Jesteś tym, kim się otaczasz

Klub Leadership Mindset Community (KLMC) to święty grall rozwoju osobistego i zawodowego. To wynik obserwacji, badań i doświadczeń zbieranych od 2006 roku. Nie wystarczą przemowy mówców, szkolenia czy wyznaczanie celów i pozytywne myślenie. Potrzebne jest połączenie wielu elementów w każdym miesiącu, aby w każdym roku osiągać więcej w swojej karierze, w finansach oraz wewnętrznie, w poczuciu sensu, spełnienia, szczęścia.

To czy osiągniesz więcej i czy będziesz bardziej sobą, zadowolony ze swojego życia i pracy zależy od 3 obszarów: mentalności (od tego co i jak myślisz), strategii (od tego jakie  podejmujesz decyzje, jak planujesz) oraz komunikacji (od tego z kim i jak współpracujesz)

Pewnie nie raz słyszałeś już, że z biegiem czasu stajemy się średnią 5-ciu najbliższych nam osób. Zastanów się teraz, czy 5 najbliższych Ci osób sprawia, że się rozwijasz? Bodźcują Cię nowymi pomysłami i ideami? Wspierają w dążeniu do osiągnięciu zamierzonych celów i popychają do działania? Możesz z nimi porozmawiać otwarcie o karierze, finansach, emocjach, trudnościach?

Większość osób nie ma takiego szczęścia. Szczególnie, gdy osiągną pewien poziom rozwoju biznesu, kariery lub siebie samych. Pojawia się pustka. Brakuje kogoś, z kim można wymienić myśli, porozmawiać i uzyskać wsparcie jakiego potrzebujemy.

Dla takich właśnie osób powstał Klub Leadership Mindset Community. Klub LMC to nie tylko ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzanie horyzontów poprzez dostęp do elitarnej wiedzy nt. biznesu, zarządzania, psychologii, coachingu, która pozwala wyprzedzać konkurencję i rosnąć – osobiście, zawodowo i finansowo.

Dla kogo jest Klub LMC

 • dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy
 • dla właścicieli firm i menadżerów, którzy docierają do ściany i szukają nowych rozwiązań
 • dla ambitnych osób, które chcą osiągać konkretne rezultaty i cele
 • dla osób, które chcą lepiej wykonywać swoją pracę i piąć się do góry
 • dla dyrektorów i prezesów, którzy chcą zwiększać przychody firmy i budować przewagę konkurencyjną
 • dla osób, które szukają ludzi podobnych do nich samych – ambitnych, skoncentrowanych na celu i osiągnięciu sukcesu
 • dla osób, które chcą zdobywać elitarną wiedzę niedostępną nigdzie indziej
 • dla osób, które szukają inspiracji
 • dla osób, które rozumieją, że skończył się czas zarządzania “twardą ręką” i czas na nowe  “mądrzejsze” podejście
 • dla tych, którzy chcą poznać ludzi, którym mogą zaufać i nawiązywać współpracę
 • dla tych, którzy lubią networking, chcą poszerzać swoją sieć kontaktów
 • dla osób, które znają Adama Dębowskiego i chcą zdobyć jego wiedzę
 • dla osób, które chcą uczyć się od praktyka biznesu i doradcy z doświadczeniem od 2006 i konkretnymi, mierzalnymi wynikami
 • dla osób, które szukają wsparcia w rozwoju biznesu, marki i social mediów
 • dla absolwentów szkoleń i Szkół Instytutu Liderów Zmian, którzy chcą dalej się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje

Główne cele Klubu LMC i korzyści z bycia członkiem klubu

Mamy bardzo konkretne postanowienia i cele, o które każdego miesiąca będziemy dbać ze wszystkimi uczestnikami. Będą członkiem Klubu LMC, możesz liczyć na:

01.

Rozwój kariery zawodowej i/lub biznesowej klubowicza a tym samym jego zarobków.

Naszą misją jest to, aby rok do roku każdy klubowicz zarabiał więcej. Będziemy szukać sposobów na to, aby tak było. Dlatego stawiamy na networking, połączy z ciągłym rozwojem wiedzy biznesowej i psychologicznej.

02.

Szybsze i łatwiejsze realizowanie celów

Naszą misją jest to, aby wspierać Ciebie w osiąganiu tego co jest dla Ciebie ważne. W każdym miesiącu masz dostęp do: 2 spotkań z klubowiczami online na żywo, pracy 1na1 z coachem-doradcą, 1-3h nowego materiału video z psychologii i biznesu.

03.

Rozwój wizerunku i marki klubowicza.

Naszą misją jest to, aby każdy klubowicz rok do roku stawał się większym specjalistą w swojej dziedzinie oraz aby jego wizerunek i rozpoznawalność była coraz większa. Dzięki Twoja przewaga i stawki na rynku będą wyższe!

04.

Rozwój technologiczny.

Naszą misją jest to, aby każdy klubowicz znał i umiał korzystać z nowych technologii, aplikacji, social mediów, aby nigdy nie stetryczał, aby zawsze był w grupie nowoczesnych ludzi, myślących z otwartą głową.

05.

Rozwój osobisty i biznesowy

Naszą misją jest to, aby każdy klubowicz rok do roku podnosił swoją Inteligencję Emocjonalną, Społeczną i Biznesową. W KLMC poznajesz siebie lepiej, rozumiesz swoje emocje, swoją osobowość, uczysz się pokonywać ograniczenia,  a także rozwijasz zdolności komunikacji, podejmowania decyzji, myślenia strategicznego.

06.

“You’ll never walk alone” – Nigdy nie będziesz sam

To hasło kiedyś było mottem przewodnim klubu piłkarskiego Liverpool. To część naszej misji, aby żaden klubowicz w swoich wyzwaniach osobistych i biznesowych nigdy nie był sam. Klub LMC to nie tylko networking i rozwój biznesowy, ale wsparcie ludzi podobnych do siebie, którzy zawsze są na posterunku, gdy trzeba pomóc drugiej osobie.

Czym jest Klub LMC

Bycie członkiem klubu daje Ci aż 9 bardzo konkretnych korzyści. 

01.

Ludzie i inspiracja

Dostęp do zamkniętej grupy na naszym forum i whastsapp. Możesz zadawać pytania, wymieniać kontakty i prowadzić prywatne bądź publiczne dyskusje z członkami klubu.

Jednocześnie w każdą drugą środę miesiąca o 10:00 30-45 minutowy wykład inspirujący na żywo połączony z modułem pytań i odpowiedzi 10 – 15 minut.

02.

Wiedza i praktyka

Co tydzień  swoim panelu VOD otrzymujesz merytoryczne video 15-40 minut, dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę, poszerzysz horyzonty i rozwiniesz siebie i swoją karierę. 1 i 2 tydzień: nagrania psychologiczne, które są częścią Szkoły Doradców CVP, 3 i 4 tydzień: nagrania biznesowe, które są częścią Szkoły Biznesu.

Do tego w prezencie otrzymujesz dostęp do nagrań wszystkich 2-3h webinarów otwartych, które prowadzone są dla naszej społeczności. Nawet jeśli nie możesz być, zawsze nadrobisz zaległości!

03.

Skuteczność

Raz w miesiącu w niedzielę 19:00-22:00 odbywają się na żywo w aplikacji Zoom Master Mindy, czyli coachingowe i mentoringowe spotkania podczas których otrzymujesz 20 minutową dawkę inspiracji od Adama Dębowskiego, a następnie pracujesz w klubowiczami w podgrupach nad swoimi celami. To tzw. checkpoint miesięczny. Podsumowujesz poprzedni miesiąc, wyznaczasz  cele na kolejne 30 dni. Otrzymujesz podpowiedzi i wskazówki od Adama Dębowskiego oraz innych doświadczonych klubowiczów.

04.

Integracja i dyskusje

Raz w miesiącu, w 3 czwartek miesiąca odbywa się spotkanie online pt. Klub Cafe – przy kawie, herbacie, winie, czyli spotkanie klubowiczów oraz studentów naszej Szkoły Doradców CVP. 1 część to networking, aby poznawać ludzi, rozwijać swoją sieć kontaktów. 2 część to niezwykle ciekawa, szczera, pogłębiona rozmowa na 1 wybrany temat. W grudniu rozmawialiśmy o porażkach. W styczniu o sukcesie. Poczuj niezwykłą atmosferę dyskusji na głębszych poziomach z ludźmi o podobnych wartościach!

05.

30% rabatu na szkolenia online i bezpłatne ebooki

Będąc klubowiczem otrzymujesz 30% rabat na szkolenia online na naszej platformie online!

A do tego ​6 miesięczny bezpłatny dostęp do aplikacji Inspiro! Dzięki partnerstwu z Audioteka.pl klubowicz ma dostęp do 2200 audiobooków i 6500 różnych nagrań rozwojowych. ​​Inspiro jest najnowszym narzędziem i rozwiązaniem Audioteka.pl dla firm.  ​​Audioteka.pl to największy producent audiobooków w Polsce. Inspiro jest ważną jej częścią, dzięki której możesz wysłuchać ponad 17 000 godzin treści audio na dziesiątki tematów z 16 kategorii!

06.

Wzmacnianie podświadomości

Przez 16 miesięcy raz na dwa miesiące otrzymujesz dostęp do nowego nagrania audio przygotowanego przez Adama Dębowskiego. Nagranie pomaga Twojej podświadomości dokonywać zmian. To 20-30 minutowa kierowana medytacja, która Ciebie wycisza, relaksuje, a jednocześnie wspiera w zmianie na głębszym poziomie.

Jednocześnie podczas niedzielnych Master Mindów masz możliwość pracy 1na1 z Adamem lub innym doświadczonym coachem-doradcą!

07.

Uwalnianie blokad

W czwartą sobotę miesiąca 9:00-11:00 spotykamy się na grupowych Sesjach Transformacji. To spotkanie z doświadczonym terapeutą, psychologiem lub coachem, który opowiada, jak można radzić sobie z najcięższymi momentami w życiu, a także przeprowadza indywidualne rozmowy psychologiczno-terapeutyczne, aby pomóc w najbardziej palącym w danym momencie problemie. Zarazem w grupach 3-4 osobowych pracujesz wspólnie, aby wesprzeć się w procesie wewnętrznej zmiany i transformacji.

08.

Wsparcie coacha i doradcy 1n1

W każdym miesiącu możesz pracować 1na1 poprzez Supporting, czyli pracę coachingowo-mentoringowo-trenerską z coachem, doradcą, mentorem w trakcie certyfikacji w naszej Szkole Doradców CVP. Otrzymujesz wsparcie w osobistej przemianie, określaniu celów, uwalnianiu blokad, terapuu, przebranżawianiu się, znajdywaniu pomysłu na pracę lub biznes. W ciągu roku wybierasz dla siebie jednego lub więcej naszych specjalistów, czyli supporterów, którzy wspierają cię na każdym kroku Twojego rozwoju

09.

SMIT - czyli social media, internet, technologie

Klubowicze wzajemnie wspierają swoje działania online na Facebooku, Instagramie, Linkedin i YouTube, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoją markę i rozpoznawalność. Z nami pokonasz wszelkie bariery technologiczne, dowiesz się jak rozwijać w świecie tzw. SMIT-u czyli Social Mediów, Internetu i Technologii.

Brzmi interesująco?

Nie czekaj! Już teraz dołącz do Klubu LMC.
Poznaj wyjątkowych ludzi i zdobądź elitarną wiedzę.
Przyspiesz osiąganie swoich celów!

Sprawdź, co dokładnie otrzymujesz, będąc członkiem klubu

Po pierwsze

Rozwój siły spokoju, pewności siebie poprzez nagrania audio

W każdym miesiącu uzyskujesz dostęp do nowego nagrania audio, które wspiera Cię na poziomie podświadomym. Są to 20-30 minutowe nagrania audio medytacyjno, relaksacyjne. O to lista nagrań w pierwszych miesiącach:

 • Moc i relacje – aby wzmocnić pewność siebie, zyskać energię do budowania relacji z innymi
 • Energia Biznesu – aby poczuć energię do działania, odwagę do podejmowania decyzji
 • Siła Spokoju – aby zwiększyć spokój i siłę wewnętrzną, aby poczuć siłę spokoju potrzebną do opanowania i zarządzania emocjami
 • Doświadcz swojej dumy – aby wzmocnić się wewnętrznie, poczuć dumę i satysfakcję z tego co realizujesz w swoim życiu
 • Poczuj wdzięczność – aby nauczyć się doceniać to co mamy, wdzięczność to główne źródło energii i radości życiowej
 • Wycisz umysł i rozwiń intuicję – aby rozwinąć intuicję, aby umieć wyciszyć myśli, uspokoić się i zaufać sobie

music

Po drugie

Motywacja – co miesiąc zamknięty wykład inspirujący

W każdą drugą środę miesiąca o 10:00 możesz uczestniczyć w zamkniętym 30-45 minutowy wykładzie inspirującym na żywo, połączonym z 10-15 minutowym modułem pytań i odpowiedzi. Oto przykładowe tematy wykładów:

 • Jak radzić sobie z nadmiarem informacji i przeciążeniem umysłu?
 • Jak podejmować decyzje w chaosie i niepewności?
 • Jak radzić sobie z frustracją i przemęczeniem?
 • Jak zarządzać czasem i priorytetami w zmienności?
 • Jak utrzymać motywację i zachować optymizm?
 • Jakie są zasady przywództwa i zarządzania, gdy inni się gubią?
 • Jak uwalniać się od napięć i stresu?
 • Jak pobudzać siebie i innych do kreatywności i innowacji?
 • Jak zadbać o siebie i o swoją równowagę?
 • Jak rozwiązywać konflikty i skutecznie mediować?
 • Jak odnajdywać poczucie sensu i wewnętrznej mocy?
 • Jak wspólnie budować silny zespół?

presentation

Po trzecie

Rozwój psychologiczny i coachingowy – zwiększasz Inteligencję Emocjonalną i Społeczną

W 1 i 2 tygodniu każdego miesiąca otrzymujesz dostęp do video (15-40 minut). Każde nagranie jest częścią Szkoły Doradców CVP. Będą w klubie przez 4-6 lat zyskasz całą wiedzę Change Value Process, której uczymy w ramach obu Szkoły Doradców.

W ramach wiedzy psychologicznej poznasz:

 • + Podstawy Change Value Process
  • Poznasz i zrozumiesz podstawy metodologii Change Value Process, aby efektywnie przejść przez kolejne moduły i zyskać holistyczne spojrzenie na pracę doradczo-coachingową.
  • Otrzymasz wiedzę niezbędną do zrozumienia siebie i innego człowieka, a także podwaliny do rozpoczęcia własnego procesu zmiany.
 • + Trening mentalny
  • Skupisz się na poznawaniu tajemnic i zasad działania mózgu.
  • Odkryjesz zasady działania podświadomości oraz nauczysz się metod kontroli myśli i emocji.
  • Aby zyskać całościowe spojrzenie na ludzki mózg i psychikę przedstawię Ci także główne założenia psychologii poznawczej oraz NLP.
 • + Business Coaching
  • To czas poświęcony na naukę pracy w biznesie.
  • Dowiesz się w jaki sposób stawiać właściwe pytania, by otrzymywać konkretne odpowiedzi, które pozwalają iść naprzód.
  • Poznasz sprawdzone i skuteczne modele GROW, RESOLVER oraz SMARTER.
  • Zyskasz wiedzę na temat poziomów Diltsa, aby skutecznie przeprowadzać przez zmianę oraz nauczysz się w praktyce stosować metaforę w coachingu.
 • + Mindfulness
  • Nauczysz się osiągać równowagę między wyznaczaniem celów a odpuszczaniem.
  • Poznasz metody pracy z oddechem i nauczysz się relaksować oraz wyciszać myśli
  • Dowiesz się jak pracować z progiem, czyli wsłuchiwać się w swoje ciało, emocje i pokonywać wewnętrzny, podświadomy opór
  • Odkryjesz jak budować równowagę energii życiowej, energii męskiej i kobiecej, aby odkrywać wewnętrzną harmonię
 • + Zrozumieć osobowość
  • Poznasz i zrozumiesz swoją osobowość oraz metaprogramy, które Tobą rządzą.
  • Nauczysz się szybko rozpoznawać osobowość innych ludzi i przekuwać ich słabe strony w ich zalety oraz jeszcze bardziej uwypuklać ich naturalne zdolności.
  • Przeanalizujesz i poznasz swój profil osobowości
 • + Sztuka podejmowania decyzji
  • Dowiesz się, jak podjąć słuszną decyzję. Jak zrobić to szybko i bezbłędnie.
  • Nauczysz się wydobywać wartości każdego człowieka, aby podejmowanie decyzje były z nimi zgodne.
  • Poznasz skuteczną metodę podejmowania decyzji, którą sam od lat stosuję w swoim biznesie i podczas pracy z klientami.
  • Nauczysz się także wydobywać główne aspekty decyzyjne, by podejmowanie decyzje zawsze były właściwe.
 • + Budowanie marki osobistej i kariery
  • Dowiesz się czym jest linia czasu życia, aby umieć lepiej siebie poznać i opisać swoją ofertę klientom.
  • Nauczysz się w praktyce wykorzystywać model SPP, aby wiedzieć dokładnie co Ciebie wyróżnia na tle innych.
  • Nauczę Cię, jak zbudować markę osobistą, która jest spójna z Tobą i pomaga w budowaniu kariery zawodowej.
  • Poznasz swoje archetypy oraz nauczysz się je analizować i identyfikować u swoich klientów.
 • + Metodologia Change Value Process
  • Pogłębisz umiejętności, których nauczyłeś się na pierwszym poziomie szkoły.
  • Zyskasz głębsze spojrzenie na 6 wymiarów rzeczywistości.
  • Praktycznie przejdziesz przez 8 etapów ewolucji osobistej oraz będziesz umieć stosować pełne Koło Pytań CVP.
  • Poznasz także pełny model Piramidy Efektywności oraz nauczysz się pracować z cieniem w zespole i organizacji, czego nie potrafi większość osób na rynku doradczym.
 • + Coaching Głębi i Integralna zmiana
  • Wiesz już jak działa mózg i podświadomość? W tym kroku nauczysz się pracować “głębiej”.
  • Poznasz metodologię Time Line Therapy, aby wiedzieć jak skutecznie pracować z przeszłością, emocjami i cieniem.
  • Nauczysz się także hipnoterapii, która czasami jest niedocenianym narzędziem w rękach coacha i doradcy.
  • Poznasz wiele aspektów Inteligencji Zdrowia i psychosomatyki – jak dbać o zdrowie i emocje na wielu poziomach
 • + Sztuka perswazji i mediacji
  • Nauczysz się skutecznej perswazji, aby wiedzieć jak osiągać swoje cele, ale także, by umieć nauczyć tego swoich klientów.
  • Staniesz się skutecznym mediatorem, który będzie umiał rozwiązać każdy konflikt – nieważne czy w rodzinie, w zespole czy między całymi działami dużej organizacji.
  • Poznasz sprawdzone i skuteczne modele oraz nauczysz się używać ich w praktyce:
  • Meta Model – aby zadawać precyzyjne pytania
  • Sleight of Mouth – aby umieć przekonywać i prowadzić dyskusje
 • + Akademia Przekonywania
  • Jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie przekonywania i etycznego wywierania wpływu.
  • Poznasz prosty, ale szalenie skuteczny model SIFMOPP, który pozwoli Ci dotrzeć do każdej osoby.
  • Dowiesz się jakie są etapy przekonywania i zrozumiesz dlaczego z reguły zawsze napotkasz opór w rozmowie i jak go pokonać.
 • + Quest i Poziomy świadomości Gravesa
  • Poznasz teorię Poziomów Świadomości Gravesa, która da Ci unikalne spojrzenie na ludzi i sposób podejmowania przez nich decyzji, byś był w stanie do nich dotrzeć w odpowiedni sposób.
  • Odbędziesz także ćwiczenia coachingowe Quest.
 • + Strategia rozwoju biznesu
  • Dowiesz się czym jest Model TT i jak stosować go w praktyce, aby umieć budować strategie przewagi konkurencyjnej
  • Stworzysz swoją indywidualną mapę strategiczną doradcy i coacha.
  • Poznasz sprawdzone i skuteczne metody promocji i marketingu, abyś mógł zdobywać klientów od razu po ukończeniu szkoły.
 • + Akademia Lidera
  • Nauczysz się prowadzić spotkania z zespołem – nieważne czy będzie on liczył 3 osoby czy 50.
  • Dowiesz się jak radzić sobie z przepracowaniem i nie dopuścić do wypalenia – swojego jak i swoich klientów.
  • Dowiesz się czym jest IOS (nie, nie chodzi o system operacyjny Iphona) i jak rozwijać go u pracowników, a czasem także swoich klientów
 • + Sztuka prowadzenia grup (wystąpienia publiczne, prowadzenie szkoleń, przemawianie)
  • Nauczysz się występować publicznie i przewodzić grupie tak, aby słuchała Cię z zainteresowaniem i była zaangażowana.
  • Zdobyta wiedzę nauczysz się stosować na żywo w Warszawie podczas dwudniowego zjazdu.
 • + CVP w kryzysie osobistym i biznesowym
  • Jak zarządzać emocjami w kryzysie
  • Jak poradzić sobie z natłokiem myśli, brakiem kontroli
  • Jak komunikować się z rodziną w kryzysie
  • Jak zachować spokój i opanowanie w kryzysie
  • Jak pracować z ludźmi w kryzysie
  • Jak pracować z firmami w kryzysie
  • Jak komunikować się w firmie w kryzysie
  • Jak działać w długotrwałym kryzysie i zmianie

thinking

Po czwarte

Rozwój biznesowy i strategiczny – zwiększasz swoją Inteligencję Biznesową

Co miesiąc w 3 i 4 tygodni otrzymujesz dostęp do nagrania 15-40 minutowego nt. strategii, zarządzania, rozwoju biznesu, marketingu, innowacji. Są one częścią Szkoły Biznesu CVP. Będąc w klubie przez 4-6 lat zyskasz całą wiedzę Change Value Process, której uczymy w ramach obu Szkoły Biznesu CVP.

W ramach wiedzy biznesowej poznasz:

 • + Wdrażanie sprawności operacyjnej
  • aby odzyskać czas dla siebie, rodziny, na zarządzanie firmą
  • aby przestać pędzić z pustą taczką
  • aby uporządkować firmę, zarządzanie, procesy
  • aby zlikwidować chaos organizacyjny
  • aby poradzić sobie z przeładowaniem obowiązkami i nadmiarem godzin spędzonych w pracy
  • aby mieć poczucie kompetencji, pewności decyzji w firmie
  • aby wyposażyć się w wiedzę biznesową na poziomie MBA
  • aby wdrażać zwinność i elastyczność organizacji, która jest odporna na kryzysy i zmiany
  • aby usprawniać pełny łańcuch biznesowy (business chain): kreacja, produkcja, logistyka, sprzedaż, realizacja zamówień, obsługa klienta
 • + Wdrażanie przewagi konkurencyjnej
  • aby mieć plan wyprzedzenia konkurencji
  • aby wyjść z walki cenowej
  • aby rozwijać skuteczną strategię sprzedaży
  • aby rozwijać nowoczesny marketing dający efekty
  • aby zbalansować działania rozwijające produkty, dystrybucję, produkcję, marketing, sprzedaż
  • aby wiedzieć, gdzie zmierzać z firmą w krótkim i długim okresie
 • + Budowanie siły wewnętrznej lidera
  • aby stać się silniejszym liderem
  • aby pozbyć się braku pewności siebie
   • w decyzjach strategicznych
   • w negocjacjach
   • w niektórych relacjach
   • w egzekwowaniu od ludzi
   • w decyzjach rekrutacyjnych
  • aby wiedzieć jak poradzić sobie z blokadami wewnętrznymi, które hamują w rozwoju siebie i firmy
  • aby wiedzieć jak radzić sobie ze stresem, napięciem wewnętrznym
  • aby wiedzieć, jak poradzić sobie z nadmierną ambicją, wypaleniem i ciśnieniem, które rozsadza od środka
 • + Rozwój sprawnego zespołu i kultury firmy
  • aby wiedzieć jak budować sprawny zespół
  • aby poprawić komunikację między ludźmi
  • aby poradzić sobie ze spadkami motywacji
  • aby zlikwidować napięcia, konflikty
  • aby mieć poczucie kontroli nad firmą, a jednocześnie wzmocnić zaufanie do ludzi
  • aby rozwijać mentalność pracowników, która pozwala firmie dynamicznie się rozwijać
  • aby wiedzieć, jak radzić sobie z oporem i niechęcią ludzi do zmian
 • + Wdrażanie innowacji
  • aby być liderem rynku
  • aby nie zamknąć się w złotej klatce, nie zagubić się we mgle
  • aby być nowoczesną firmą
  • aby pobudzać kreatywność w zespole, który będzie tworzył tańsze i lepsze rozwiązania, które rynek będzie chciał kupić
  • aby tworzyć zwinną organizację, która potrafi szybko reagować na zmiany
 • + Wdrażanie silnej marki
  • aby budować lojalność klientów
  • aby łatwiej rozwijać sprzedaż
  • aby klienci wybierali Twoją firmę, nawet jeśli byłaby droższa od konkurencji
  • aby nie pędzić tylko sprzedażowo, ale aby budować markę, która będzie ułatwiać sprzedaż
 • + Wdrażanie strategii sprzedażowej i finansowej, w celu zwiększania przychodów, zysków i ograniczenia kosztów
  • aby uporządkować finanse firmy
  • aby firma rosła finansowo
  • aby wiedzieć jak ustalać ceny produktów i usług
  • aby wiedzieć jak ustalać premie i wynagrodzenia
  • aby budować kapitał odporny na wstrząsy i kryzysy

goal

Po piąte

Wiele, wiele więcej!

To tylko część elementów które, składają się na klub. Oprócz nich otrzymujesz także:

 • Raz w miesiącu w 3 niedzielę miesiąca spotkanie online: Master Mind
  • 19:00-19:10 – Aktualności
  • 19:10-19:30 – Inspiracja od Adama Dębowskiego
  • 19:30-21:00 Master Mind z Adamem i Klubowiczami – praca nad skutecznością, celami i planem kolejnego miesiąca
  • 21:15-22:30 Praca 1na1 mentoringowo-coachingowa z Adamem lub doświadczonym ekspertem dla dwóch osób po 30 minut
 • Sesje Transformacji – grupowe spotkania terapeutyczne, pomagające radzić sobie z najtrudniejszymi momentami w życiu
 • Dostęp do zamkniętego forum , na których możesz liczyć na osobiste wsparcie Adama i ekspertów Instytutu Liderów Zmian.
 • Masz możliwość bezpłatnej pracy coachingowej z przyszłym absolwentem Szkoły Doradców CVP, który posiada całą wiedzę na temat CVP i przygotowuje się do certyfikacji.
 • Klub Cafe w 3 czwartek miesiąca – integracja i szczere rozmowy
 • Dostęp do nagrań z otwartych webinarów
 • Wsparcie członków klubu w rozwoju Twoich działań online na Facebooku, Instagramie, Linkedin i YouTube, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoją markę.
 • Rabat 50% obowiazuje dla uczestników Szkoły Doradców CVP, Szkoły Biznesu CVP, Szkoły Liderów CVP

diamond

Sprawdź

Co o klubie KLMC mówią klubowicze

Elitarna wiedza, czyli jaka?

Zdobywana od 2006 roku

w Polsce i za granicą podczas szkoleń i kursów od najbardziej znanych trenerów i doradców biznesowych.

Oparta o autorską metodologię

Adama Dębowskiego Change Value Process, która daje gwarancję osiągnięcia zamierzonych zmian.

Niedostępna nigdzie indziej,

ponieważ bazuje na metodologii CVP oraz wieloletnim doświadczeniu Adama.

Niedostępna dla każdego

Dotychczas dostępna jedynie dla klientów firmowych i osób korzystających z doradztwa 1 na 1.

goal-1

Wiedza, dzięki której wyprzedzasz konkurencję

nie o krok, a o kilkanaście kroków. Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, menadżerem, dyrektorem, prezesem, czy dopiero chcesz być jednym z nich.

Warta setki tysięcy złotych

To wiedza, za którą firmy są skłonne płacić setki tysięcy złotych, ponieważ wiedzą, że ta inwestycja się zwróci.

Brzmi interesująco?

Dołącz do Klubu LMC już teraz i też zdobądź tę wiedzę oraz dodatkowe benefity.

Oto, co możesz osiągnąć dzięki członkostwu w Klubie LMC:

 • Szybsze i łatwiejsze realizowanie swoich celów
 • Wzrost zarobków / przychodów / zysków
 • Wzmocnienie marki osobistej i biznesowej
 • Przyśpieszenie rozwoju swoich social mediów
 • Szybszy i lepszy rozwój Twojej strony www, sklepu, bloga
 • Wiedzę w zakresie 3 obszarów CVP
  • Mentalności, a tym samym rozwój Inteligencji Emocjonalnej
  • Komunikacji, a tym samym rozwój Inteligencji Społecznej
  • Strategii, a tym samym rozwój Inteligencji Biznesowej
 • Szybsze zdobywanie i dopinanie klientów oraz dużych kontraktów dzięki siatce zaufanych kontaktów
 • Poznasz najnowsze osiągnięcia techniki i nowinki technologiczne, aby być na bieżąco
Sprawdź

Co mówią ludzie i firmy, z którymi współpracowaliśmy

Założyciel KLMC - Adam Dębowski pojawia się jako ceniony ekspert między innymi w

Forbes

TVN

TVP2

Gazeta Prawna

Firmer

Benefit

Polskie Radio 4

INN:Poland

Dołącz do Klubu LMC

Pamiętaj! Stajesz się średnią 5-ciu najbliższych Tobie osób.

Już dziś dołącz do członków Klubu LMC, aby poznać wyjątkowe osoby i zdobyć wiedzę, dzięki której rozwiniesz siebie i swój biznes.

Klub LMC

W ramach Klubu otrzymujesz:

 • Raz na tydzień otrzymujesz nagrania edukacyjne (video 15-40 minut o psychologii, coachingu i biznesie), dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę, poszerzysz horyzonty i rozwiniesz siebie i swój biznes. 1 i 2 tydzień: materiał psychologiczny, 3 i 4 tydzień: materiał biznesowy.
 • Wykład inspirujący w każdą drugą środę miesiąca o 10:00 30-45 minutowy wykład inspirujący na żywo połączony z modułem pytań i odpowiedzi 10-15min
 • Raz w miesiącu w 3 niedzielę miesiąca spotkanie online: Master Mind
  • 19:00-19:10 – Aktualności
  • 19:10-19:30 – Inspiracja od Adama Dębowskiego
  • 19:30-21:00 Master Mind z Adamem i Klubowiczami – praca nad skutecznością, celami i planem kolejnego miesiąca
  • 21:15-22:30 Praca 1na1 mentoringowo-coachingowa z Adamem lub doświadczonym ekspertem dla dwóch osób po 30 minut
 • Klub Cafe w 3 czwartek miesiąca – integracja i szczere rozmowy
 • Sesje transformacji, czyli spotkania terapeutyczne w czwartą sobotę miesiąca o 9:00
 • Przez 16 miesięcy raz na dwa miesiące otrzymujesz nowe nagranie audio: relaksacyjne, wizualizacyjne, inspirujące.
 • Dostęp do zamkniętego forum , na których możesz liczyć na osobiste wsparcie Adama i ekspertów Instytutu Liderów Zmian.
 • Masz możliwość bezpłatnej pracy coachingowej z przyszłym absolwentem Szkoły Doradców CVP, który posiada całą wiedzę na temat CVP i przygotowuje się do certyfikacji.
 • Dostęp do nagrań z otwartych webinarów
 • 30% rabatu na szkolenia online
 • Wsparcie członków klubu w rozwoju Twoich działań online na Facebooku, Instagramie, Linkedin i YouTube, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoją markę.
 • 6 miesięczny dostęp do aplikacji Inspiro (autorstwa audioteka.pl), w której znajdziesz 2200 audiobooków!
 • Klub LMC działa jak usługa np. Netflix, czy HBO GO. Dostęp do materiałów i spotkań otrzymujesz tylko jeśli opłacasz abonament.
 • Rabat 50% obowiazuje dla uczestników Szkoły Doradców CVP, Szkoły Biznesu CVP, Szkoły Liderów CVP

Ile to kosztuje?

Standardowa cena:

 • 297 zł miesięcznie
  lub
 • 3200 zł przy płatności za rok góry (364 zł oszczędności)

Wartość poza społecznością to ponad 10 000 zł.

FAQ

Czy można się dopisać i wypisać w każdej chwili?

Tak, aby się zapisać wystarczyć kliknąć w link powyżej i automatycznie otrzymujesz dostęp do pierwszych materiałów, a w ciągu 48h do zamkniętego forum.

Wypisać możesz się w każdej chwili klikając w odpowiedni przycisk po zalogowaniu do swojego konta. W razie problemów służymy pomocą.

Czy jeśli wypiszę się z Klubu LMC to zatrzymam dostęp do materiałów?

Nie. Klub LMC działa jak usługa np. Netflix, czy HBO GO. Dostęp do materiałów i spotkań otrzymujesz tylko jeśli opłacasz abonament.

Czy cena abonamentu może się zmienić?

Tak. Jeśli będziemy planowali zamianę ceny płatności miesięcznej poinformujemy Cię z wyprzedzeniem.

W przypadku płatności za rok z góry masz gwarancję dostępu na 12 miesięcy do przodu. Jeśli po roku nadal będziesz chciał być członkiem klubu będziesz mógł wykupić dostęp w aktualnie obowiązującej cenie.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl