Test osobowości

Poznać lepiej siebie, to jedno z głównych zadań każdego człowieka na jego ścieżce rozwoju. Wiele rzeczy intuicyjnie wiemy na swój temat, lecz wiele pozostaje zakrytych. Dopiero odpowiednie pytania wyciągają z nas to, kim jesteśmy naprawdę. Udzielając na nie odpowiedzi, tak naprawdę tworzymy bliższą relację ze sobą. Rezultaty testu pozwalają z kolei dokładniej określić swój typ osobowości.

Arkusz wypalenia

Wypalenie bardzo łatwo przeoczyć lub pomylić z depresją. Tak naprawdę, błędnie diagnozowana depresja często okazuje się „zwykłym” wypaleniem – a terminy te są mylone, ponieważ objawy jednego i drugiego mogą być do siebie podobne. Tym niemniej, wypalenia nigdy nie należy bagatelizować, tylko skutecznie mu przeciwdziałać lub odpowiednio mu zaradzić, jeśli już się pojawiło. Wypełnij arkusz, by poznać swoją diagnozę.

Kwestionariusz mierników sukcesu i porażki

Od początku mojej kariery jako doradca, trener, psycholog zadaję sobie pytanie: Od czego zależy to, że jednej osobie, firmie wychodzi, a innym nie. Niestety albo stety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy ma swoją drogę. Ale są uniwersalne czynniki, które wpływają na prawdopodobieństwo sukcesu lub porażki. Wypełnij kwestionariusz i dowiedz się czy masz szansę osiągnąć sukces. Reagując w porę, możesz znacząco podnieść prawdopodobieństwo osiągnięcia zamierzonych celów.

Kwestionariusz archetypów

To coś więcej, niż tylko charakter czy osobowość. Archetypy określają to, kim jesteśmy głęboko w środku. Słowo „głęboko” nie jest tu przypadkowe, gdyż termin archetypy wywodzi się z psychologii głębi, której ojcem jest Carl Jung. Jeśli chcesz zajrzeć w głąb swojej duszy i poznać siebie na poziomie, na jakim znają siebie tylko nieliczni, wypełnij kwestionariusz archetypów. Zrozumiesz, co kieruje Twoim życiem od samych jego korzeni.

Kwestionariusz metaprogramów

Powszechnie wiadomo, jak ważny jest nasz sposób myślenia i że to on w ogromnej mierze kształtuje naszą rzeczywistość. Myśli prowadzą do czynów, czyny tworzą życie. Ale co właściwie myśleć o tych myślach? Jak je pogrupować i w jakich kategoriach na nie patrzeć? Jak spojrzeć na nie bardziej z góry, by mieć szerszy obraz? Na to pytanie odpowiadają metaprogramy. To pewne ogólne wyznaczniki tego, jak myślimy i czym kierujemy się w życiu. Sprawdź, jakie są u Ciebie.

Diagnoza Koła Życia

Samoświadomość jest kluczowym pierwszym krokiem do samopoznania, zmiany i rozwoju. Warto systematycznie przyglądać się swojemu życiu, aby wiedzieć, czy podejmowane decyzje zbliżają Cię do poczucia satysfakcji, spokoju, szczęścia, czy do tzw. Ciemnej Czwórki (SWMD) – Stresu, Wypalenia, Marazmu, Depresji. Jeśli systematycznie dbasz o kluczowe dla siebie obszary życia, wtedy czujesz się lepiej i osiągasz lepsze efekty. Koło Życia powstało po to, aby móc zweryfikować postępy i sprawdź, jak oceniasz poszczególne obszary swojego życia. Dokonaj diagnozy teraz.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc przejść przez osobistą transformację. Zapoznaj się z ofertą pracy indywidualnej według mojej autorskiej metody Change Value Process.

Poznaj przyszłość waporyzacji voopoo vapeInnowacyjna konstrukcja i potężna wydajność. Podnieś poziom swojej gry vape już dziś!

Powyższe testy psychologiczne online pozwolą zajrzeć w głąb siebie, stworzyć obraz swojego wnętrza i znaleźć harmonię między nim a swoim działaniem. Dokładne przeanalizowanie samego siebie może stać się niesamowicie satysfakcjonujące z powodu rozpoznania własnej osobowości. Dodatkowo, umieszczone tu darmowe kwestionariusze psychologiczne mogą także zadziałać motywująco do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Wyniki tych analiz online stanowią często doskonałą podstawę do tego, by pewne cechy w sobie szlifować i starać się je eksponować lub pracować nad tymi, które wymagają poprawy.

Z kolei, gdy jesteś osobą ambitną, a niestety czujesz, że w pracy nie wykonujesz już tak efektywnej pracy jak kiedyś, wykonaj test wypalenia zawodowego. Składa się on z czterdziestu czynników, bardzo często mających wpływ na wydajność i satysfakcję z wykonywanych obowiązków.

Zamieszczone tu darmowe kwestionariusze psychologiczne pozwalają stworzyć obraz siebie, który może stać się solidnym fundamentem do pracy nad swoją osobowością. Wypełnienie tych testów nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje, a ich wyniki mogą okazać się nieocenionym źródłem informacji na temat własnego wnętrza.