Adam Dębowski - Instytut Liderów Zmian

Adam Dębowski

Zajmuję się Psychologią Strategiczną – czyli pomagam w pokonywaniu oporu, dokonywaniu zmian i zwiększaniu skuteczności.

Od 2005 roku pomagam ludziom w podnoszeniu ich efektywności osobistej, biznesowej, kompetencji miękkich, uwalnianiu się od wewnętrznych blokad
i emocji, a firmom i menadżerom w zmianie i zarządzaniu zespołem. Moja osobowość i wartości bardzo pomagają w prowadzeniu mediacji w firmach, między organizacjami i osobami. Jestem przedsiebiorcą, doradcą biznesu, psychologiem biznesu. Prowadzę mediacje, szkolenia oraz dzielę się swoim doświadczeniem podczas występów na konferencjach.

Efektywność mierzona w liczbach, konsekwencja, równowaga, spójność, pasja, człowiek – tymi wartościami kieruję się na co dzień jako przedsiębiorca, doradca biznesu, psycholog biznesu, mediator. Wspierająć ludzi i firmy pracuję w trzech obszarach: mentalność i emocje, komunikacja i zarządzanie, strategia. Łączenie wiedzy z psychologii biznesu, przyszłości, głębi
oraz z biznesu pozwala mi patrzeć z wielu różnych perspektyw.

Dzięki pracy z wieloma branżami i osobami na różnych stanowiskach mam bardzo szerokie widzenie rynków pod kątem strategicznym i psychologicznym. Sukces swojej firmy mierzę poprzez sukces klientów. Specjalizuję się w zarządzaniu i zarządzaniu zmianą. Stworzyłem autorską filozofię i metodologię zarządzania zmianą i oporem CVP (Change Value Process) oraz roczny program rozwoju menadżerów i Liderów: CVP Program.

Uczę jak uwalniać się od blokad i oporów, które nas ograniczają, oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menadżer czy szef, radzić sobie z obawami przed zmianą. Moją pasją i doświadczeniem jest rozwój obszarów, które nazywamy Inner Leadership – czyli jak poprzez rozwój siebie, swojej osobowości, można być lepszym liderem, przedsiębiorcą.

Szkoliłem się w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Wykładam na wyższych uczelniach (SGH w Warszawie i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) i występuję w mediach jako ekspert – jestem zapraszany m.in. do TVN-u, TVP, Polsatu, Polskiego Radia, Forbesa i Gazety Prawnej.

Prowadziłem szkolenia i procesy doradczo-coachingowe dla liderów z takich firm jak: Śnieżka, Orange, Samsung Google, Allegro, Alshaya, Smyk, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers czy ING.

CVP Change Value Process - Instytut Liderów Zmian

Poznaj autorską metodę rozwoju

Change Value Process

Metodę i filozofię zarządzania ludźmi i zmianą

Referencje

Klienci

W liczbach

12 lat doświadczenia
2210 godzin pracy 1 na 1
850 dni szkoleń
50 przeszkolonych firm

Bezpłatne kursy online

60 sekund

/ sprzedaży

60 sekund

/ managera

60 sekund

/ dla siebie

Filmy ze szkoleń

„Był bardzo wiarygodny. Popierał to, co mówił, własnym doświadczeniem”.
„Wzruszył mnie. A myślę, że ciężko mnie wzruszyć”.
„Co byś osiągnął, gdybyś pokonał to, co Cię powstrzymuje?”.

Moje książki

Zobacz galerię

Najnowsze kursy online

Najnowsze artykuły na blogu