Cena biletów wzrasta za:

dni godz. min sek.
 • Nauczysz się zarządzać firmą strategicznie i stworzysz jej wizerunek.
 • Wydobędziesz swój naturalny zmysł biznesowy i osiągniesz wyższy poziom niż po studiach MBA.
 • Będziesz efektywnie negocjować i prowadzić mediacje.
 • Słyszałeś o „niewidzialnych kompetencjach”? Rozwiń je w… widzialne wyniki.
 • Poznasz światowe trendy przywództwa i wyciśniesz z nich całą esencję.
 • Ukończysz topowy warsztat z leadershipu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Najbliższy warsztat już

25 – 26 kwietnia 2020

Gdzie?

Warszawa

Czujesz, że mógłbyś efektywniej i skuteczniej zarządzać organizacją, ale masz problem z przebiciem się? Zarówno przez innych, jak i przez samego siebie?

Chcesz złapać inną perspektywę? Przedyskutować dylematy? Masz poczucie, że jesteś sam ze swoimi problemami biznesowymi i swoją ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Codzienny deficyt „sparing partnera”, z którym mógłbyś się przygotować do kluczowych spotkań i omówić najtrudniejsze tematy sprawia, że decyzje pochłaniają kolejne godziny i wysysają życiową energię do zera?

Zależy Ci na wzmocnieniu swojej pozycji, wizerunku i rozwoju kariery, aby zarabiać więcej i mieć większe wpływy? To naturalne. Ale nie są to umiejętności, z którymi się rodzisz. Na szczęście jest to coś, czego można się nauczyć i zintegrować ze swoją osobowością.

Najlepsze rozwiązanie? Szkolenie z przywództwa

Biznes to gra. Chcesz przewidywać zachowania innych? Wiedzieć o innych więcej niż oni sami o sobie i zyskać dostęp do unikalnej wiedzy z psychologii biznesu, psychologii strategicznej oraz Change Value Process?

Wszystkie 3 warsztaty Leadership Mindset są dla Ciebie.
Bez korpomowy, pustych słów, przydługich przedbiegów, sprzedaży i frazesów. Nasz wspólny czas jest cenny.

Co możesz zyskać?

Warsztaty to coś więcej niż trendy związane z Servant Leadership, Socjokracją, Holokracją, Design Thinking, Zwinnością. To całościowe spojrzenie na sposób myślenia i działania top managementu. To crème de la crème współczesnego zarządzania i mechanizmów biznesowych oraz psychologii sukcesu w myśl zasady: To Ty rozdajesz karty, a jednocześnie jesteś źródłem inspiracji i zmian.

Tu skupiamy się na rozwiązywaniu Twoich problemów oraz na rozwoju strategicznego myślenia, inteligencji emocjonalnej, inteligencji biznesowej oraz tzw. niewidzialnych kompetencji, które według założeń psychologii przyszłości będą najważniejszymi kompetencjami człowieka sukcesu.

Osiągane efekty

Nasze szkolenia z przywództwa pomogą Ci stać się taką właśnie osobą – zdecydowaną, przekonaną, w którą stronę powinna dążyć i pewną w podejmowanych decyzjach. Przełoży się to na szybsze wprowadzanie zmian, zbudowanie autorytetu Twojego oraz Twojej firmy, a docelowo pozwoli Ci osiągnąć większe korzyści finansowe, na czym zależy każdemu właścicielowi przedsiębiorstwa.

Źródło sukcesu firmy

Silne przywództwo to atut, który pozwoli wybić się Twojej firmie na tle konkurencji, a najbardziej pomóc w osiągnięciu sukcesu może rozwój Twoich umiejętności miękkich. Właśnie takich liderów najbardziej cenią ludzie – pewnych siebie, posiadających nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też potrafiących myśleć strategicznie i posiadających wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Szkolenia menadżerskie

W ten sposób mogę pomóc rozwinąć się nie tylko właścicielom i osobom zarządzającym przedsiębiorstwami – to świetna opcja również dla osób stojących na czele placówek edukacyjnych. Jak widzisz, możliwości i korzyści jest wiele, to od Ciebie zależy, jak szybko będziesz mógł czerpać profity z ich efektów.

Oto, co da Ci udział w warsztatach Leadership Mindset:

 • Wychodzisz z Przynajmniej-Jedną-Kluczową-Podjętą-Decyzją.
 • Nauczysz się oszczędzać czas. Jego brak to największa bolączka osób decyzyjnych, przedsiębiorczych i ambitnych. Nie rozciągniesz doby, ale Twoje nowe kompetencje sprawią, że szybciej podejmiesz decyzje, sprawniej rozdzielisz zadania, będziesz efektywniejszy w działaniu.
 • Zyskasz inspirację, która sprawi, że poczujesz się jak po dalekiej podróży – pełen nowych pomysłów, rozwiązań i konkretnych planów.
 • Poczujesz większą pewność siebie w decyzjach (to druga z największych bolączek przedsiębiorczych osób). Decydowanie stanie się łatwiejsze i, co ważne, nie tak czasochłonne.
 • Będziesz bardziej cierpliwy. Dla nowych wyzwań, dla ludzi, z którymi pracujesz, dla siebie samego.
 • Wyjdziesz z pomysłami na zwiększenie zysku. Wzrośnie przewaga konkurencyjna Twojej firmy. Leadership Mindset to konkretne porady, konstruktywna krytyka, szukanie nowych ścieżek rozwoju oraz zawracanie ze starych i już zbyt wydeptanych dróżek.
Jeśli tego szukasz, to

Zapraszam na warsztaty Leadership Mindset

Najbliższy warsztat już

25 – 26 kwietnia 2020

Gdzie?

Warszawa

Dlaczego powstał Leadership Mindset?

Aby pomóc liderom poradzić sobie z najczęstszymi problemami w biznesie

01.

Dylematy strategiczne i obawy o biznes

Ciągłe podejmowanie decyzji i wybór tego, co najistotniejsze są stałymi punktami Twojego dnia? To spore obciążenie dla umysłu. Nauczysz się kilku sposobów, jak właściwie podejść do kolejnego z setki dylematów…

02.

Niepewność, czy robisz dobrze

Niby wiesz co robić, ale pojawiają się wątpliwości, czy NA PEWNO idziesz w dobrą stronę. Tysiące pytań, możliwości, ścieżek. Nauczysz się podejmować decyzje posługując się sprawdzonymi sposobami i ich ewaluacją.

03.

Słabsze wyniki…

…lub ciągła obawa, że będą one gorsze w nadchodzących kwartałach.

04.

Poczucie chaosu

Jesteś nieustanne w wirze pracy, który z jednej strony nakręca i dodaje adrenaliny, ale z drugiej prowadzi do wyczerpania. Znasz to? Pora wyjść z błędnego koła, które nie ma nic wspólnego z efektywnością.

05.

Brak cierpliwości

Nerwy puszczają Ci za szybko? Inni zbyt łatwo wyprowadzają cię z równowagi? Znasz buddyjskie powiedzenie: „Duży pies nie musi szczekać”? Dowiesz się jak być spokojnym „dużym psem”.

06.

Poczucie pozostania w tyle

Znasz to uczucie? Pojawia się wtedy, gdy czujesz oddech konkurencji na plecach i masz wrażenie, że jest krok przed Tobą i Twoją firmą. Nauczysz się wpuszczać świeżą krew i nową energię do swojego biznesu, a przede wszystkim do swojej głowy.

07.

Ścisk w głowie, gardle, sercu, brzuchu przez stres i pęd

A gdyby tak w końcu i raz na zawsze zapanować nad stresem i zwolnić? Nauczysz się sposobów „rozpuszczania” napięć – oddechem, myślami, medytacją. Staniesz się spokojniejszym człowiekiem.

08.

Brak siły przebicia, poczucie frustracji, że inni nie słuchają nas z wystarczającą uwagą i szacunkiem

Kiedy czujesz, że nie docierasz ze swoim przekazem i nie wywierasz tak silnego wrażenia jakbyś sobie życzył. Czas nauczyć się mówić w taki sposób, aby nas słuchano i zdobywać szacunek.

Dla kogo są warsztaty Leadership Mindset?

 • Dla osób, które dążą do wejścia wyżej w strukturze organizacji, ale nie chcą tego robić przez korpogry, lecz poprzez wzmocnienie siebie i swoich kompetencji.
 • Dla tych, którzy mają ambicję osiągania więcej, ale jednocześnie chcą żyć w zgodzie z sobą i nie chcą pogrążyć się w świecie pędu, zmian i chaosu.
 • Dla osób którzy mają wpływ na firmę i zależy im na:
  • wzroście przychodów,
  • wzmocnieniu przewagi konkurencyjnej,
  • wzmocnienie wizerunku na rynku – swojego nazwiska lub/i marki firmy.
 • Dla osób, które mają dość prostego coachingu, rozwoju osobistego, którym zależy na tym, by miękkie kompetencje dawały wreszcie realną zmianę.
 • Dla osób zarządzających kilkuosobowymi firmami lub kilkutysięcznymi organizacjami. Z mojego doświadczenia wynika, że wyzwania z perspektywy psychologii strategicznej są zawsze te same.
 • Dla każdego, kto ma dość szkoleń z zarządzania odrealnionych od rzeczywistości i poszukuje szczerych, konkretnych wskazówek (do wprowadzenia od zaraz!), które pozwalają odnaleźć się w biznesie.

A także dla dyrektorów szkół, uczelni, urzędów,
którzy rozumieją, że zarządzanie jest kluczowe (jeśli należysz do tej grupy – mamy dla Ciebie specjalną zniżkę).

Jedną z naszych misji jest zmienianie edukacji i urzędów w Polsce.
Zapytaj o zniżkę pisząc e-mail na info@adamdebowski.pl z tytułem “zniżka dla dyrektora”.

Jeśli czujesz, że to może być dla Ciebie

Zapraszam na warsztaty Leadership Mindset

Najbliższy warsztat już

25 – 26 kwietnia 2020

Gdzie?

Warszawa

Misja i wizja Leadership Mindset

Na poziomie biznesowym

Jako lider będziesz prowadził ludzi, firmę i sprzedaż tak, aby:

 • zarabiać więcej,
 • osiągać lepsze wyniki biznesowe,
 • rozdawać karty,
 • mieć wpływ,
 • mieć lepszy wizerunek, wiarygodność i autorytet.

Na poziomie osobistym

Jako lider będziesz:

 • miał poczucie siły i pewności oraz większej cierpliwości,
 • miał spokój wewnętrzny,
 • miał zaufanie i szacunek ludzi,
 • miał czas dla siebie i bliskich,
 • miał pewność, że nie zostanie w tyle.

Osobowość

Aby to się stało, najpierw rozwiniesz trzy obszary Leadership Mindset:

 1. odpowiednie podejście i sposób myślenia
 2. zdolności komunikacyjne
 3. strategiczne myślenie

Chcesz wspiąć się na szczyt i się tam utrzymać?

Wyobraź sobie, że jesteś szanowany, wpływowy, a przy tym ludzki i normalny. Wyobraź sobie, że jesteś podziwiany, a jednocześnie pewny siebie i opanowany. Wyobraź sobie, że wiesz zawsze jak sobie poradzić.

To warsztaty dla osób, które

 • Nie mają czasu i ochoty uczestniczyć w wielogodzinnych szkoleniach, na których jest energicznie i zabawnie, ale nie wychodzą z nich z Przynajmniej-Jedną-Kluczową-Podjętą-Decyzją.
 • Nie chcą chodzić na konferencje, które są wartościowe, ale zbyt ogólne, wręcz naukowe, a co za tym idzie nie trafiają precyzyjnie w ich konkretne „życiowe” problemy.
 • Potrzebują omówić poufne tematy z zaufaną osobą, która łączy w sobie wiedzę biznesową i psychologiczną. I która ich po ludzku wysłucha.
 • Potrzebują zbudować taką świadomość i pewność, aby stawać się niezależną jednostką, która umie świetnie współpracować, zna swoją drogę i wie, że poradzi sobie w każdym momencie.
 • Chcą wzmocnić swoją pozycję, wpływy i autorytet w organizacji.
 • Chcą stworzyć sprawnie działający i odpowiedzialny zespół, na którym mogą polegać.
 • Chcą sprawiać, aby zespół był jeszcze bardziej zwinny, elastyczny, nowoczesny i innowacyjny.
 • Chcą być postrzegane w firmie i na rynku jako senior, ekspert z najwyższej półki.
 • Wiedzą, jak ważny jest wyższy poziom inteligencji biznesowej oraz emocjonalnej i chcą je podnosić.
 • Chcą tak doszlifować umiejętności komunikacyjne, aby móc efektywnie przebić się ze swoimi pomysłami w różnych rolach społecznych: szefa, pracownika, rodzica.
 • Chcą wyprzedzić rynek, a nawet trendy i rozwijać umiejętności z dziedziny psychologii przyszłości w biznesie.

O twórcy programu Leadership Mindset

Adam Dębowski

Adam Dębowski

13

lat
doświadczenia

3

wydane
książki

5000

przeszkolonych osób

50

firm,
które mu zaufały

Psycholog biznesu, który usprawnia działanie zarządów i top managementu w obszarze komunikacji (rozmów, spotkań), zmian strategicznych i decyzji biznesowych.

Skraca czas realizacji projektów, spotkań i przyspiesza osiąganie efektów nawet w złożonych strukturach.

W swojej pracy skupia się na wypracowaniu dla liderów:

 • więcej czasu,
 • więcej spokoju,
 • więcej zysku.

Czy wiesz, że:

 • Adam mając 25 lat zdobył klientów o 10-20 lat starszych, którzy płacili mu 20 000 PLN za roczny pakiet szkoleń i po latach wciąż są wdzięczni i doceniają tę inwestycję?
 • Adam mając 34 lata ma klientów, którzy płacą 30 000 PLN za roczny pakiet konsultacji z nim?
 • Pomimo że Adam nie pracował nigdy w korporacji, ma klientów korporacyjnych, którzy płacą mu 50-500 000 PLN za warsztaty, doradztwo, coaching?
 • Właściciele firm robiących obroty 3-600 mln PLN obrotu rocznie otwierają się przed nim, dzielą się swoimi osobistymi dylematami, biznesowymi wyzwaniami i powierzają mu największe sekrety oraz obdarzają zaufaniem dając zielone światło do pracy nad ich firmami i ludźmi?

Skąd takie zaufanie? Skąd taka otwartość? Skąd takie przekonanie do jego kompetencji?

 

Adam specjalizuje się w psychologii strategicznej, która pozwala wielowymiarowo spojrzeć na człowieka i na biznes. To coś więcej niż psychologia biznesu i standardowe podejście do zarządzania.

To najwyższy poziom przywództwa strategicznego. To  poziom wyższy niż MBA. To Leadership Mindset.

Zasady psychologii strategicznej są uniwersalne

Zrozumiałem to po 13 latach pracy z ludźmi i biznesem. Te same rozmowy dzieją się między wspólnikami kilkuosobowej firmy a zarządem firmy robiącej powyżej 1 mld PLN przychodu i zatrudniającej 2000 pracowników. Wielu osobom trudno w to uwierzyć, ale tylko dlatego, że nie widzą tego, co ja widzę. Mechanizmy biznesowe i psychologiczne są wszędzie takie same. Różnica jest tylko w budżetach, o których się rozmawia i liczbie działów, które się ma. Rozterki, dylematy, trudności są takie same.

To podejście ma realne przełożenie na konkretne efekty: wewnętrznie dodaje spokoju i pewności, a biznesowo na decyzje i pomysły, przekładają się często na milionowe zyski.

Program tych dwóch dni to turbodoładowanie dla osób, które poszukują wzmocnienia na poziomie biznesowym i osobistym.

Więcej o Adamie

Psycholog biznesu, doradca zarządów, przedsiębiorca, a także mediator, i mówca. Specjalizuje się w przywództwie, zwiększaniu skuteczności,  zarządzaniu zmianą i zespołami oraz w podnoszeniu zysków w firmach.

Od 2006 Pomaga podejmować najtrudniejsze decyzje w biznesie i porządkować to, co obecnie jest chaosie. Jest także psychologiem biznesu i w swojej pracy skupia się często na podnoszeniu inteligencji emocjonalnej w biznesie i psychologii przyszłości.

Pracuje dla kadr zarządzających z takich firm jak Śnieżka, Samsung, Orange, Metlife. Pomaga ludziom i firmom w zmianach ze szczególnym naciskiem na rozwój mentalności menadżerów i pracowników oraz pokonywaniu wewnętrznych ograniczeń. Pomaga ludziom i firmom przebijać szklane sufity, poprzez pracę z oporem własnym i oporem innych ludzi. Wspiera w radzeniu sobie z najtrudniejszymi momentami w życiu: przeciążeniem wewnętrznym, stagnacją w biznesie, wypaleniem.

Od 2009 roku razem z żoną prowadzi firmę dzięki czemu nieustannie ma kontakt z realiami zarządzania, sprzedaży, marketingu. Twórca metodologii i filozofii zarządzania zmianą Change Value Process (CVP). Wykłada na dwóch wyższych uczelniach (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Prowadzi bloga o psychologii przyszłości i psychologii strategicznej (psychologiaprzyszlosci.pl). Zapraszany jako ekspert do mediów: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio, Forbes, Gazeta Prawna. Pasjonat kina,  przygotowuje się do roli producenta filmowego i scenarzysty, aby tworzyć filmy najwyższej jakości o człowieku w biznesie i w przyszłości. Inspirują go takie filmy jak Incepcja, Billions, Dolina Krzemowa.

Chcesz się uczyć od Adama?

Nie czekaj z decyzją! Liczba miejsc jest ograniczona, a cena biletów wzrasta już za:

0 dni 00 godz. 00 min 00 sek.

Warsztaty

Poniżej znajdziesz informacje o każdym z trzech warsztatów Leadership Mindset.

Najbardziej podstawowym warsztatem jest Business Leadership Mindset. Strategic Leadership Mindset oraz Winning Leadership Mindset są jego uzupełnieniem, jednak osobno stanowią samodzielną, ogromną porcję wiedzy.

Winning Leadership Mindset

25 – 26 lutego 2020

Winning Leadership Mindset

To warsztat w 80% oparty o ćwiczenia i dyskusje. 20% czasu poświęcamy na wprowadzenie w proces i ćwiczenia. Pozostały czas poświęcamy na pracę pod okiem Adam Dębowskiego i w podgrupach. Efektem jest wypracowanie konkretnych analiz i zmian, a ich celem realne działania, które od razu po warsztacie wprowadzisz w życie. Konkurencja odczuje je na własnej skórze w ciągu 3-6 miesięcy, a klient od razu zachwyci się Tobą, Twoją firmą, produktami i usługami.

„Współczesny lider musi umieć łączyć w sobie dwie skrajności: siłę i spokój, dominację i uważność, odwagę i delikatność. Wtedy jest przywódcą, za którym podążają inni. Wtedy potrafi negocjować w twardych warunkach oraz mediować w konfliktach.”

Czas i miejsce

1 dzień (25 lutego 2020), 10:00-18:00

2 dzień (26 lutego 2020), 9:00-14:00

Warsztat odbędzie się w Warszawie. Dokładne miejsce zostanie podane wkrótce.

Po warsztatach: 

 • Połączysz dwie skrajności: siłę, odwagę, dominację ze spokojem, jasnością umysłu i cierpliwością.
 • Nauczysz się wygrywać negocjacje.
 • Skutecznie przeprowadzisz mediacje.
 • Obudzisz w sobie większą pewność siebie i zdecydowanie.
 • Będziesz Mistrzem Ciętej Riposty, nauczysz się zachować spokój w trudnych sytuacjach
 • Wskrzesisz w sobie energię do „walki”.
 • Uruchomisz w sobie „siłę spokoju” i opanowania.

Program

DZIEŃ 1
Warrior Leadership

Wydobędziesz z siebie odwagę, siłę przebicia, zdolność rywalizacji i dominacji. Bo czasami musisz zawalczyć o swoje. Być wojownikiem w życiu i biznesie.

1 moduł
Jak opanować sztukę ripost?

Najlepsze riposty przychodzą Ci do głowy po czasie? Odpowiedziałeś na zadane pytanie i czujesz, że naruszono Twoje granice? Poznasz kilka zasad komunikacji.

 • Swobodnie rozpoznasz i wejdziesz w różne style komunikacji: od towarzyskiego small talk, po biznesowe „podjazdy”.
 • Odpowiesz rozmówcy na najtrudniejsze pytania w sposób jaki chcesz, ale dowiesz się także jak poradzić sobie w sytuacji, gdy ktoś narusza Twoje granice lub Cię prowokuje.
 • Dowiesz się jak być silnym i etycznym wojownikiem.

2 moduł
Jak wygrać negocjacje?

 • Poznasz sprawdzone sekrety dobrego przygotowania się do negocjacji.
 • Będziesz gotowy na zagrywki przeciwnika.
 • Przygotujesz swoje zagrania.  🙂
 • Dowiesz się, jakie są granice etyki.

3 moduł
Jak wydobyć z siebie wojownika?

 • Wzmocnisz swoje silne strony.
 • Nauczysz się, jak opanować nerwy.
 • Dowiesz się, jak wygrać kontakt wzrokowy.

4 moduł
Jak wystąpić przed grupą, aby zmotywować, wystraszyć lub wzruszyć?

 • Dowiesz się, jak wywoływać emocje w grupie.
 • Dowiesz się, jak wpływać na niezdecydowanych.
 • Zdobędziesz autorytet i nauczysz się dominować.
 • Zmotywujesz słuchaczy, wzruszysz ich i zainspirujesz – zrobisz, co tylko chcesz.

DZIEŃ 2
Mindfulness Leadership

Jesteś już wojownikiem. Ale mądry wojownik czasami odkłada broń. Nie możesz ciągle walczyć. Podczas drugiego dnia nauczysz się odpuszczać. Zyskasz jasność umysłu, zapanujesz nad stresem i zwiększysz cierpliwość.

1 moduł
Od walki do wyciszenia

 • Płynnie przejdziesz z fazy wojownika na stronę „siły spokoju”.
 • Wejdziesz na piękną drogę pracy z umysłem. Wykorzystasz metody praktycznej medytacji i wyciszenia. Znajdziesz spokój i harmonię, co wpłynie na ogólną jakość i higienę Twojego życia, zdrowie i pracę. Nauczysz się także zdrowego dystansu, zaufasz sobie, a życie wyda Ci się bardziej przyjazne i pełne obfitości.

2 moduł
Rozwijaj intuicję

 • Dowiesz się, jak skontaktować się ze swoją intuicją.
 • Nauczysz się odróżnić ego i cień od intuicji. Dzięki temu wydobędziesz swoje najlepsze cechy, zaufasz sobie i sprawisz, że Twoje decyzje będą trafne, zgodne z Tobą i efektywne.

3 moduł
Rozwijaj niewidzialne kompetencje

 • Dowiesz się, jak trenować umysł, aby zwiększać szerokość i szybkość myślenia oraz pojemność umysłu.

25 – 26 kwietnia 2020

już od 1 470,00 zł 1070 zł

? Zostało 10 biletów w tej cenie!

Business Leadership Mindset

To warsztat w 50% oparty o ćwiczenia i dyskusje. 50% czasu poświęcamy na wprowadzenie w proces i ćwiczenia. Pozostały czas to praca pod okiem Adam Dębowskiego i w podgrupach. Efektem jest wypracowanie konkretnych analiz i zmian, a ich celem realne działania, które od razu po warsztacie wprowadzisz w życie. Konkurencja odczuje je na własnej skórze w ciągu 3-6 miesięcy, a klient od razu zachwyci się Tobą, Twoją firmą, produktami i usługami.

„Współczesny lider, aby budować przewagę konkurencyjną potrzebuje wyższego poziomu inteligencji emocjonalnej, większej jasności w głowie i podejmowania lepszych decyzji. Rozwiniesz myślenie strategiczne oraz niewidzialne kompetencje, które decydują o sukcesie.”

Czas i miejsce

1 dzień (25 kwietnia 2020), 10:00-19:00

2 dzień (26 kwietnia 2020), 9:00-15:00

Warsztat odbędzie się w Warszawie. Dokładne miejsce zostanie podane wkrótce.

Po warsztatach: 

 • Wyjdziesz z Przynajmniej-Jedną-Kluczową-Podjętą-Decyzją, która wpłynie na wzrost Twój i Twojej firmy.
 • Będziesz myślał tak jak najlepsi liderzy i osiągał coraz lepsze efekty.
 • Łatwiej i pewniej podejmiesz właściwe decyzje. Przyspieszysz proces koniecznych zmian, na które masz wpływ.
 • Będziesz bardziej cierpliwy. Przestaniesz niepotrzebnie spalać energię na to, na co nie masz wpływu.
 • Wyjdziesz z pułapek, które powodują marazm i niższe zyski.
 • Twój umysł będzie jasny, w Twojej głowie zapanuje porządek, wyjdziesz z chaosu, którego doświadczasz na co dzień.

Program

DZIEŃ 1

10:00-11:30
Czym jest Leadership Mindset oraz etapy ewolucji rynku?

Dowiesz się czym jest Leadership Mindset i dlaczego należy go rozwijać jeśli zależy Ci na rozwoju firmy oraz swojej kariery zawodowej. W drugiej części skupimy się na etapach ewolucji rynku, których znajomość i zrozumienie jest kluczowe, by stawać się liderem, który dowozi rezultaty, a przy tym sam nie wariuje z nadmiaru obowiązków i decyzji.

11:30-11:50
Przerwa kawowa

11:50-13:20
Mapy strategiczne oraz sesja networkingowa

Stworzysz indywidualne mapy, które pozwolą Ci spojrzeć na wszystko z dystansu, rozjaśnią i przybliżą obszary, których unikasz, bo np. nie lubisz ich lub boisz się z nimi zmierzyć. Zobaczysz jak wygląda firma, dział, zespół i na co masz wpływ. Po co? Aby uporządkować myśli, plany i decyzje. Zrobimy to razem, aby później było Ci już tylko łatwiej. Będziesz także uczestniczyć w networkingu, który pozwoli Ci poznać innych uczestników oraz nawiązać kontakty biznesowe.

13:20-14:20
Lunch (dla osób z biletem Gold i VIP)

14:20-15:50
Niewidzialne kompetencje

Jesteś specjalistą i masz świetne kompetencje twarde. Mało tego! Wyszkoliłeś w sobie także kompetencje miękkie – umiesz przemawiać, jasno wyrażać myśli, zarządzasz sobą w czasie. Czym więc są „niewidzialne kompetencje”? To niewidzialne czynniki sukcesu. Ci, którzy je mają, szybciej awansują, lepiej i sprawniej skalują swoje biznesy. Poznasz je i zaczniesz rozwijać. W drugiej części tego modułu nauczę Cię techniki, budowania relacji podczas networkingu, którą od razu przetestujesz wspólnie z pozostałymi uczestnikami.

15:50-16:10
Przerwa kawowa

16:10-17:30
Pytania, które pozwalają wypracować najlepsze rozwiązania

Jak podjąć najlepszą możliwą decyzję? Konieczna jest umiejętność zadawania odpowiednich pytań. Nauczę Cię jak zadawać pytania, by uzyskiwać precyzyjne odpowiedzi od przełożonych, ale także od samego siebie. Odpowiesz na 28 kluczowych pytań strategicznych, które powinien zadać sobie każdy, kto chce myśleć szerzej i przewidywać zmiany. Szczere odpowiedzi  pomogą spojrzeć na różne elementy biznesu i wyciągnąć esencjonalne wnioski strategiczne. Dzięki temu łatwiej znajdziesz najlepsze rozwiązania.

17:30-17:50
Przerwa kawowa

17:50-19:00
Wypracowanie pierwszych decyzji

Ten warsztat to nie jest kolejne wielogodzinne szkolenie, na których jest energicznie i zabawnie, ale wychodzisz z niczym. Podczas tego modułu będziemy pracować nad wypracowaniem Przynajmniej-Jednej-Kluczowej-Podjętej-Decyzji, która przybliży Ci do Twojego celu lub pomoże uporać się z problemem, który aktualnie masz.

19:15-21:00
Kolacja (dla osób z biletem VIP)

DZIEŃ 2

9:00-10:30
Pułapki lidera i łączenie skrajności

Pułapka lidera. To one sprawiają, że wielu liderów ma potrzebę ciągłego zwyciężania, która łączy się z poczuciem nieomylności i tego, że lider może wpaść w nawyk przywiązywania zbyt dużej wartości do własnej roli i wpadania w ciągi nieustannej pracy. To krótka droga do ograniczania zaangażowania innych i budowania dystansu połączona z obawą się, że ktoś może mieć lepsze zdanie, lepszy pomysł od nas. Nauczysz się jak wyjść z takiej sytuacji i jak wcześniej dostrzegać swoje tendencje do zbytniego skupiania się na swojej roli jako lidera. Nauczysz się także łączyć skrajności – to jeden z wyróżników skutecznych osób.

Myśl szeroko, ale patrz na detale.
Myśl szybko i… nie myśl.
Bądź kreatywnym leniem.

To tylko niektóre połączenia – poznasz je wszystkie i wdrożysz w życie, zmieniając je na zawsze.

10:30-10:50
Przerwa kawowa

10:50 – 12:10
Poziomy Świadomości Gravesa oraz cień człowieka i organizacji

Poznasz najbardziej unikalny i nieznany sposób patrzenia na profil psychologiczny ludzi, który jest ważniejszy od typów osobowości. Dowiesz się o różnych podejściach do życia i wynikających z nich reakcjach. Przewidzisz zachowania ludzi, z którymi współpracujesz, użyjesz argumentów, które do nich trafią. Nauczysz się tak przedstawiać własne pomysły i ofertę, aby skutecznie docierać do ich systemu wartości i potrzeb.

Jasny i ciemny cień. Ten pierwszy to ukryte talenty, które są zablokowane m.in. strachem i gniewem. Ciemny cień to nasze nieprzepracowane złe wspomnienia. To osobiste albo firmowe tematy tabu.

Razem przejdziemy przez proces i uwolnimy Twój jasny cień.

12:10-12:30
Przerwa kawowa

12:30-14:00
Praktyczne zastosowanie Poziomów Wartości Gravesa oraz podjęcie decyzji

Dokładnie zrozumiesz i nauczysz się stosować Poziomy Wartości Gravesa w praktyce. Przejdziesz proces wypracowania Przynajmniej-Jednej-Kluczowej-Podjętej-Decyzji oraz ułożysz plan działania na najbliższe dni, tygodnie i miesiące, aby wiedza zdobyta podczas warsztatów nie poszła na marne.

14:00-15:00
Czas na rozmowy indywidualne  

23 – 24 maja 2020

już od 4 700,00 zł 2700 zł

? Zostało 10 biletów w tej cenie!

Strategic Leadership Mindset

To warsztat w 80% oparty o ćwiczenia i dyskusje. 20% czasu poświęcamy na wprowadzenie w proces i ćwiczenia. Pozostały czas poświęcamy na pracę pod okiem Adam Dębowskiego i w podgrupach. Efektem jest wypracowanie konkretnych analiz i zmian, a ich celem realne działania, które od razu po warsztacie wprowadzisz w życie. Konkurencja odczuje je na własnej skórze w ciągu 3-6 miesięcy, a klient od razu zachwyci się Tobą, Twoją firmą, produktami i usługami.

„Współczesny lider oprócz odpowiedniego Mindsetu posiada wiedzę, jak zarządzać strategicznie oraz jak budować marketing swojej firmy, a także swojej osoby. Połączenie strategicznej przewagi biznesowej i swobody w budowaniu swojej marki daje niezwykłe rezultaty.”

Czas i miejsce

1 dzień (23 maja 2020), 10:00-18:00

2 dzień (24 maja 2020), 9:00-14:00

Warsztat odbędzie się w Warszawie. Dokładne miejsce zostanie podane wkrótce.

Po warsztatach: 

 • Zbudujesz przewagę konkurencyjną i płynnie wyprzedzisz konkurencję.
 • Zrozumiesz i wdrożysz strategiczne metody najlepszych firmy, dzięki którym bezbłędnie wyprzedzisz konkurencję.
 • Zarządzanie strategiczne stanie się Twoim konikiem.

Według badań z 2015 roku przeprowadzonych przez naukowców WC. Kim i R. Mauborgne z HBS Publishing (Boston) na 108 firmach w 30 branżach przez okres 100 lat, tylko 14% firm zakładanych jest w przestrzeni rynku zwanej “Niebieskim oceanem”. Z badań wynika także, że 61% zysku netto należy do obszaru “Niebieskich oceanów”!  Tak więc tworząc je zwiększasz potencjał dochodowy firmy i maksymalizujesz wpływ na zysk.

Program

DZIEŃ 1
Marketing Leadership

Zbudujesz rozpoznawalność firmy, produktu i Twojego nazwiska. Zainspirujesz rynek swoimi działaniami.

1 moduł
Jak zbudować historię i legendę wokół firmy, siebie i produktu?

 • Stworzysz porywający storytelling dla siebie, swojej firmy oraz produktów. Ludzie kupują nieszablonowe historie – odnajdziesz swoją i wyciśniesz z niej to, co najlepsze.

2 moduł
Jak wyróżnić się i nie zginąć?

 • Poznasz triki, dzięki którym wydobędziesz z oferty jej wyjątkowość.
 • Stworzysz ofertę, która zachwyci klienta, sprzeda produkt i przyniesie zyski większe o 20%.
 • Uzupełnisz ją o wartości dodane, które nic Cię nie kosztują.

3 moduł
Jak zaciekawić rynek i zaskoczyć konkurencję?

 • Stworzysz pomysły na niebanalną nazwę: firmy, produktów, nowe motto.
 • Stworzysz przyciągający opis na stronę internetową: swojej firmy, siebie i produktów.

Masz wrażenie, że wszędzie widzisz opisy w stylu: „Oferta indywidualnie dopasowana do klienta”. „Spełniamy oczekiwania klienta na najwyższym poziomie”? Zaskocz odbiorcę, rozbaw go lub zaintryguj. Zrobisz to dobrym copywritingiem!

4 moduł
Jak wyprzedzić konkurencję?

 • Przeanalizujesz strategię konkurencji.
 • Przeanalizujesz produkty konkurencji.
 • Stworzysz strategię wyprzedzenia konkurencji.
 • Stworzysz strategię dominacji konkurencji.

DZIEŃ 2
Blue Ocean Strategy

Pewnie nurkujesz w „błękitnym oceanie”, czy dryfujesz tam, gdzie porwie Cię prąd?
Zbudujesz przewagę konkurencyjną, dzięki precyzyjnym metodom budowania strategii błękitnego oceanu.

1 moduł
Uświadomienie

 • Dowiesz się, w którym miejscu na rynku znajduje się Twoja firma, Ty i Twój produkt? Trudne pytania? Tak. Dlatego znajdziemy na nie bardzo precyzyjne odpowiedzi.

2 moduł
Eksploracja

 • Odkryjesz możliwości, które istnieją na rynku, a których nie widzisz.

3 moduł
Kreacja

 • Stworzysz przewagę konkurencyjną.

Zainteresowany?

Nie czekaj z decyzją! Liczba miejsc jest ograniczona, a cena biletów wzrasta już za:

0 dni 00 godz. 00 min 00 sek.
Sprawdź

Co mówią uczestnicy poprzedniej edycji Leadership Mindset

Sprawdź

Co inne osoby mówią o Adamie Dębowskim

Sprawdź

Wybrane firmy, które zaufały Adamowi Dębowskiemu

Samsung

Śnieżka

Orange

Metlife

P&W

Nest Bank

Rodzaje biletów

Bilet standard
Udział w warsztacie
Skrypt ze szkolenia (ok. 70 stron) w formie PDF
Webinar dla uczestników warsztatu
Efektywny i zaplanowany networking
Możliwość przedstawienia swojej marki, firmy i własnej osoby
Przerwy kawowe
Certyfikat
Fantastyczna atmosfera
Lunch w cenie biletu
Wydrukowany skrypt ze szkolenia (ok. 70 stron) w segregatorze do odebrania podczas warsztatu
Nagranie video z poprzedniej edycji warsztatu
Kolacja z Adamem Dębowskim
Bilet gold
Udział w warsztacie
Skrypt ze szkolenia (ok. 70 stron) w formie PDF
Webinar dla uczestników warsztatu
Efektywny i zaplanowany networking
Możliwość przedstawienia swojej marki, firmy i własnej osoby
Przerwy kawowe
Certyfikat
Fantastyczna atmosfera
Lunch w cenie biletu
Wydrukowany skrypt ze szkolenia (ok. 70 stron) w segregatorze do odebrania podczas warsztatu
Nagranie video z poprzedniej edycji warsztatu
Kolacja z Adamem Dębowskim
Bilet VIP
Udział w warsztacie
Skrypt ze szkolenia (ok. 70 stron) w formie PDF
Webinar dla uczestników warsztatu
Efektywny i zaplanowany networking
Możliwość przedstawienia swojej marki, firmy i własnej osoby
Przerwy kawowe
Certyfikat
Fantastyczna atmosfera
Lunch w cenie biletu
Wydrukowany skrypt ze szkolenia (ok. 70 stron) w segregatorze do odebrania podczas warsztatu
Nagranie video z poprzedniej edycji warsztatu
Kolacja z Adamem Dębowskim

Bilety

CENA BILETÓW WZRASTA ZA:

0 dni 00 godz. 00 min 00 sek.

Wybierz warsztaty, w których chcesz uczestniczyć:

25 – 26 kwietnia 2020

1470,00 zł
1070 zł

🔔 Zostało tylko 10 biletów w tej cenie!

Strategic Lidership Mindset

23 – 24 maja 2020

4 700,00 zł
2700 zł

🔔 Zostało tylko 10 biletów w tej cenie!

Do zapłaty 0 zł z VAT.

Kupuję teraz

Dane do faktury możesz podać podczas składania zamówienia.

Logistyka

Bilet wstępu na warsztat otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

Nie musisz go drukować. Wystarczy, że pokażesz go na ekranie telefonu.

FAQ

Czy otrzymam bilet na warsztat?

Nie. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz nam swoje imię i nazwisko 🙂

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Fakturę otrzymasz automatycznie po opłaceniu zamówienia. Dane firmy możesz podać na etapie składania zamówienia.

Czy podczas warsztatu będzie zapewniony catering?

Na warsztacie będziesz mógł skorzystać z przerw kawowych. Jeśli kupisz bilet Gold lub VIP w cenie jest także lunch.

Czy mogę uczestniczyć tylko w jednym dniu?

Tak. To oczywiście Twój wybór, ale dla przyswojenia pełnej wiedzy i praktyki, ważne jest, aby być obecnym na całym szkoleniu. Przy zakupie biletu VIP otrzymujesz dostęp do nagrania video ze szkolenia, więc nawet jeśli nie możesz być na wszystkich modułach, to możesz je potem nadrobić.

Kiedy będzie dostępne nagranie ze szkolenia?

Nagranie będzie dostępne w ciągu 3-4 tygodni od zakończenia szkolenia. Jeśli kupiłeś bilet, który zawiera nagranie, dostaniesz od nas wiadomość e-mail, gdy nagranie będzie dostępne. Nagranie będzie w formie audio.

Czy nagranie ze szkolenia będzie można kupić nie będąc na szkoleniu?

Na ten moment nie planujemy publikacji nagrania w naszym sklepie. Szkolenie będzie dostępne tylko dla osób, które zakupiły bilet z nagraniem.

Jesteś niezdecydowany?

Chcesz o coś zapytać przed podjęciem decyzji?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami pisząc na adres info@adamdebowski.pl lub dzwoniąc do Kamili pod numer +48 505 129 061

Jeśli nie masz dodatkowych pytań – nie czekaj.

Bilety w obecnej cenie wkrótce będą niedostępne. Kupując już teraz oszczędzasz najwięcej.