Test osobowości

Poznać lepiej siebie, to jedno z głównych zadań każdego człowieka na jego ścieżce rozwoju. Wiele rzeczy intuicyjnie wiemy na swój temat, lecz wiele pozostaje zakrytych. Dopiero odpowiednie pytania wyciągają z nas to, kim jesteśmy naprawdę. Udzielając na nie odpowiedzi, tak naprawdę tworzymy bliższą relację ze sobą. Rezultaty testu pozwalają z kolei dokładniej określić swój typ osobowości.

Arkusz wypalenia

Wypalenie bardzo łatwo przeoczyć lub pomylić z depresją. Tak naprawdę, błędnie diagnozowana depresja często okazuje się „zwykłym” wypaleniem – a terminy te są mylone, ponieważ objawy jednego i drugiego mogą być do siebie podobne. Tym niemniej, wypalenia nigdy nie należy bagatelizować, tylko skutecznie mu przeciwdziałać lub odpowiednio mu zaradzić, jeśli już się pojawiło. Wypełnij arkusz, by poznać swoją diagnozę.

Kwestionariusz archetypów

To coś więcej, niż tylko charakter czy osobowość. Archetypy określają to, kim jesteśmy głęboko w środku. Słowo „głęboko” nie jest tu przypadkowe, gdyż termin archetypy wywodzi się z psychologii głębi, której ojcem jest Carl Jung. Jeśli chcesz zajrzeć w głąb swojej duszy i poznać siebie na poziomie, na jakim znają siebie tylko nieliczni, wypełnij kwestionariusz archetypów. Zrozumiesz, co kieruje Twoim życiem od samych jego korzeni.

Kwestionariusz metaprogramów

Powszechnie wiadomo, jak ważny jest nasz sposób myślenia i że to on w ogromnej mierze kształtuje naszą rzeczywistość. Myśli prowadzą do czynów, czyny tworzą życie. Ale co właściwie myśleć o tych myślach? Jak je pogrupować i w jakich kategoriach na nie patrzeć? Jak spojrzeć na nie bardziej z góry, by mieć szerszy obraz? Na to pytanie odpowiadają metaprogramy. To pewne ogólne wyznaczniki tego, jak myślimy i czym kierujemy się w życiu. Sprawdź, jakie są u Ciebie.