Dlaczego warto dołączyć?

Klub Leadership Mindset Community (KLMC) to święty graal rozwoju osobistego i zawodowego. To najlepsza i najnowocześniejsza forma edukacji. To wynik obserwacji, badań i doświadczeń zbieranych od 2006 roku. Przetrwają Ci i wygrywają Ci, którzy wiedzą więcej – o sobie, o innych, o biznesie. Jedni tkwią w miejscu, w przeszłości, bez kontaktów. Inni rozumieją, że bez ciągłej nauki, networkingu będą mniej zarabiać i będą mieli mniejszą satysfakcję z życia. Wiele osób chce, marzy, ale nie wiele osiąga. Dlaczego? Bo brakuje im systematyczności, czasu na rzeczy ważne, kontaktów, wiedzy, wsparcia, inspiracji. Dlatego powstał KLMC. Aby w każdym miesiącu dostarczać dawki energii, motywacji, wiedzy psychologicznej, przestrzeni na wymianę myśli. Klub LMC to proces rozwoju osobistego i zawodowego, który wspiera w:

 • Wzmocnieniu wiary w siebie i pewności siebie
 • Odkryciu i rozwijaniu swoich talentów i pomysł na siebie
 • Wzmacnianiu motywacji
 • Zarządzaniu czasem i byciu systematycznym
 • Pracy 1na1 z mentorem, coachem, terapeutą
 • Rozwijaniu networkingu i byciu w społeczności
 • Uczeniu się komunikacji, wystąpieniach publicznych i zarządzaniu zespołem
 • Rozwoju marketingu, sprzedaży i swojej marki

W skrócie Klub to systematyczny proces rocznego szkolenia, warsztatów, spotkań. To nowoczesna i najlepsza forma rozwoju osobistego. A konkretniej:

 1. 5 spotkań online na żywo  – co miesiąc o stałych porach (wykład inspirujący, warsztat marketingowy, spotkanie networkingowe, warsztat coachingowy, warsztat terapeutyczny)
 2. Szkolenia online (od 2h do 10h) co miesiąc na platformie online nowe materiały video – od pewności siebie, przez komunikację do zarządzania zespołem
 3. Audio relaksacyjne (co dwa miesiące) wspierające zmiany na poziomie podświadomym
 4. Sesje 1na1 z coachem, doradcą, terapeutą – aby indywidualnie znaleźć rozwiązania, otrzymać wsparcie, zostać wysłuchanym
 5. Zamknięte forum z artykułami i zamknięte grupy WhatsApp do wymiany wiedzy
 6. Możliwość rozwoju swojej marki jako ekspert poprzez tworzenie własnych szkoleń online i wykładów dla klubowiczów
 7. Wsparcie fundacji, która wspiera dzieci w wyzwaniach emocjonalnych – 10% każdej płatności przekazujemy na fundację i podwajamy tę kwotę ze swojego konta.

Dla kogo jest Klub LMC

 • dla zainteresowanych praktycznym rozwojem osobistym, który wspiera w systematyczności
 • dla wszystkich, którzy chcą rozwijać siebie, swoją osobowość, markę, zarobki
 • dla ambitnych osób, które chcą osiągać konkretne rezultaty i cele
 • dla osób, które chcą nauczyć się zarabiać więcej, awansować, czy zbudować własną firmę
 • dla osób, które szukają ludzi podobnych do nich samych, z którymi mogą rozmawiać i wymieniać myśli
 • dla osób, które szukają inspiracji i motywacji każdego miesiąca
 • dla tych, którzy chcą poznać ludzi, którym mogą zaufać i nawiązywać współpracę
 • dla tych, którzy lubią networking, chcą poszerzać swoją sieć kontaktów
 • dla osób, które znają Adama Dębowskiego i chcą zdobyć jego wiedzę
 • dla osób, które chcą uczyć się od praktyków w psychologii i biznesie
 • dla osób, które szukają wsparcia w rozwoju zdolności przekonywania, wystąpień publicznych i bycia w social mediach

Jakie poważne problemy rozwiązuje Klub?

Od 2006 prowadząc szkolenia i warsztaty na żywo, online, a także uczestnicząc w szkoleniach w Polsce, USA, Australii, UK zaobserwowaliśmy następujące problemy:

 • Odbycie np. 2-dniowego szkolenia i następnie brak systematycznego wdrażania poznanej wiedzy w każdym miesiącu
 • Dużo wiedzy brak ćwiczeń
 • Brak kontaktu z ludźmi po zakończeniu szkolenia
 • Brak głębszych rozmów – skupienie tylko na wiedzy i pojedynczych ćwiczeniach
 • Na wielu szkolenia jest tylko wiedza, ale brakuje  inspiracji i motywacji
 • Na wielu konferencjach jest tylko inspiracja, ale brakuje wiedzy
 • Na warsztatach rozwijane są aspekty psychologiczne, ale nie ma networkingu i marketingu
 • Na konferencjach jest networking i marketing, ale nie ma wiedzy psychologicznej
 • Wiele osób kupuje za 100-1000 zł szkolenia online, ale ponad 70% ich nie ogląda, ponieważ brakuje bodźca i systematyczności
 • Odbywanie tylko spotkań na żywo bez możliwości powrotu do wiedzy na portalu online
 • Na szkoleniach jest wiedza i praktyka, ale nie ma wsparcia ekspertów w pracy 1na1

Dlatego stworzyliśmy Klub LMC – nowoczesną formę rozwoju osobistego i szkoleń.

Tylko rozłożenie rozwoju na miesiące i lata, wdrożenie systematycznych spotkań, warsztatów, pracy 1na1 może dać faktyczne efekty w motywacji,
wystąpieniach publicznych, większych zarobkach, pewności siebie, zarządzaniu czasem, systematyczności i konsekwencji.

Zapraszam do obejrzenia 10 minutowego filmu, w którym opowiadam o szczegółach działania klubu.

W klubie pracujesz nad 12 obszarami

Nie da się osiągać zamierzonych celów i być szczęśliwym, jeśli nie zadbasz o wszystkie 12 obszarów, które są istotne w Twoim życiu. Dlatego w klubie nie skupiamy się na niewielkim wycinku Twojego życia i Twoich potrzeb. Pomagamy Ci rozwijać się kompleksowo w aż 12 obszarach, abyś czuł się spełniony i otrzymał takie wsparcie, jakiego akurat potrzebujesz.

Naszym celem jest to, abyś po kilku miesiącach w klubie mógł powiedzieć, że każdy z 12 obszarów oceniasz wyżej, lepiej. Do oceny tych obszarów zachęcamy klubowiczów, aby widzieli swój rozwój, widzieli postępy, ale także obszary, o które należy jeszcze zadbać.

Koło życia Koło życia Koło życia Koło życia

Główne cele Klubu LMC i korzyści z bycia członkiem klubu

Mamy bardzo konkretne postanowienia i cele, o które każdego miesiąca będziemy dbać ze wszystkimi uczestnikami. Będą członkiem Klubu LMC, możesz liczyć na:

01.

Rozwój kariery zawodowej i/lub biznesowej klubowicza a tym samym jego zarobków.

Naszą misją jest to, aby rok do roku każdy klubowicz zarabiał więcej. Będziemy szukać sposobów na to, aby tak było. Dlatego stawiamy na networking, połączony z ciągłym rozwojem wiedzy psychologicznej i marketingowej.

02.

Szybsze i łatwiejsze realizowanie celów

Naszą misją jest to, aby wspierać Cię w osiąganiu tego co jest dla Ciebie ważne. W każdym miesiącu masz dostęp do: 5 spotkań z klubowiczami online na żywo, pracy 1na1 z coachem-doradcą-terapeutą, od 2h do 10h nowego materiału video z psychologii, wystąpień publicznych, komunikacji i wielu innych.

03.

Rozwój Twojego wizerunku i marki.

Naszą misją jest to, aby każdy klubowicz rok do roku stawał się większym specjalistą w swojej dziedzinie oraz aby jego wizerunek i rozpoznawalność była coraz większa. Dzięki temu Twoja przewaga i stawki na rynku będą wyższe! To uniezależnia Cię od etatu i wielu zmian na rynku. Każdy ma w sobie talenty, które może rozwijać i przekładać na efekty w swojej branży. Klub istnieje po to, aby Cię w tym wspierać. Kolejnym krokiem jest dzielenie się z innymi swoimi doświadczeniami poprzez szkolenia online, warsztaty, wykłady, pisanie artykułów. W klubie znajdziesz na to przestrzeń. Dzięki klubowi w ciągu 1-2 lat możesz zbudować swoją rozpoznawalność, dotrzeć do nowych klientów, którzy będą chcieli płacić za konsultację z Tobą – niezależnie czy jesteś z branży IT, prawniczej, medycznej, księgowej, handlowej, czy jakiejkolwiek innej.

04.

Rozwój technologiczny.

Naszą misją jest to, aby każdy klubowicz znał i umiał korzystać z nowych technologii, aplikacji, social mediów, aby nigdy nie stetryczał, aby zawsze był w grupie nowoczesnych ludzi, myślących z otwartą głową. Dlatego raz w miesiącu spotykamy się na warsztacie marketingowym, gdzie poznajesz najważniejsze metody SMIT (social media, internet, technologie).

05.

Rozwój osobisty 

Naszą misją jest to, aby każdy klubowicz rok do roku podnosił swoją Inteligencję Emocjonalną, Społeczną i Biznesową. W KLMC poznajesz siebie lepiej, rozumiesz swoje emocje, swoją osobowość, uczysz się pokonywać ograniczenia, a także rozwijasz zdolności komunikacji, podejmowania decyzji. Robisz to poprzez spotkania coachingowe oraz terapeutyczne.

06.

“You’ll never walk alone” – Nigdy nie będziesz sam

To hasło kiedyś było mottem przewodnim klubu piłkarskiego Liverpool. To część naszej misji, aby żaden klubowicz w swoich wyzwaniach osobistych i biznesowych nigdy nie był sam. Klub LMC to nie tylko networking i rozwój biznesowy, ale wsparcie ludzi podobnych do siebie, którzy zawsze są na posterunku, gdy trzeba pomóc drugiej osobie. Dlatego w każdy 3 czwartek miesiąca odbywa się spotkanie networkingowe z klubowiczami oraz studentami Szkoły Doradców CVP>

Poznaj opinie naszych klientów po warsztatach i spotkaniach

Sprawdź

Co o klubie KLMC mówią klubowicze

Czym jest Klub LMC

Bycie członkiem klubu daje Ci aż 9 bardzo konkretnych korzyści. 

01.

Rozwój osobisty

Każdego miesiąca odbywa się 5 spotkań online na żywo (Wykład inspirujący – 2 środa o 10:00, Klub Marketingowy – 2 środa o 11:00, Warsztat networkingowy – 3 czwartek o 20:00, Warsztat coachingowy – 3 niedziela 19:00, Warsztat terapeutyczny – 4 sobota o 9:00). Co 2 miesiące otrzymujesz dostęp do nowego szkolenia online (pewność siebie, wystąpienia publiczne, zarządzanie czasem i wiele innych). Jedne trwają ponad 2-4h inne 9-17h. Przez 2 lata obecności w klubie przechodzisz przez ponad 80h materiałów video.

02.

Wsparcie 1na1

W ramach abonamentu masz dostęp do sesji z wybranych przez siebie coachem, terapeutą, który jest absolwentem  lub studentem naszej szkoły coachów i terapeutów. Możesz umówić się na 1 lub 4 sesje w miesiącu.

03.

Pomoc innym

10% z każdej płatności przekazujemy fundacji wspierającej dzieci w radzeniu sobie z problemami psychologicznymi i emocjonalnymi. Im więcej nas jest w klubie, tym większe wsparcie dla innych. Co miesiąc pokazujemy Wam przelew jaki wyszedł do danej fundacji.

04.

Integracja i dyskusje

Raz w miesiącu, w 3 czwartek miesiąca odbywa się spotkanie online pt. Klub Cafe – przy kawie, herbacie, winie, czyli spotkanie klubowiczów oraz studentów naszej Szkoły Doradców CVP. 1 część to networking, aby poznawać ludzi, rozwijać swoją sieć kontaktów. 2 część to niezwykle ciekawa, szczera, pogłębiona rozmowa na 1 wybrany temat. W grudniu rozmawialiśmy o porażkach. W styczniu o sukcesie. Poczuj niezwykłą atmosferę dyskusji na głębszych poziomach z ludźmi o podobnych wartościach!

05.

30% rabatu na szkolenia online

Będąc klubowiczem otrzymujesz 30% rabat na szkolenia online na naszej platformie online!

06.

Wzmacnianie podświadomości

Co 2 miesiące  otrzymujesz dostęp do nowego nagrania audio przygotowanego przez Adama Dębowskiego lub innych ekspertów Instytutu Liderów Zmian. Nagranie pomaga Twojej podświadomości dokonywać zmian. To 20-30 minutowa kierowana medytacja, która Ciebie wycisza, relaksuje, a jednocześnie wspiera w zmianie na głębszym poziomie.

07.

Uwalnianie blokad

W czwartą sobotę miesiąca 9:00-11:00 spotykamy się na grupowych Sesjach Transformacji. To spotkanie z doświadczonym terapeutą, psychologiem lub coachem, który opowiada, jak można radzić sobie z najcięższymi momentami w życiu, a także przeprowadza indywidualne rozmowy psychologiczno-terapeutyczne, aby pomóc w najbardziej palącym w danym momencie problemie. Zarazem w grupach 3-4 osobowych pracujesz wspólnie, aby wesprzeć się w procesie wewnętrznej zmiany i transformacji.

08.

Budowanie Twojej marki eksperciej

Jeśli chcesz stać się ekspertem, który ma silną markę, jest ceniony na rynku, zarabia więcej to KLMC jest najlepszym miejscem, aby zrealizować ten plan. Uczysz się jak budować swój wizerunek, jak docierać do klientów. Możesz zostać też ekspertem klubowym i zdobywać klientów wśród klubowiczów i studentów Szkoły Doradców CVP. Masz możliwość nagrania własnych kursów online i umieszczenia ich na naszej platformie. Możesz prowadzić dla klubowiczów szkolenia ze swojej dziedziny! Uczysz innych, budujesz rozpoznawalność i zarabiasz!

09.

SMIT - czyli social media, internet, technologie

Klubowicze wzajemnie wspierają swoje działania online na Facebooku, Instagramie, Linkedin i YouTube, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoją markę i rozpoznawalność. Z nami pokonasz wszelkie bariery technologiczne, dowiesz się jak rozwijać w świecie tzw. SMIT-u czyli Social Mediów, Internetu i Technologii.

Brzmi interesująco?

Nie czekaj! Już teraz dołącz do Klubu LMC.
Poznaj wyjątkowych ludzi i zdobądź elitarną wiedzę.
Przyspiesz osiąganie swoich celów!

Sprawdź, co dokładnie otrzymujesz, będąc członkiem klubu

Będąc członkiem klubu możesz wziąć udział aż w 5 spotkaniach na żywo, które odbywają się online każdego miesiąca. Oprócz tego otrzymujesz dostęp do zamkniętego forum, materiałów edukacyjnych, nagrań relaksacyjno – medytacyjnych oraz możesz skorzystać ze wsparcia coacha.

Na Twoim koncie co miesiąc pojawiają się nowe materiały edukacyjne. W ciągu 24 miesięcy możesz potężnie przebudować swoje życie, zadbać o wszystkie 12 obszarów, rozwinąć się we wszystkich 11 szkoleniach i kompetencjach, o których więcej piszę trochę dalej.

Wszystkie szkolenia to ponad 80h materiałów video. Każde szkolenie trwa od ponad 2h do nawet 17h.

Szczegółowy program klubu

Po pierwsze: 5 spotkań na żywo-online na platformie Zoom w każdym miesiącu.

To możliwość szkolenia się, dyskusji i ćwiczeń przez nawet 10-15h miesięcznie. To jak 2 dniowe szkolenie co 30 dni. Do tego dochodzą  kolejne korzyści: 40h materiałów video rocznie i praca z coachem terapeutą – to wszystko w cenie jednego miesięcznego abonamentu o wartości karnetu na siłownię. Spójrz na listą wyjątkowo wartościowych i praktycznych spotkań

01.
Każda druga środa miesiąca o 10:00

Wykłady inspirujące

W 2 środę miesiąca spotkanie online: Wykład inspirujący – spotkanie mające na celu zmotywować i pobudzić do działania

 • 10:00-10:30/40 – w każdym miesiącu inny inspirujący temat m.in. Jak budować pewność siebie / Jak zarządzać czasem / Jak radzić sobie ze zmianą / Jak radzić sobie ze stresem
 • 10:30/40-11:00 – dyskusja w podgrupach

A oto lista tematów na każdy miesiąc w ramach, którego jeden z naszych ekspertów-mówców będzie Cię inspirował. Jak widzisz w Klubie mamy 2 cykle. Czyli aby przejść przez wszystko warto być z nami minimum 2 lata. A najlepiej minimum 4, aby utrwalić każdy temat podwójnie.

 • Jak budować pewność siebie w niepewnych czasach?
 • Jak odzyskiwać pewność siebie po trudnym okresie i upadku?
 • Jak utrzymać motywację i zachować optymizm?
 • Jak odnajdywać poczucie sensu i wewnętrznej mocy?
 • Jak pobudzać siebie i innych do kreatywności i innowacji?
 • Jak podejmować decyzje w chaosie i niepewności?
 • Jak radzić sobie z nadmiarem informacji i przeciążeniem umysłu?
 • Jak zadbać o siebie i o swoją równowagę?
 • Jak zarządzać czasem i priorytetami w zmienności?
 • Jak radzić sobie z frustracją i przemęczeniem?
 • Jak rozwiązywać konflikty i skutecznie mediować?
 • Jak reagować na osoby toksyczne?
 • Jak na codzień pomagać sobie dzięki autocoachingowi?
 • Jak pomagać bliskiej osobie korzystając z odkryć coachingu i komunikacji bez przemocy?
 • Jakie są zasady przywództwa i zarządzania, gdy inni się gubią?
 • Jak wspólnie budować silny zespół?
 • Jak mówić, aby inni nas słuchali?
 • Jak przygotować się na ważne spotkanie, aby przekonać innych do naszych idei?
 • Jak odnaleźć cel? Skąd wiedzieć co jest ważne?
 • Jak być systematycznym w realizacji postanowień?
 • Jak uwalniać się od napięć i stresu?
 • Jak nie brać do siebie krytyki? Jak radzić sobie z hejtem?
 • Jak odkryć i zrozumieć swoje mocne strony?
 • Jak zrozumieć i komunikować się z osobami innymi niż my?

02.
Każda druga środa miesiąca o 11:00

Klub Marketingowy

W 2 środę miesiąca spotkanie online: Klub Marketingowy – spotkanie rozwijające Twoje zdolności marketingowe i sprzedażowe

 • 11:00 – Aktualności
 • 11:10 – Wykład o praktycznych przykładach rozwoju marketingu, sprzedaży
 • 11:40 – Sesja 1na1 lub dyskusja grupa, pytania i odpowiedzi – aby rozwiązać aktualny problem marketingowy, sprzedaży, aby znaleźć rozwiązanie, które zwiększy Twoją skuteczność biznesową
 • 12:15 – Warsztaty Master Mind – aby w grupach 3-4 osobowych wesprzeć siebie nawzajem w znalezieniu konkretnych rozwiązań

03.
Każdy trzeci czwartek miesiąca o 20:00

Club Cafe

W 3 czwartek miesiąca spotkanie online: Club Cafe – spotkanie networkingowe i integracyjne

 • 20:00 – Sesja networkingowa – dwie rundy networkingu, aby poznać nowych ciekawych ludzi, wymienić się kontaktami i nauczyć się w 90 sekund prezentować siebie, swój zawód i markę
 • 20:30 – Swobodne, szczere rozmowy w grupie na określony temat np. Jak odnaleźć sens życia / Jak radzić sobie z toksycznymi osobami / Jak rozmawiać z szefem / Jak odzyskać motywację
 • Zakończenie – rozmowy czasami trwają do 22:30, czasami do 00:00 a nasz rekord to 4:30 nad ranem

04.
Każda trzecia niedziela miesiąca o 19:00

Check Point

W 3 niedzielę miesiąca spotkanie online: Checkpoint – spotkanie coachingowe, aby być bardziej skutecznym i efektywnym

 • 19:00 – Aktualności
 • 19:10 – Inspiracja od eksperta bazująca na życiowych przykładach pracy na sesjach coachingowych – aby pokazać Ci jak być bardziej efektywnym, skutecznym w realizacji swoich celów
 • 19:30 – Praca 1na1 mentoringowo-coachingowa z ekspertem lub grupowa burza mózgów – sesja pytań i odpowiedzi
 • 21:15  – Warsztaty Master Mind – pracujesz w grupach 3-4 osobowych nad swoimi celami, działaniem i motywacją

05.
Każda czwarta sobota miesiąca o 9:00

Sesja Transformacji

W 4 sobotę miesiąca spotkanie online: Sesjea Transformacji – grupowe spotkania terapeutyczne, pomagające radzić sobie z najtrudniejszymi momentami w życiu

 • 9:00 – Aktualności
 • 9:10 – Terapeutyczne inspiracje od eksperta bazująca na życiowych przykładach pracy na sesjach terapeutycznych – aby pokazać Ci jak możesz radzić sobie z najtrudniejszymi momentami w życiu, z blokadami i negatywnymi emocjami
 • 9:40- Praca 1na1 terapeutyczna z ekspertem lub grupowa dyskuzja – sesja pytań i odpowiedzi
 • 10:30  – Terapeutyczne Master Mind – pracujesz w grupach 3-4 osobowych nad swoimi wyzwaniami, wspieracie siebie nawzajem, dzielicie przeżyciami, słuchacie i jesteście wysłuchani

Powyższe 5 spotkań to pierwszy kluczowy element klubu.

Jednocześnie otrzymujesz dostęp do ogromnych zasobów wiedzy i wsparcia.

Po drugie

Rozwój psychologiczny i coachingowy – zwiększasz Inteligencję Emocjonalną i Społeczną.

Co miesiąc otrzymujesz dostęp do nowych materiałów online w formie video.

Aby przejść przez wszystkie szkolenia klubowe potrzebujesz 2 lat. Aby utrwalić wszystkie materiały: 4 lata.

To okres, w którym możesz potężnie przebudować swoje życie, zadbać o wszystkie 12 obszarów, rozwinąć się we wszystkich 11 szkoleniach i kompetencjach, o których piszemy poniżej.
Wszystkie szkolenia to ponad 80h materiałów video. Każde szkolenie trwa od ponad 2h do nawet 17h.

W ramach materiałów edukacyjnych będziesz pracować nad:

 • + Pewnością siebie – w 1 i 2 miesiącu
  • Szkolenie „Naturalna Pewność Siebie” trwa: 5h 39min i dzięki niemu:
   • Jak na co dzień budować większą i zarazem naturalną pewność siebie (dystans, kontrola myśli)
   • Dowiesz się jak uporządkować przeszłość i uwolnić się od starych emocji, które teraz blokują Twoją pewność siebie.
   • Poznasz sposoby na szybkie wzmocnienie pewności siebie przed ważnym spotkaniem czy rozmową. Nawet gdy masz gorszy okres!
   • Dowiesz się jak wydobyć swoje talenty i mocne strony, aby poznać siebie lepiej i oprzeć na nich swoją pewność siebie.
 • + Motywacją – w 3 i 4 miesiącu
  • Szkolenie „Motywacja 3.0” trwa: 7h 05min i dzięki niemu:
   • Poznasz różnice między motywacją, inspiracją, zaangażowaniem i spełnieniem – od czego zależy każdy z tych stanów, jak je wypracowywać, aby zwiększać swoją efektywność.
   • Odkryjesz jak pokonywać ograniczenia, które odbierają nam energię – zrozum, dlaczego uwalnianie oporu jest jednym z kluczowych elementów czucia motywacji.
   • Dowiesz się jak planować krótkoterminowo, aby umieć się zmobilizować każdego tygodnia i aby czas nie uciekał przez palce.
   • Poznasz jak planować długoterminowo, jak budować wizję, aby czuć inspirację nawet w trudnych momentach.
   • Dowiesz się jak podnosić się z porażek i odzyskiwać siły pomimo przytłoczenia.
 • + Swoją karierą i zarobkami – w 5 i 6 miesiącu
  • Szkolenie „Sukces Zawodowy” trwa: 17h56min i dzięki niemu:
   • Poznasz metody odkrywania siebie samego, poznania siebie tak, aby łatwiej decydować o swojej przyszłości.
   • Poznasz praktyczną technikę, która wpływa na kreatywność oraz pewność siebie w wyborach życiowych i zawodowych.
   • Dowiesz się jak analizować rynek, aby być świadomym tego co się dzieje wokół ciebie. Dzięki temu zyskać wiedzę co jest możliwe.
   • Poznasz fundamentalne zasady tworzenia nowoczesnego CV oraz profilu na Linkedin.
   • Dowiesz się jak analizować siebie, swoją osobowość i predyspozycje. Dzięki temu lepiej siebie poznasz, zwiększysz swoją pewność siebie.
   • Przejdziesz przez dwa kwestionariusze, które zdiagnozują, Twój poziom energii, pewności i źródeł sukcesu. To pozwoli Ci stworzyć plan rozwoju i zmiany, a co za tym idzie zyskasz jasny obraz czego potrzebujesz się nauczyć, aby odnieść sukces.
 • + Zarządzaniem emocjami i stresem- w 7 i 8 miesiącu
  • Szkolenie „Podstawy Zarządzania Emocjami” trwa: 2h 50min i dzięki niemu:
   • Odkryjesz codzienne metody na szybkie zapanowanie nad stresem
   • Dowiesz się jak powstają emocje i jak zacząć je kontrolować
   • Zrozumiesz podstawy działania mózgu i umysłu, a dzięki temu lepiej będziesz potrafić radzić sobie ze stresem.
   • Poznasz podstawy metod oddechowych, które pozwalają zapanować nad emocjami
   • Odkryjesz siłę wizualizacji, zarządzania obrazami w umyśle, aby umieć panować nad myślami
   • Dowiesz się, jak na podstawowym poziomie zarządzać głosem wewnętrznym i krytykiem wewnętrznym
 • + Zarządzaniem czasem i sobą w czasie – w 9 i 10 miesiącu
  • Szkolenie „Zarządzanie czasem i sobą w czasie” trwa: 4h 24min i dzięki niemu:
   • Dowiesz się jak tworzyć listy i checklisty, aby efektywnie działać
   • Nauczysz się, jak tworzyć dobre notatki i mapy myśli, aby mieć porządek w głowie
   • Odkryjesz jak zarządzać przerwami, aby pracować efektywnie
   • Dowiesz się czy zaczynać od łatwych, czy trudnych zadań
   • Nauczysz się jak określać priorytety – co jest ważne, a co ważniejsze
 • + Komunikację z innymi –  w 11 i 12 miesiącu
  • Szkolenie „Jak się dogadać” trwa: 4h 09min i dzięki niemu:
   • zdobędziesz wiedzę, dzięki której szybciej dogadasz się z innymi
   • dowiesz się, jak przekonywać do swoich pomysłów, idei i projektów
   • poznasz 6 elementów trudnej rozmowy, aby wiedzieć, jak się do niej przygotować i jak ją poprowadzić
   • poznasz konkretne wskazówki i porady, jak poprowadzić rozmowę w 6 przypadkach m.in szef-pracownik, czy rodzic-dziecko
 • + Metodami autocoachingu i sposobami wspierania innych – w 13 i 14 miesiącu
    • Szkolenie „Podstawy Coachingu” trwa: 5h 57min i dzięki niemu:
     • Dowiesz się czym jest coaching, a czym nie jest
     • Zrozumiesz jakie są różnice między mentoringiem, coachingiem, treningiem, doradztwem, doradztwem psychologicznym i terapią
     • Poznasz rodzaje coachingu
     • Odkryjesz jak w praktyce wygląda praca coacha
     • Dowiesz się jak poprowadzić pierwsze spotkania coachingowe
     • Uporządkujesz sobie jakie są główne narzędzia coacha?Doświadczysz przełożenie założeń coachingu na lepszą komunikację z innymi
     • Poznasz ćwiczenia wydobywanie wartości, aby lepiej siebie zrozumieć
 • + Umiejętnością zarządzania zespołem i komunikacji w firmie – w 15 i 16 miesiącu
  • Szkolenie „Podstawa Zarządzania Zespołem” trwa: 2h 42min i dzięki niemu:
   • Dowiesz się jak w praktyce działać, aby tworzyć skuteczny, zgrany zespół
   • Odkryjesz podstawy zarządzania, aby wiedzieć co jest ważne dla menadżera
   • Poznasz co jest istotne, aby skutecznie stawiać cele, delegować, motywować, budować relacje
   • Poznasz najważniejsze modele zarządzania, które uporządkują Twoją wiedzę na temat zarządzania
 • + Umiejętnością wystąpień publicznych i autoprezentacji – w 17 i 18 miesiącu
  • Szkolenie „Podstawy Wystąpień Publicznych” trwa: 7h 50min i dzięki niemu:
   • Nauczysz się przygotowywać do krótkich i długich wystąpień
   • Poznasz metody panowania nad emocjami i stresem
   • Odkryjesz skuteczne narzędzia do kontroli na rękami, mową ciała
   • Dowiesz się jak profesjonalnie występować na scenie
 • + Metody stawiania celów, planowania i kreowania swoje przyszłości – w 19 i 20 miesiącu
  • Szkolenie „Stwórz Swoją Przyszłość” trwa: 9h 7min i dzięki niemu:
   • Poznasz podstawy i zyskasz praktyczne spojrzenie na trzy kluczowe inteligencje: emocjonalną, społeczną i biznesową.
   • Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć nowe nawyki i niwelować lub nawet trwale usuwać te stare, których chcesz się pozbyć.
   • Poznasz zasady odpowiedzialne za budowanie dobrych, mocnych relacji – tych w pracy i tych w domu.
   • Stworzysz plan swojej przyszłości, a co ważniejsze plan działań potrzebnych do jej osiągnięcia.
 • + Sposobami dbania o balans i równowagę w życiu – w 21 i 22 miesiącu
  • Szkolenie „Jak zachować siłę spokoju w pędzie codziennego życia” trwa: 2h 19min i dzięki niemu:
   • Dowiesz się o 40 czynnikach, które wpływają na wypalenie oraz szczęście
   • Poznasz każdy czynnik i odkryjesz jak z nim pracować
   • Odkryjesz jak nie doprowadzać do wypalenia
   • Dowiesz się, jakie są fundamenty szczęścia z perspektywy psychologicznej
 • + Swoją osobowością i komunikacją z innymi –  w 23 i 24 miesiącu
  • Szkolenie „Zrozumieć osobowość ” trwa: 11h 26min i dzięki niemu:
   • Dowiesz się, jak powstaje osobowość i jak kształtują się cechy charakteru
   • Poznasz swoją osobowość i odkryjesz jej barwy
   • Wzmocnisz swoją samoświadomość, co przekłada się często na pewność siebie
   • Zrozumiesz innych lepiej, dzięki czemu zwiększysz swoją cierpliwość
   • Poprawisz komunikację z innymi

Po trzecie

Rozwój siły spokoju, pewności siebie poprzez nagrania audio.

Co 2 miesiące uzyskujesz dostęp do nowego nagrania audio, które wspiera Cię na poziomie podświadomym. Są to 20-30 minutowe nagrania audio medytacyjno, relaksacyjne. O to lista pierwszych nagrań:

 • Moc i relacje – aby wzmocnić pewność siebie, zyskać energię do budowania relacji z innymi
 • Energia Biznesu – aby poczuć energię do działania, odwagę do podejmowania decyzji
 • Siła Spokoju – aby zwiększyć spokój i siłę wewnętrzną, aby poczuć siłę spokoju potrzebną do opanowania i zarządzania emocjami
 • Doświadcz swojej dumy – aby wzmocnić się wewnętrznie, poczuć dumę i satysfakcję z tego co realizujesz w swoim życiu
 • Poczuj wdzięczność – aby nauczyć się doceniać to co mamy, wdzięczność to główne źródło energii i radości życiowej
 • Wycisz umysł i rozwiń intuicję – aby rozwinąć intuicję, aby umieć wyciszyć myśli, uspokoić się i zaufać sobie

Po czwarte

Sesje 1na1.

W ramach abonamentu otrzymujesz dostęp do naszych ekspertów – coachów, terapeutów, doradców. Są to albo certyfikowani specjaliści, albo absolwenci naszej szkoły coachów i terapeutów. albo studenci w trakcie nauki. Poprzez zamknięte forum z wybraną osobą możesz się skontaktować i umówić na bezpłatną sesję (raz lub cztery razy w miesiącu). Dzięki temu nie tylko możesz ćwiczyć poznane metody, ale przede wszystkich otrzymać wsparcie w swoich aktualnych problemach, wyzwaniach lub w rozwoju osobistym i w osiąganiu swoich celów. Czasami tylko w pracy 1na1 możemy przełamać blokady, uwolnić negatywne emocje, wypracować nowe nawyki i utrzymać motywację.

Po piąte

Zamknięte grupy na whatsapp i forum.

W ramach grup dyskusyjnych na whatsapp możesz wymieniać się wiedzą, artykułami, przemyśleniami na ważne dla Ciebie tematy. Otrzymujesz inspiracje, linki do ciekawych artykułów, filmów od innych. Możesz zapisać się tylko do jednej albo do wszystkich. Decyzja należy do Ciebie. W klubie na ten moment posiadamy grupy:

 • KLMC – Rozwój osobisty – aby wymieniać się najlepszymi materiałami, które rozwijają naszą osobowość, zarządzanie emocjami i inspirują do działania
 • KLMC – Networking i rekomendacje – aby móc znaleźć odpowiednią osobę do ważnych spraw i projektów
 • KLMC – Biznes i zarządzanie – dla menadżerów średniego, wyższego szczebla oraz dla przedsiębiorców – aby wymieniać się wiedzą biznesową i menadżerską
 • KLMC – Marketing i sprzedaż – dla osób, które budują swoją markę lub/i rozwijają sprzedaż, marketing
 • KLMC – Rodzina i dzieci – dla osób, które chcą się wspierać w budowaniu rodziny, relacji z bliskimi i wychowywaniu dzieci
 • KLMC – Męska grupa – tylko dla mężczyzn, aby móc wspierać siebie nawzajem w ważnych obszarach męskich
 • KLMC – Kobieca grupa – tylko dla kobiet, aby móc wspierać siebie nawzajem w ważnych obszarach kobiecych
 • KLMC – FutureInvest – aby uczyć się inwestowania, oszczędzania
 • KLMC informacje i aktualności – aby cały czas być na bieżąco ze spotkaniami klubowymi
 • KLMC – pytania i odpowiedzi – możesz zadać pytania nt. spraw technicznych, terminów, działania klubu i wszystkiego co jest Ci potrzebne do sprawnego korzystania z możliwości klubowych

W klubie otrzymujesz również do zamkniętego forum, na którym możesz pisać ekspercie artykuły w tematach psychologicznych, zawodowych, biznesowych, marketingowych. Tam też możesz prowadzić merytoryczne dyskusje z klubowiczami oraz studentami i absolwentami naszej Szkoły Doradców CVP.

Po szóste

Rozwój swojej marki jako ekspert.

Jeśli chcesz w swojej dziedzinie zawodowej zostać znanym ekspertem, specjalistą to klub jest najlepszym miejscem do tego, aby zacząć lub aby swój wizerunek i działalność rozkręcić. Jak?

Poprzez stworzenie nagrań lub pełnych kursów online, które umieścimy na naszej platformie online. Najlepsi będą mogli sprzedawać swoje kursy online przez naszą stronę internetową i zarabiać realne pieniądze. Nie musisz tworzyć własnej strony. Udostępniamy Ci naszą infrastrukturę.

Do tego stwarzamy możliwość prowadzenia spotkań klubowych. Jest to szósty rodzaj szkoleń/warsztatów na żywo – tzw. K4K – czyli klubowicz dla klubowicza. Dzięki temu możesz stworzyć szkolenie i dzielić się swoją widzą, doświadczeniem z innymi. Warunkiem jest: nagranie min. 1,5h szkolenia online (np. 5x18min lub 3x30min lub 10x9min) oraz napisanie 5 artykułów na forum klubowym (min. 3000 znaków bez spacjj). Jeśli to zrobisz, jeśli min. trzy osoby zainteresują się Twoją tematyką wtedy zorganizujemy szkolenie, które na żywo poprowadzisz dla klubowiczów i studentów szkoły.

Po siódme

10% z każdej płatności miesięcznej lub jednorazowej przekazujemy fundacji.

Fundacja wspiera dzieci w radzeniu sobie z wyzwaniami emocjonalnymi, psychologicznymi. Do tego zawsze od siebie dokładamy: drugie tyle! Klub to przestrzeń w której ty pomagasz sobie, innym klubowiczom oraz dzieciom.

Podsumowując:

Co miesiąc możesz brać udział w 5 spotkaniach na żywo, otrzymujesz dostęp do masy wartościowej wiedzy
a dodatkowo masz cały czas wsparcie społeczności.

Jako członek klubu dodatkowo w prezencie otrzymujesz

30% zniżki na wszystkie nasze szkolenia online.

Wiedza, którą dzielimy się w klubie jest...

Zdobywana od 2006 roku

w Polsce i za granicą podczas szkoleń i kursów od najbardziej znanych trenerów i doradców biznesowych.

Oparta o autorską metodologię

Adama Dębowskiego Change Value Process, która daje gwarancję osiągnięcia zamierzonych zmian.

Niedostępna nigdzie indziej,

ponieważ bazuje na metodologii CVP oraz wieloletnim doświadczeniu Adama.

Niedostępna dla każdego

Dotychczas dostępna jedynie dla klientów firmowych i osób korzystających z doradztwa 1 na 1.

goal-1

Wiedza, dzięki której wyprzedzasz konkurencję

nie o krok, a o kilkanaście kroków. Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, menadżerem, dyrektorem, prezesem, czy dopiero chcesz być jednym z nich.

Warta setki tysięcy złotych

To wiedza, za którą firmy są skłonne płacić setki tysięcy złotych, ponieważ wiedzą, że ta inwestycja się zwróci.

Brzmi interesująco?

Dołącz do Klubu LMC już teraz i też zdobądź tę wiedzę oraz dodatkowe benefity.

Oto, co możesz osiągnąć dzięki członkostwu w Klubie LMC:

 • Szybsze i łatwiejsze realizowanie swoich celów
 • Wzrost zarobków / przychodów / zysków
 • Wzmocnienie marki osobistej i biznesowej
 • Przyśpieszenie rozwoju swoich social mediów
 • Szybszy i lepszy rozwój Twojej strony www, sklepu, bloga
 • Wiedzę w zakresie 3 obszarów CVP
  • Mentalności, a tym samym rozwój Inteligencji Emocjonalnej
  • Komunikacji, a tym samym rozwój Inteligencji Społecznej
  • Strategii, a tym samym rozwój Inteligencji Biznesowej
 • Szybsze zdobywanie i dopinanie klientów oraz dużych kontraktów dzięki siatce zaufanych kontaktów
 • Poznasz najnowsze osiągnięcia techniki i nowinki technologiczne, aby być na bieżąco
Sprawdź

Co mówią ludzie i firmy, z którymi współpracowaliśmy

Założyciel KLMC - Adam Dębowski pojawia się jako ceniony ekspert między innymi w

Forbes

TVN

TVP2

Gazeta Prawna

Firmer

Benefit

Polskie Radio 4

INN:Poland

Dołącz do Klubu LMC

Wybierz pakiet dla siebie i już dziś dołącz do członków Klubu LMC,
aby poznać wyjątkowe osoby i zdobyć wiedzę, dzięki której rozwiniesz siebie i swój biznes.

Klub LMC Lite

 • Dostęp do zamkniętego forum dla klubowiczów
 • Możliwość udziału w Wykładzie Inspirującym
 • Możliwość udziału w Club Cafe
 • Możliwość udziału w spotkaniu Checkpoint
 • Możliwość udziału w Sesji Transformacji
 • Możliwość udziału w Klubie Marketingowym
 • Dostęp do materiałów edukacyjnych
 • Dostęp do relaksacyjno - medytacyjnych nagrań audio
 • Dostęp do nagrań z wszystkich webinarów
 • Możliwość bezpłatnej pracy coachingowej z przyszłym absolwentem Szkoły Doradców

Ile to kosztuje?

Standardowa cena:

 • 147 zł miesięcznie
  lub
 • 1700 zł przy płatności za rok góry (64 zł oszczędności)

Klub LMC

 • Dostęp do zamkniętego forum dla klubowiczów
 • Możliwość udziału w Wykładzie Inspirującym
 • Możliwość udziału w Club Cafe
 • Możliwość udziału w spotkaniu Checkpoint
 • Możliwość udziału w Sesji Transformacji
 • Możliwość udziału w Klubie Marketingowym
 • Dostęp do materiałów edukacyjnych
 • Dostęp do relaksacyjno - medytacyjnych nagrań audio
 • Dostęp do nagrań z wszystkich webinarów
 • Możliwość bezpłatnej pracy coachingowej z przyszłym absolwentem Szkoły Doradców

Ile to kosztuje?

Standardowa cena:

 • 297 zł miesięcznie
  lub
 • 3200 zł przy płatności za rok góry (364 zł oszczędności)

Wartość poza społecznością to ponad 10 000 zł.

FAQ

Czy można się dopisać i wypisać w każdej chwili?

Tak, aby się zapisać wystarczyć kliknąć w link powyżej i automatycznie otrzymujesz dostęp do pierwszych materiałów, a w ciągu 48h do zamkniętego forum.

Wypisać możesz się w każdej chwili klikając w odpowiedni przycisk po zalogowaniu do swojego konta. W razie problemów służymy pomocą.

Czy jeśli wypiszę się z Klubu LMC to zatrzymam dostęp do materiałów?

Nie. Klub LMC działa jak usługa np. Netflix, czy HBO GO. Dostęp do materiałów i spotkań otrzymujesz tylko jeśli opłacasz abonament.

Czy cena abonamentu może się zmienić?

Tak. Jeśli będziemy planowali zamianę ceny płatności miesięcznej poinformujemy Cię z wyprzedzeniem.

W przypadku płatności za rok z góry masz gwarancję dostępu na 12 miesięcy do przodu. Jeśli po roku nadal będziesz chciał być członkiem klubu będziesz mógł wykupić dostęp w aktualnie obowiązującej cenie.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl