Czujesz, że w organizacji mógłbyś i chciałbyś więcej, ale masz problem z przebiciem się? Masz poczucie, że jesteś sam ze swoimi problemami biznesowymi, nie masz „sparing partnera”, z którym mógłbyś się przygotować do kluczowych spotkań i omówić najtrudniejsze tematy? Zależy Ci na wzmocnieniu swojej pozycji, wizerunku i rozwoju kariery, aby zarabiać więcej i mieć większe wpływy? Chcesz przewidywać zachowania innych, wiedzieć o innych więcej niż oni sami o sobie i zyskać dostęp do unikalnej wiedzy z psychologii biznesu oraz Change Value Process? Ten program mentoringowy jest dla Ciebie.

Znając mechanizmy biznesowe i psychologiczne to Ty rozdajesz karty. Życie i biznes są nieprzewidywalne, ale wiedząc, rozumiejąc, widząc więcej jesteś tym, który wskazuje, a nie jest wskazywany. Mentoring biznesowy według Change Value Process to dostęp do doradcy 24/7, który jest Twoim wsparciem w każdej sytuacji. To unikalny, półroczny program dla menadżerów, dyrektorów, członków zarządów. To 10 sesji po 60-80 min skupionych na rozwiązywaniu Twoich problemów oraz na rozwoju strategicznego myślenia, inteligencji emocjonalnej, inteligencji biznesowej oraz tzw. niewidzialnych kompetencji, które są według założeń psychologii przyszłości kompetencjami przyszłości.

Dołącz do elitarnego grona liderów, którzy umieją przewidywać zachowania innych, decyzje w organizacji i zmiany na rynku. Bardzo ważne na Twoim stanowisku są takie obszary jak: zarządzanie zmianą, motywowanie, myślenie strategicznie, planowanie strategiczne, zarządzanie projektami, inspirowanie, zarządzanie kryzysem. Nie znajdziesz programu na rynku polskim i międzynarodowym, który dawałby taką przewagę. Program Mentoringowy CVP przygotowuje do zmian, przyszłości i większych zarobków na stanowiskach menadżerskich średniego i wyższego szczebla oraz w roli właściciela firmy, prezesa. Jeśli dotychczasowe konferencje, szkolenia, książki, a nawet MBA to za mało i chcesz więcej – zapraszam.

Ten program jest dla osób, które

 • nie mają czasu i ochoty uczestniczyć w kolejnych warsztatach wielogodzinnych, na których jest wszystko i nic
 • nie chcą chodzić na ogólne konferencje, które są wartościowe ale ogólne i nie trafiają precyzyjnie w problemy
 • chcą mieć dostęp do najnowszej, elitarnej wiedzy biznesowej oraz psychologicznej
 • potrzebują omówić poufne tematy z zaufaną osobą, która łączy w sobie wiedzę biznesową oraz psychologiczną
 • potrzebują zbudować taką świadomość i pewność, aby stawać się niezależną jednostką, która umie świetnie współpracować, ale zna swoją drogę i wie, że poradzi sobie w każdym momencie
 • chcą wzmocnić swoją pozycję, wpływy i autorytet w organizacji
 • chcą stworzyć wewnątrz organizacji sprawnie działający zespół, który pójdzie za nimi w ogień
 • mając zespół chcą sprawiać, aby był jeszcze bardziej zwinny, elastyczny, nowoczesny, innowacyjny
 • chcą być postrzegane w firmie i na rynku jako „senior”, ekspert z najwyższej półki
 • wiedzą, jak ważny jest wyższy poziom inteligencji biznesowej oraz emocjonalnej
 • chcą tak doszlifować swoje umiejętności komunikacyjne, aby móc przebić się ze swoimi pomysłami wyżej, w bok lub niżej bez marnowania zbędnej energii
 • chcą wyprzedzić rynek, a nawet trendy i rozwijać psychologię przyszłości w biznesie
Masz pytania dotyczące programu CVP Elite?

Rozumiemy to. Chętnie na nie odpowiemy

Wiesz jaki jest najszybszy sposób, by sprawdzić czy Mentoring Biznesowy CVP jest dla Ciebie? Krótka rozmowa z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kliknij w przycisk poniżej, aby zostawić swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Program w skrócie

CVP Elite to 10 sesji po 60-80min oraz 5 szkoleń online. Oto główne moduły, które realizujemy podczas programu.
01.

Consulting sessions

02.

CVP Future

03.

CVP & Emotional Intelligence

04.

Change Management

05.

Strategy Leadership

06.

Inner Leadership

07.

Your Brand: Social media&marketing for leaders

08.

**Business Brief

Rocznie zapraszam na ten program
tylko kilka osób.

Główne korzyści każdego modułu CVP Elite Management Program

Dzięki

sesjom doradczym

Zyskujesz partnera do kluczowych rozmów. Nie masz poczucia samotności, osamotnienia w ważnych dla Ciebie tematach. Często im wyżej jesteśmy i im lepsi jesteśmy, tym trudniej nam o partnerów do rozmowy, którzy wysłuchają ze zrozumieniem, podpowiedzą lub dopytają.

Stajesz się „senior enough” nie tylko w sobie, ale też w oczach innych. Szlifujesz swój charakter tak, aby nie tylko być pewniejszym, sprawniejszym w biznesie, ale aby być postrzeganym jako ten, który ma to „coś” biznesowego, czego inni szukają.

Dzięki modułowi

CVP Future

Rozwijasz niewidzialne kompetencje, które decydują o tym, jak radzimy sobie ze zmianami na wyższych stanowiskach. (pojemność umysłu, szybkość myślenia, szerokość myślenia, dźwiganie odpowiedzialności, przechodzenie między kontekstami, łączenie kropek, wychodzenie poza schemat, szybkość docierania, łączenie skrajności, regeneracja umysłu, świadomość siebie).

Rozwijasz kompetencje przyszłości, które decydują o pozycji w firmie i na rynku. (selekcja informacji, łączenie wiedzy, patrzenie szeroko i wąsko, szybkie reagowanie na zmiany, adaptowanie się do zmian, przekonywanie do swoich idei, działanie w niepewności, twórcze myślenie, myślenie koncepcyjno-strategiczne, mediacje).

Umiesz patrzeć w przyszłość, analizować i przewidywać trendy, które mogą być istotne dla Twojej branży oraz Twojego stanowiska.

Świadomie budujesz swoją ścieżkę kariery, aby wiedzieć co teraz i za kilka lat.

Dzięki modułowi

CVP & Emotional Intelligence

Ujarzmiasz swoje ego – przestajesz wpadać w pułapki ego, pułapki emocjonalne, korpogry, paradoksy biznesu.

Ujarzmiasz ego innych – wiesz jak radzić sobie „dziwnymi”, czasami niezrozumiałymi zachowaniami innych ludzi. Jak opanować humory, egocentryzm, gierki u pracowników, innych menadżerów oraz przełożonych.

Rozwijasz swoją inteligencję emocjonalną, która pozwala lepiej zrozumieć innych, wyczuć nastroje, emocje, interesy i potrzeby innych.

Dzięki modułowi

Change Management

Umiesz czytać ludzi, przewidywać ich zachowania.

Wiesz jak lepiej przekonywać „górę”, jak do nich mówić, aby słuchali.

Zwiększasz swój autorytet i wpływy. Wiesz lepiej co zrobić, aby taki poziom osiągnąć.

Dzięki modułowi

Strategy Leadership

Umiesz zbudować prawdziwą, inspirującą a zarazem osadzoną wizję, która angażuje innych pomimo zmian i oporów.

Porządkujesz aktualne procesy.

Dzięki modułowi

Inner Leadership

Stajesz się silniejszy psychicznie, stabilniejszy.

Zabezpieczasz się przed wypaleniem, marazmem, zgnuśnieniem i tetrycyzmem mentalnym, który dopada wiele osób w świecie biznesu.

Znasz i potrafisz używać najlepszych metod mindfullnes, które pozwalają Ci się wyciszyć, wyłączyć kiedy tego potrzebujesz.

Zwiększasz swoją uważność, czujność na spotkaniach. Masz wyostrzone zmysły, dzięki czemu lepiej reagujesz i odnajdujesz na najtrudniejszych spotkaniach.
Potrafisz zapanować nad stresem, emocjami, napięciem nawet na najtrudniejszych rozmowach.

Dzięki modułowi

Your Brand – Social media&marketing for leaders

Zyskujesz zrozumienie wagi social mediów i marketingu dla własnego wizerunku oraz wizerunku Twojego działu oraz firmy.

Dowiadujesz się, jak budować w spójności, autentyczności swój wizerunek w internecie.

Podejmujesz świadomie, strategiczną decyzję czy chcesz być w sieci, w social mediach, czy nie. Jeśli tak, to na jakich warunkach, w jaki sposób. Poznajesz plusy i minusy, szanse i zagrożenia. Twoja decyzja o byciu za siecią, może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, ale musi ona wynikać z mądrej strategii, a nie obaw, lęku, niezrozumienia czy, co gorsza, ze “stetryczenia mentalnego”.

Jeśli zdecydujesz się nie być w social mediach, opracowujemy strategię budowania wizerunku i Twojej marki poprzez kanały offline. Jeśli decydujesz się na rozwój w sferze online, to:

 • Poznajesz metody budowania swojego brandu: jako nazwiska, jako zespołu, jako firmy w której pracujesz albo którą zarządzasz. Dzięki temu stajesz się bardziej rozpoznawalny dla ludzi, do których chcesz docierać, Twoje nazwisko jest coraz mocniejsze na rynku.
 • Dzięki marce osobistej łatwiej Ci zatrudniać najlepszych. Młode pokolenie oraz eksperci w swojej dziedzinie, o których coraz trudniej, będzie wybierało Ciebie jako szefa, ponieważ będą znali Ciebie, Twoje wartości, wiedzę, doświadczenie, podejście, dzięki Twoim kanałom social media.
 • Będziesz jednym z tych nowoczesnych liderów, menadżerów, którzy korzystają z najnowszych rozwiązań. Świat się zmienia i Ty potrzebujesz zrozumieć, że świadome, kontrolowane budowanie wizerunku w sieci jest bardzo ważnym aspektem Twojej pracy.

W rezultacie

stajesz się

Stajesz się niezwykle cennym na rynku liderem, którego wartość realnie wzrasta.

Stajesz się mentalnie oraz zyskujesz certyfikaty: „Leader of Change” „Master of Business Psychology”. Poznajesz unikalną wiedzę, zrozumiałą tylko dla nielicznych.

Nadal nie jesteś pewien, czy CVP Elite jest dla Ciebie?

Rozumiemy, że możesz mieć wątpliwości

Wiesz jaki jest najszybszy sposób, by sprawdzić czy Mentoring Biznesowy CVP jest dla Ciebie? Krótka rozmowa z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kliknij w przycisk poniżej, aby zostawić swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Adam Dębowski

Od 2006 roku pracuję jako psycholog biznesu, doradca biznesowy, mediator specjalizujący się w zarządzaniu zmianą, podnoszeniu inteligencji emocjonalnej w biznesie i psychologii przyszłości. Pracuję dla kadr zarządzających z takich firm jak Śnieżka, Samsung, Orange, Smyk. Pomagam ludziom i firmom w zmianach ze szczególnym naciskiem na rozwój mentalności menadżerów i pracowników oraz pokonywaniu wewnętrznych ograniczeń. Od 2009 roku razem z żoną prowadzę 8-osobową firmę dzięki czemu mam cały czas kontakt z realiami zarządzania, sprzedaży, marketingu. Stworzyłem autorską metodologię i filozofię zarządzania zmianą Change Value Process (CVP). Wykładam na dwóch wyższych uczelniach. Prowadzę bloga o psychologii przyszłości, gdzie analizuję jak technologia i biznes wpływają na człowieka i jak człowiek będzie się odnajdywał w zmieniającym się świecie. Jestem zapraszany jako ekspert do mediów: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio, Forbes, Gazeta Prawna. Pasjonuję się kinem. Przygotowuje się do roli scenarzysty i producenta filmowego. Moją wizją jest tworzyć filmy najwyższej jakości o człowieku w biznesie i w przyszłości. Inspirują mnie takie filmy jak Incepcja, Billions, Dolina Krzemowa.

Forma i czas trwania

Celem programu jest zrealizowanie w ciągu około 6 miesięcy Twoich aktualnych celów biznesowych i osobistych, dlatego nie określamy sztywnych ram czasowych, które przeznaczamy na wybrane moduły. W każdym miesiącu realizujemy program i jednocześnie koncentrujemy się na Twoich wyzwaniach i celach.

Do wykorzystania mamy 10 sesji 60-80minutowych realizowanych co 1-2-3 tygodnie w formie online/telefon/na żywo.

Otrzymujesz dostęp do 5 szkoleń online w ramach platformy online, które w formie audio albo video realizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie (CVP Internal, CVP External, Akademia Przekonywania, Akademia Lidera, Poziomy Wartości Gravesa).

W ramach programu otrzymujesz pakiet 5 książek: trzy mojego autorstwa: (Proste, ale ważne w zarządzaniu; 60 sekund by zarządzać lepiej; Ściana (premiera w listopadzie 2018), dwie innych autorów – wybrane specjalnie dla Ciebie. Pomiędzy sesjami jesteśmy w kontakcie mailowym lub whatsupp, messenger, sms.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl


  CVP Elite Change Management Program nie jest dla Ciebie?

  Sprawdź pozostałe oferty