Kiedy?

13 grudnia 2018, czwartek

O której?

20:00

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online

Zapisz się na bezpłatny trening on-line, który już 13 grudnia o 20:00, a w nim:

 • otrzymasz dostęp do testu on-line „Mierniki prawdopodobieństwa sukcesu”, który pozwoli Ci zbadać, jaką masz szansę na osiągnięcie Twoich celów,
 • poznasz 26 czynników, które wpływają na osiągniecie tego, co planujesz oraz 26 źródeł, które wpływają na porażkę,
 • konkretne odpowiedzi na to, jak radzić sobie z oporem, który powstrzymuje Cię przed realizacją Twoich celów.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Podzielenie się tą informacją, pomoże mi przygotować szkolenie jak najbardziej dopasowane do Ciebie!

Który z 6 wymienionych czynników dotyczy Ciebie?

Komentarze

 1. Marek pisze:

  U mnie to zdecydowanie brak umiejętności utrzymania skupienia na danym celu. Jak z tym walczyć?

  1. Adam Dębowski pisze:

   O tym będę mówił na pewno 13.12 na webinarze, więc zapraszam 🙂 Ale zadaj sobie pytanie juz teraz: Co Ciebie odciąga od celu? Co nie pozwala Ci utrzymać skupienia! Zaczniesz sam znajdywać odpowiedzi!

   1. andrzej pisze:

    brak zarzadzania obawami

 2. Kasia pisze:

  Czym dłużej się zastanawiam to chyba wszystkie z tych 6 podanych, ale najbardziej pasuje 5 brak zdolności do przekonywania innych i 6 brak zarządzania obawami.

  1. Adam Dębowski pisze:

   PIerwszy krok to świadomość. W piątek będzie o kolejnych krokach. Oczekuj filmu, bo na pewno bedzie pomocny 🙂

 3. Lucyna pisze:

  U mnie brak wiary we własne możliwości. Jak to zmienić?

  1. Adam Dębowski pisze:

   A dlaczego nie wierzysz w siebie? Co Ci odbiera tę wiarę we własne możliwości?
   Co by Ci pozwoliło uwierzyć w swoje możliwości? Może w końcu warto sobie na to pozwolić?

 4. Magdalena pisze:

  U mnie z pewnością brak zarządzania obawami, brak dążenia do doskonałości również, Wydaje mi się że kilka czynników się kumuluje.

  1. Adam Dębowski pisze:

   Kumulacja bywa problemem, bo dużo sie nakłada. Zacznij od kluczowego! W piątek będzie drugi film a 13.12 będzie webinar więc bądź koniecznie, na pewno bedzie to pomocne

 5. Bożena pisze:

  U mnie to brak wiary i pewności celu, pewnie dlatego, że mam kilka opcji działania i każda z nich nie daje gwarancji sukcesu. A to prowadzi do obaw, którymi nie zarządzam, braku skupienia, bo się rozpraszam i przeciążenia umysłu ilością zagadnień do ogarnięcia.

  1. Adam Dębowski pisze:

   Bożeno, pytanie takie: skoro nie masz gwarancji sukcesu to jaka inna kategoria weryfikacji będzie Ci pomocna do podjęcia decyzji? Bo jeśli masz kilka opcji działania i musisz podjąć decyzję to musisz ją podjąć na podstawie jakiś kryteriów np. wielkości zarobków, ludzi z jakimi będziesz pracować, miejsca, czasu , czy np. tego w czym czujesz się lepiej? Stwórz listę kryteriów i dzięki temu łatwiej będzie podjąć decyzję.

 6. Adrian pisze:

  Umnie przeciazenie umysłu, ciagle myślę o różnych rzeczach, co trzeba zrobić a gdy mam to zrobić to unikam tego i szukam dalej czegoś. Teraz robię kurs utd i trzeba sie uczyć i gdy dochodzi do nauki to znajdują się inne ważniejsze rzeczy. Brak skupienia na celu

  1. Adam Dębowski pisze:

   Polecam Ci adamdebowski.pl/scentrowanie – to darmowe nagranie, które pozwala się wyciszyć. Jest 20min wersja i 3minutowa.

 7. Katarzyna Rejmonciak pisze:

  1/ Brak pewności siebie albo może to lęk przed porażką lub sukcesem. Wiem jakie są moje słabe i silne strony i wiem czego chcę i w którym kierunku iść to jednak fakt że jakiś czas temu miałam wypadek i straciłam zdrowie (co widać a raczej słychać bo mam problem z mówieniem i oddychaniem i to mnie strasznie krępuje) natomiast moja działalność biznesowa aby dawać mi dochód wymaga kontaktu z potencjalnym klientem aby wytłumaczyć mu zasady działania produktów które sprzedaję. Z jednej strony odczuwam strach jak mam się skontaktować z klientem a z drugiej także kiedy pomyślę że gdy mi się może uda (bo to na prawdę fajne produkty) to przy moim stanie zdrowia mogę nie ogarnąć wszystkiego tak by być profesjonalnym przedsiębiorcą.

  2/ zbyt dużo rzeczy na głowie, które muszę zrobić każdego dnia i nie mogę tego oddelegować oraz nieumiejętne planowanie czasu w ciągu dnia aby posuwać się naprzód (ciągnę kilka srok za ogon i w sumie stoję w miejscu i nie mogę się skupić na konkretnej rzeczy a to z kolei mnie zniechęca bo nie widzę efektów tego co robię)

  1. Adam Dębowski pisze:

   Łączenie tylu wątków przy słabszym zdrowiu nie jest łatwe. Czasami pewne rzeczy trzeba odpuścić i znaleźć inną drogę – to nie będzie rezygnacja, ale znalezienie lepszego sposobu. Z drugiej strony jeśli decydujesz sie na ten tor, którym idziesz, potrzebujesz odnaleźć taki sposób kontaktu z klientem, który jest możliwy – w formie odpowiedniej oraz czasie. Może forma pisania, krótszych, dłuższych tekstów byłaby czasami rozwiązaniem?
   Trzecia rzecz to jednoczesna praca nad strachem, aby go uwolnić z siebie oraz układanie pracy tak, aby nie było poczucia, że tysiąc rzeczy na raz robisz, bo wtedy marnujesz energię i nie ma efektów.

 8. Małgorzata Gosińska pisze:

  U Mnie chyba też wszystkie 6, ale zdecydowanie najbardziej brak wiary. Mimo 20 lat doświadczenia w branży księgowej, wciąż uważam, że nie jestem jeszcze dość dobra żeby wystartować z własnym biznesem. A wciąż się uczę.

  1. Adam Dębowski pisze:

   Czemu tak wciąż uważasz? Wypisz sobie 5-10 powodów przez które tak uważasz oraz 5-10 powodów dla których już byś mogła działać. I zrób pierwsze kroki!

 9. Jarek pisze:

  Mi zdecydowanie brakuje umiejętności przekonywania innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Daj znać znajomym

To pierwsze z serii trzech nagrań. Udostępnij ten kurs znajomym, aby też mogli sprawdzić, co hamuje ich efekty oraz osiągnąć zamierzone cele. Na pewno będą Ci wdzięczni za pomoc.