Dębowski Podcast

Podcast psychologiczno-terapeutyczny o podejściu integralnym

Witaj w podcaście o podejściu integralnym w terapii, życiu i biznesie. Dla tych którzy chcą widzieć szerzej, inaczej, wielowymiarowo. Aby być lepszym terapeutą, coachem, człowiekiem, a także pracownikiem, menadżerem przedsiębiorcą. Nazywam się Adam Dębowski i zapraszam do poznawania integralnego i holistycznego patrzenia na życie.

INSPIRUJĄCEGO SŁUCHANIA!

Zobacz w wersji video

Bądź na bieżąco z najnowszymi odcinkami Dębowski Podcast!

Dołącz do ponad 50 000 osób, które otrzymują od nas wspierające, ważne i inspirujące materiały.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Leadership Podcast i Reguły Gry

O ludziach, o różnych cechach liderów, którzy mają wizję, wpływ na innych i podejmują odważne decyzje. Rozmawiamy z nimi, aby ośmielić innych do samodzielnego działania,  krytycznego i innego myślenia. A wszystko po to, by owiec było mniej.

Znajdziesz tutaj sporą dawkę wiedzy na temat biznesu i psychologii. Możesz je odsłuchać w dowolnej, wygodnej dla siebie formie, również w aplikacjach Spotify, iTunes czy Podcast Addict dostosowanych do Twojego urządzenia.

Przyjemnego słuchania i oglądania 🙂