędności)

Wartość poza społecznością to ponad 38 000 zł w skali roku.

FAQ

Dopiero zaczynam przygodę z rozwojem osobistym. Czy Klub jest dla mnie?

Jak najbardziej tak! Poczynisz swoje pierwsze kroki do zmiany u nas przy wsparciu ekspertów i Klubowiczów. To sprawi, że będziesz rozwijać się szybciej!

Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego sprzętu?

Nie! Wszystko, co potrzebne masz właśnie pod ręką. Wystarczy zwykły komputer z kamerką internetową i mikrofonem lub smartfon.

Nie potrafię rozmawiać z ludźmi, czy będę w stanie być częścią społeczności?

Oczywiście, że tak! Właśnie tego nauczysz się u nas!

Mam problem z pamiętaniem o spotkaniach. Dużo się u mnie dzieje. Czy Klub jest dla mnie?

Tak! Dzięki Klubowi możesz uporządkować siebie. Jednocześnie dostaniesz przypomnienia mailowe o każdym spotkaniu. Wszystkie odbywają się w środy o tej samej godzinie, więc łatwo zapamiętasz, kiedy są.

Czy muszę uczestniczyć we wszystkich spotkaniach?

Nie. Wybieraj to, czego w danym momencie potrzebujesz. Jeśli chcesz być na wszystkich spotkaniach – super! Jeśli nie jest to u Ciebie możliwe, przyjdź na to, co jest dla Ciebie ważne. Nie czuj presji! Już jedno spotkanie, sesja 1na1 czy materiał szkoleniowy zwracają z nawiązką cenę miesięcznego członkostwa!

Czy mogę się dopisać i wypisać w każdej chwili?

Tak, aby się zapisać wystarczy kliknąć w link powyżej i automatycznie otrzymujesz dostęp do pierwszych materiałów, a w ciągu 48h do grupy na FB.

Wypisać możesz się w każdej chwili klikając w odpowiedni przycisk po zalogowaniu do swojego konta. W razie problemów służymy pomocą.

Czy jeśli wypiszę się z Klubu CVP, to zatrzymam dostęp do materiałów?

Nie. Klub CVP działa jak usługa np. Netflix, czy HBO GO. Dostęp do materiałów i spotkań otrzymujesz tylko jeśli opłacasz abonament.

Czy cena abonamentu może się zmienić?

Tak. Jeśli będziemy planowali zmianę ceny płatności miesięcznej poinformujemy Cię z wyprzedzeniem.

W przypadku płatności za rok z góry masz gwarancję dostępu na 12 miesięcy do przodu. Jeśli po roku nadal będziesz chciał być członkiem Klubu będziesz mógł wykupić dostęp w aktualnie obowiązującej cenie.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl