Decydując się na pracę indywidualną według metody CVP, przejdziesz osobistą transformację. Najpierw dokładnie rozpoznamy Twój profil osobowości, słabe i mocne strony oraz bieżącą sytuację, by określić, czym dokładnie są bariery na Twojej drodze i jak je usunąć. Następnie wkroczysz na ścieżkę zmian w asyście profesjonalnego doradcy, która gwarantuje Ci osiągnięcie wymarzonych efektów w życiu i biznesie. Pamiętaj, że to nie jest „zwykły” coaching. W metodzie CVP łączymy coaching z elementami terapii i doradztwa dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. To nas wyróżnia na rynku i to sprawia, że każdy klient dostaje u nas dokładnie to, po co przyszedł.

Dla kogo jest praca indywidualna metodą CVP

Spotkania jeden na jeden przeznaczone są dla osób, które chcą mieć wpływ na innych ludzi, na sytuacje i na swoje życie. Czasem dostrzegamy, że coś powinno się zmienić, ale nie do końca wiemy, jak tę zmianę przeprowadzić. Czy w związku z tym potrzebujemy zdobyć pewne umiejętności komunikacyjne? Spojrzeć szerzej na to, co się dzieje? Udoskonalić swój sposób działania? A może przepracować w sobie różne obawy i opory? Możemy nawet myśleć, że to zbyt skomplikowane, a rzeczywistość przytłacza. Że to jest jakiś kompletny chaos i nie wiadomo, jak go rozplątać.

Zarazem dostrzegamy tę możliwość, że da się. Że można. Tylko trzeba wiedzieć, jak. A do tego najlepiej skorzystać z pomocy zewnętrznego konsultanta, eksperta od zmiany i indywidualnej pracy z człowiekiem oraz wyzwaniami, przed jakimi stoi. Kogoś, kto będzie zarazem coachem, psychologiem, doradcą, trenerem i twardym realistą, który od lat z powodzeniem prowadzi własny biznes i zna realia rynku. Innymi słowy – skorzystać z pomocy osoby godnej zaufania, bo tylko taka może naprawdę pomóc w zmianie.

A ta pomoc każdemu czasem jest bardzo, bardzo potrzebna. Nawet najlepszym przedsiębiorcom, najtwardszym menadżerom oraz tym wszystkim, którzy do tej pory ze wszystkim świetnie radzili sobie sami.

Co wyróżnia pracę metodą CVP

Na rynku jest wielu specjalistów, którzy pomagają w dokonywaniu zmian, zazwyczaj oferując pracę w konkretnym nurcie: coachingu, terapii, mentoringu i tak dalej. Doświadczenie pokazuje jednak, że to zazwyczaj nie wystarcza. Klient, który przyszedł na coaching, bardzo często potrzebuje też elementów terapii. Z kolei w procesie terapeutycznym przydatne okazują się narzędzia coachingowe. A czasem i coaching, i terapia to za mało – bo trzeba dołożyć element edukacji i doradztwa, aby faktycznie zaszła konkretna, namacalna zmiana. Dlatego metoda CVP (Change Value Process) jest najbardziej integralnym modelem pracy z drugim człowiekiem. Łączy w sobie najskuteczniejsze zdobycze nurtów psychologii i coachingu, dokładając do tego doradztwo bardzo precyzyjnie oparte o aktualną sytuację człowieka i jego profil osobowościowy. Można powiedzieć, że tu szyjemy rozwiązania skrojone na miarę i z najwyższą starannością.

Dołącz do grona osób, które przeszły osobistą transformację!

Wypełnij formularz na dole strony, aby się z nami skontaktować i otrzymać ofertę cenową.

Wszyscy mamy swoją drogę do pokonania

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz poznać i nauczyć się panować nad swoimi silnymi stronami oraz słabościami. Stać się lepszą wersją siebie, wolną od blokad i ograniczeń. Jeśli chcesz zrobić więcej, mieć więcej, odnaleźć wewnętrzną siłę i spokój oraz przebić się przez ścianę, która przed Tobą stoi, to znaczy, że musisz dokonać zmian.

Do tej zmiany możesz dążyć samemu, metodą prób i błędów, bez gwarancji sukcesu – lub zostać poprowadzony przez fachowca, który wspólnie z Tobą ustali drogę, jaką masz do przejścia i będzie Ci w tym towarzyszył oraz wspierał.

Pokonanie tej drogi zakłada pracę nad jednym albo kilkoma obszarami:

 • zmianę wewnętrzną (zrozumienie siebie i zlikwidowanie wewnętrznych blokad),
 • rozwój kompetencji komunikacji, sprzedaży, współpracy i wielu innych, których na dany moment potrzebujesz,
 • rozwój Ciebie jako eksperta pod kątem wystąpień publicznych, przemawiania czy wizerunku,
 • rozwój cech i kompetencji lidera pod kątem prowadzenia zespołu, działu, firmy czy własnego biznesu

Podczas pracy poznajesz, zmieniasz i rozwijasz swój Integralny Model Tożsamości (IMT). Dzięki temu poznajesz i układasz siebie oraz odkrywasz, na czym się skupić, aby na tym etapie życia pójść dalej. Osiągasz dzięki temu lepsze efekty z jednoczesnym odczuwaniem spokoju wewnątrz.

Przebieg pracy indywidualnej

Na początek

Diagnoza sytuacji

Diagnoza sytuacji i faktycznego problemu poprzez spotkanie na żywo/online oraz podczas pracy w domu. Realizujemy to poprzez wybrane metody, które dopasowowane są do Twojego problemu, celu i charakteru.

 • Analiza charakteru problemu (aby lepiej siebie poznać i zrozumieć),
 • Analiza Twoich cech, emocji, mentalności, kompetencji poprzez Kwestionariusz CEMK według CVP (wykonywane online),
 • Analiza osobowości poprzez Kwestionariusz Osobowości CVP (wykonywane online),
 • Analiza Poziomów Świadomości poprzez Kwestionariusz Quest (wykonywane online).

Diagnoza sytuacji

Drugi krok

Poszkuwanie rozwiązań

Przeanalizujemy rozwiązania problemu w oparciu o Twój profil, charakter i osobowość – w takim zakresie, w jakim to będzie potrzebne. Mamy do dyspozycji ponad 100 różnych technik i metod, aby odnaleźć najlepszą drogę do zmiany.

Analiza możliwości

Trzeci krok

Rozwiązanie problemu

Dzięki naszej współpracy, ale przede wszystkim Twojej nowej wiedzy o sobie, o psychologii lub o biznesie odnajdujemy rozwiązania. Zmiana, której szukasz jest możliwa poprzez:

 • zrozumienie siebie lepiej,
 • zmianę sposobu myślenia,
 • zmianę sposobu działania,
 • poznanie metod, które bezpośrednio trafiają do Ciebie

Rozwiązanie problemów

Na koniec

Ugruntowanie zmiany

Aby problem nie powrócił w przyszłości konieczne jest ugruntowanie zmiany. Osiągniesz to przez ćwiczenia praktyczne, stworzenie planu na przyszłość, rekomendacje na przyszłość, ustalenie, na czym powinieneś się skupić oraz w jaki sposób dalej się rozwijać.

Ugruntowanie zmiany

Pamiętaj, że program pracy i metody zawsze są dopasowane
indywidualnie do Ciebie!

Elastyczna forma pracy

Każdy człowiek oraz każdy biznes są inne i potrzebują indywidualnego podejścia. Dlatego forma oraz czas spotkań są w pełni spersonalizowane. Dzięki temu osiągniesz najlepsze efekty, które przełożą się później na Twój sukces.

Adam Dębowski lub wskazany przez niego profesjonalny doradca CVP pomoże Tobie efektywnie przejść przez ten proces, gdyż sam zrobił to w przeszłości oraz pomógł już wielu innym. Będzie Twoim przewodnikiem, który nauczy Cię nowych umiejętności miękkich, pomoże opanować do perfekcji te, które już posiadasz, a także pokaże Ci jak rozwinąć cechy (np. odpowiedzialność lub odpuszczenie, empatię lub odporność, koncentrację lub kreatywność). Dzięki CVP 1×1 poradzisz sobie z emocjami (np. gniew, strach, smutek, żal, poczucie winy) w sobie albo nauczysz się, jak robić to w kontakcie z innymi – w pracy czy w rodzinie.

Spotkania mogą odbywać się na żywo w Warszawie albo w innym mieście. Istnieje także możliwość konsultacji online (połączenie audio lub audio/wideo przez Skype, WhatsApp, Messenger) lub przez telefon. Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz tematu pracy.

Dwie ścieżki pracy

01.

LIFE - droga rozwoju osobistego

Od blokad w realizacji celów osobistych, przez źle działające relacje, po brak sensu i poczucia misji – życiowe problemy mogą nas dotknąć na wielu różnych płaszczyznach. Każdy zdaje sobie sprawę, jak trudne bywa usunięcie ich w pojedynkę. Czasem okazuje się to niemożliwe bez spojrzenia z boku, bez profesjonalnego wsparcia od wykwalifikowanego doradcy.

02.

BUSINESS - droga rozwoju kariery i biznesu

Opór, na jaki natrafiamy w życiu zawodowym, jest czymś normalnym. Może on mieć źródło w nas samych lub w innych ludziach – w każdym przypadku jest to coś, z czymś da się pracować. Na co można znaleźć rozwiązania, które pozwolą iść dalej, przełamać szklany sufit. Po jego drugiej stronie czekają efekty biznesowe, jakie wcześniej wydawały się poza zasięgiem.

Wybierz pakiet dla siebie

1

SESJA

Kiedy wiesz, że jesteś na dobrej drodze do dokonania zmiany, a zarazem potrzebujesz ostatecznych wskazówek, decyzji i jeszcze jednego spojrzenia z boku na sprawę.

4

SESJE

To pakiet odpowiedni dla Ciebie, jeśli chcesz pracować nad jednym, konkretnym problemem. Spotkania odbywają się co 2-3 tygodnie.

8

SESJI

Nazywamy to cyklem przełamania, podczas którego pracujemy głębiej nad Twoją mentalnością i emocjami oraz możemy wziąć pod uwagę więcej ważnych dla Ciebie spraw. Spotkania odbywają się co 2-3 tygodnie.

12

SESJI

To roczny pakiet wsparcia, z którego chętnie korzystają przedsiębiorcy, menadżerowie wyższego szczebla i wszyscy ci, którzy chcą przejść wewnętrzną transformację i jednocześnie przez cały rok otrzymywać doradztwo biznesowe. Spotkania odbywają się co miesiąc, w międzyczasie jesteśmy w kontakcie mailowym lub na komunikatorze, np. WhatsApp.

Ile kosztuje praca indywidualna w CVP?

Twoja inwestycja

Traktujemy wydatki na rozwój osobisty i pomoc w niezbędnej zmianie, jako inwestycję w siebie. Możesz pracować bezpośrednio z Adamem lub z jednym z jego licencjonowanych doradców i coachów CVP. Zapytaj o aktualną ofertę, wypełniając formularz na dole strony.

Co mówią uczestnicy

Praca z Adamem pozwoliła mi się zatrzymać, a potem obrać nowy kierunek podróży, uwierzyć, zaskoczyć, przekroczyć i zaakceptować. Poprzez wiele ćwiczeń i nieustające zachęcanie do odpowiadania na wiele pytań pomógł mi się osadzić, spojrzeć krytycznie i wyciągnąć wnioski z korzyścią dla mojego życia zawodowego i prywatnego.

Cenię sobie w pracy z Adamem podejście holistyczne, umiejętność wyczucia potrzeb i reagowanie na nie w danej chwili. Efekty zaskakujące, z pewnością mogę powiedzieć, ze po roku pracy jestem w zupełnie innym miejscu i na dobrej drodze do zmian. Profesjonalnie i w punkt.

Monika Musiał
Menedżer Operacyjny Aviko CEE
Fundacja LHS ” Zbuduj z nami hospicjum”

Monika Musiał

Jeśli myślisz, że znajdziesz kogoś kto rozwiąże za Ciebie problemy, z którymi się borykasz, które cię hamują, przygniatają, zabierają energię – to dzisiaj mogę powiedzieć … nikt nie zrobi tego za Ciebie! Jeżeli nadal chcesz to zmienić, a nie masz pojęcia od czego zacząć, a może nawet nie wierzysz, że można coś z tym zrobić – to powiem: można!!! i trzeba!!! Teraz potrzebujesz KOGOŚ, kto nauczy Cię przejść przez ten proces.

Adama poznałam w chwili, kiedy myślałam, że to moje ciągłe szarpanie nie ma sensu, że teoretycznie wiem co mam robić, a przychodzi co do czego to nie potrafię odpuścić, biorę na siebie zbyt dużo, zaczyna brakować mi radości i energii, którą miałam wcześniej.

Z natury jestem osobą bardzo upartą, nie jest łatwo mnie przekonać, dlatego w tym przypadku też nie do końca wierzyłam, że on może coś z tym zrobić, ponieważ to nie była moja pierwsza próba. Już po pierwszej rozmowie zrozumiałam, dlaczego wcześniej mi się to nie udawało.

Pytania, które mi zadawał rodziły kolejne. Pozwalały na spojrzenie z innej perspektywy, na dostrzeżenie tego, na co wcześniej nie zwracałam uwagi.
Adam nauczył mnie zadawania pytań samej sobie, nauczył wsłuchiwania się w siebie i swoje potrzeby. Kiedy to robisz, łatwiej Ci zrozumieć innych.

Teraz wiem, że proces zmiany trwa cały czas. Nic nie dzieje się z dnia na dzień. O Adamie mogę powiedzieć, że jest świetnym fachowcem. Potrafi szybko diagnozować sytuację, nie ocenia, pyta… a jak szczerze sobie odpowiesz to masz drogowskaz do zmian.

To czym najbardziej mnie ujął, to szacunek do każdego człowieka. A to co utkwiło mi w pamięci: „odpuść, a wtedy zyskasz więcej” – uczę się tego 😉

Polecam 🙂

Izabela Chmiel
Dyrektor Biura Zarządu, Śnieżka

Izabela Chmiel

To, co najbardziej lubię w pracy z Adamem to balans. To, że świetnie łączy dobry warsztat coachingowy, z byciem realistą, pracą u podstaw nad realnymi problemami i ukierunkowaniem na faktyczną zmianę. Mniej marketingu, mniej magii, więcej skrupulatnie krok po kroku do celu.

Marek Kirejczyk
CEO, Ethworks

Marek Kirejczyk

Z Adamem pracowałem głównie w kontekście organizacji życia zawodowego na nowo. Po pracy z Adamem stałem się dużo bardziej poukładany i spokojny. Polecam Adama jako coacha, którego wiedzy i kompetencjom mało kto w Polsce jest w stanie dorównać.

Jestem pełen podziwu dla jego sposobu pracy, który umożliwia zastosowanie wypracowanych rozwiązań od razu i natychmiastowe dostrzeżenie efektów. Praca z coachem takim jak Adam to inwestycja, która zwraca się wielokrotnie. Dlatego zdecydowanie warto!

Mariusz Gołaszewski
Manager, biznesman

Mariusz Gołaszewski

Nauczyłam się jak ważne jest umiejętne zadawanie pytań, aby otrzymać istotne dla nas odpowiedzi. Dowiedziałam się, że dzięki pracy nad sobą można dotknąć rzeczy nieosiągalnych, ponieważ otwierają się okna, o których dotychczas nie mieliśmy zielonego pojęcia. Ćwiczenia pokazały inna rzeczywistość. Jedne proste drugie bardziej skomplikowane ale wnoszące coś nowego i wartościowego.

Dla mnie najbardziej przydatne okazało się rozpuszczanie emocji, praca z intencją, wyciąganie wniosków oraz integracja części. Chciałam Ci podziękować za stworzenie tego kursu, ponieważ dzięki temu dziś jestem tu gdzie jestem i moja głowa jest nasiąknięta zupełnie innymi rzeczami niż dotychczas. Wcześniej nawet jeśli moje myśli były zbliżone do tych, które mam teraz w głowie to jakoś tak brakowało mi odwagi aby podjąć działania a jeśli już jakieś podejmowałam to robiłam to bardzo nieśmiało.

Anna Śniadecka Rusinek

Anna Śniadecka Rusinek

Jest mi lżej i mniej problemowo podchodzę do niektórych spraw…;) Nauczyłam cieszyć się chwilą dnia codziennego i wyłapywać plusy. Staram nie zamartwiać się i nawet czasami wychodzi 😉 Jest mi lżej. Zapisałam się na treningi z trenerem personalnym i sprawia mi to radość. Uczęszczam również systematycznie na nording walking raz w tygodniu.

Uświadomiłam sobie, że trzeba przerobić przeszłość, żeby być szczęśliwym teraz. Moje dotychczasowe życie nie było łatwe, to nie jest użalanie się nad sobą, tylko fakt. Wewnętrzne Przełamanie pozwoliło mi uporządkować wiele spraw, które za mocno ingerowały (nieprzerobione) w moje teraźniejsze życie. Praca nad sobą zawsze procentuje. Z pomocą Adama jest to o wiele łatwiejsze.

Katarzyna Retecka

Katarzyna Retecka

Dołącz do grona osób, które przeszły osobistą transformację!

Wypełnij formularz na dole strony, aby się z nami skontaktować i otrzymać ofertę cenową.

Kim jestem i jak mogę Ci pomóc

Adam Dębowski

Nazywam się Adam Dębowski

Od 2005 roku przeprowadzam doradztwo oraz coaching w Warszawie oraz innych polskich i zagranicznych miastach. Pomagam ludziom w podnoszeniu ich efektywności osobistej, kompetencji miękkich, uwalnianiu się od wewnętrznych blokad i emocji, a firmom i menadżerom w zmianie i zarządzaniu zespołem. Moja osobowość i wartości bardzo pomagają w prowadzeniu mediacji w firmach, między organizacjami i osobami.

Psychologia biznesu

Szkoliłem się z coachingu w USA, Wielkiej Brytanii i Australii, ukończyłem studia psychologiczne na SWPS. Dzięki pracy jako psycholog biznesu rozumiem człowieka, a dzięki działaniom jako przedsiębiorca rozumiem biznes, rozterki liderów, wspólników i pracowników. Prowadzę szkolenia z psychologii biznesu dla menadżerów w Polsce i Wielkiej Brytanii, wykładam na dwóch uczelniach. Prowadzę doradztwo coachingowe dla menadżerów i pracowników z największych firm, które chcą podnieść efektywność pracy oraz satysfakcję pracowników. Na treningu indywidualnym, które jest niczym szkolenie z biznesu (niektórzy nazywają je szkoleniem coachingowym) dowiesz się, jak skuteczne zarządzać zespołem.

Doradztwo biznesowe i coaching menadżerski

Od wielu lat świadczę usługi doradcze i coachingu dla menadżerów, dyrektorów i liderów największych firm w Polsce (Orange, Allegro, Alshaya, Samsung, Smyk) oraz dla polskich przedsiębiorców w kraju i za granicą. Sam prowadzę trzy własne firmy. Pozwala mi to łączyć doświadczenie z twardego biznesu, oraz pracy jako doradca i psycholog.

Zapisz się na doradztwo biznesowe oraz coaching menadżerski i poznaj psychologię biznesu dla menadżerów, dzięki której będziesz skutecznie zarządzać zespołem, projektem lub firmą, a także zwiększysz efektywność i konkurencyjność organizacji. Zagłębienie się w tajniki coachingu dla menadżerów pozwoli Ci zrozumieć zachowania, emocje i postawy ludzi związanych z organizacją. Na indywidualnym szkoleniu coachingowym dowiesz się, co wpływa na sprawne funkcjonowanie organizacji i jak samemu na to wpływać.

Life coaching

Jednocześnie pracuję z każdym, kto potrzebuje wewnętrznej transformacji, ponieważ natrafił na ścianę i kręci się w kółko, nie mogąc samemu poradzić sobie z przygniatającym go problemem. Posiadam wielowymiarowe doświadczenie, które pozwala, jak określił jeden z naszych klientów, jak dr House szybko zdiagnozować problem, znaleźć rozwiązanie i osiągnąć efekt. Temat life coachingu może dotyczyć tak naprawdę każdego obszaru życia

Doradztwo biznesowe i coaching kariery Adama Dębowskiego lub jednego z doradców CVP

Kształcę ekspertów w zakresie zmiany indywidualnej i w zależności od dyspozycyjności oraz Twojego zapytania – proponuję pracę ze mną albo z jednym z ekspertów, za których kompetencje ręczę w 100%.

Wspieramy przedsiębiorców w podejmowaniu trafnych decyzji, które w przyszłości przełożą się na wzrost sprzedaży i zysków. Pomożemy także w zrealizowaniu Twojego pomysłu na biznes. Jeśli zrealizujesz wszystkie kroki według metody CVP, dajemy Ci gwarancję zwiększenia wyników i zarobków o minimum 30%, a nawet kilkukrotnie – wynika to z naszego doświadczenia w prowadzeniu zmian we własnych firmach oraz w firmach, którym doradzamy.

W ramach szkoleń indywidualnych i w ramach doradztwa biznesowego pomożemy Ci odkryć talent i zdolności, dzięki którym pewnie wkroczysz na swoją ścieżkę zawodową. Poprzez metody coachingu kariery odkryjesz unikalność siebie, staniesz się lepszy w tym, co chcesz robić, podejdziesz do swojej pracy i kariery tak, jak to robią najlepsi stratedzy i wizjonerzy. W ramach doradztwa biznesowego poznasz metody budowania innowacyjności, realizowania planów na biznes oraz wizji i celów.

Podejmuj trafne decyzje

Na szkoleniu indywidualnym i doradztwie biznesowym dowiesz się, jak podejmować trafne decyzje w biznesie. Inteligencja biznesowa pokazuje, że nasza podświadomość i emocje mają ogromny wpływ na wyniki finansowe. To od nich zależy podejmowanie ważnych decyzji. Podpowiemy Ci, jak kontrolować stres i emocje oraz jaki wykorzystać intuicję podczas podejmowania trudnych biznesowych decyzji. Zapoznamy Cię także z technikami wspierania klientów i metodami skutecznej sprzedaży oraz negocjacji.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl


  Praca indywidualna nie jest dla Ciebie?

  Sprawdź pozostałe oferty