Szkoła Terapii i Coaching CVP nie jest zwykłą szkołą coachingu, terapii, trenerstwa.. To program (1,5 roku zjazdów i 1,5 roku praktyki), w którym odkrywasz świat integralnego i holistycznego podejścia do pracy ze sobą i człowiekiem. Łączymy twardą wiedzę neurologiczną, najnowsze odkrycia naukowe, wiedzę psychologiczną, z praktyką i doświadczeniem pracy z ludźmi, małym i dużym biznesem. Tutaj otrzymasz najlepsze kompetencje coachingowe, terapeutyczne, umiejętności miękkie, psychologiczne, doradcze, których ludzie, firmy, rynek tak bardzo dzisiaj potrzebują. To  psychologiczne MBA, po którym zostaje się jednym z najlepszych certyfikowanych mentorów, coachów, konsultantów, doradców (psychologicznych, biznesowych), trenerów (mentalnych, biznesowych) oraz terapeutów integralnych  – kimś znacznie więcej niż “klasycznym coachem”. Przechodzisz przez własną zmianę, poznajesz siebie, uczysz się metod coachingu głębi, technik terapeutycznych oraz mentoringowych. Wspieramy Cię również w rozwoju marketingowym i w znajdywaniu pierwszych klientów, dowiadujesz się, jak pracować w tym zawodzie i godnie zarabiać. 50% absolwentów realizuje szkołę dla siebie, bo uwielbia psychologię lub po to, aby być lepszym menadżerem. 50% wyrusza w podróż, która prowadzi do posiadania nowego zawodu, dzięki któremu możesz pomagać innym i doświadczać wyjątkowego poczucia spełnienia. Cała wiedza teoretyczna i praktyczna jest zapisana na platformie VOD – 200h nagrań video, 1000 stron skryptów – dzięki temu możesz wielokrotnie wracać do wybranych metod i technik. Comiesięczne zjazdy na żywo odbywają online na platformie Zoom, dzięki temu możesz z każdego miejsca na świecie studiować i praktykować razem z innymi. To bezkonkurencyjny, najbogatszy program coachingowo-terapeutyczny z unikalnymi metodami i wiedzą. Co ważne dla wielu osób: NIE musisz być mgr psychologii, nie musisz mieć wyższego wykształcenia, aby otrzymać profesjonalne, kompleksowe wykształcenie terapeutyczne, coachingowe, trenerskie w naszej Szkole. Według nas wykształcenie lub jego brak nie definiuje Ciebie jako człowieka, nie definiuje tego, czy będziesz świetnym specjalistą pomagającym innym. To co zrobisz w Szkole, w ramach superwizji, certyfikacji i praktyki uczyni Ciebie przyszłym ekspertem, przyszłą ekspertką w pracy z ludźmi. A do tego stworzyliśmy unikalny na skalę polską i światową ekosystem, który pozwala Ci rozwijać skrzydła i praktykować – dla najlepszych studentów i absolwentów oferujemy praktyki trenerskie w ramach warsztatów DMM, czyli spotkań dla studentów młodszych edycji, w Klubie CVP tworzymy przestrzeń dla praktyk coachingowych i warsztatowych, w Centrum Terapii Supporters.pl najlepszym proponujemy współpracę komercyjną. To wiele sposobów na to, aby praktykować jako coach, terapeuta, trener.

Chcesz poznać kulisy branży psychologicznej, coachingowej, terapeutycznej?

Zapisz się na bezpłatny kurs mailowy
60 sekund coacha, terapeuty, trenera!

Zdobądź najlepsze umiejętności i dołącz do elitarnego grona terapeutów, coachów i doradców CVP!

Poznaj opinie uczestników:

 

 

Nie jesteś pewien czy Szkoła Doradców jest dla Ciebie?

Pobierz szczegółowy programem Szkoły Doradców i zapoznaj się ze wszystkimi detalami.

W kolejnych dniach zupełnie bezpłatnie otrzymasz kilka artykułów na temat branży doradczo – coachingowej.

Czym jest Szkoła Terapii i Coachingu CVP

Być może przeglądałeś/aś wiele ofert dotyczących szkół coachingu. Niestety, wszystkie te oferty są do siebie dość podobne i żadna w pełni Cię nie przekonuje. Szukasz czegoś innego, choć być może wciąż nie wiesz, czego dokładnie. Chcesz zdobyć kompleksowe umiejętności z zakresu coachingu, doradztwa, psychologii, komunikacji i poruszania się w zmianie?

Szkoła Terapii i Coachingu CVP  jest bezpośrednią odpowiedzią na aktualnie panujące rynkowe trendy i potrzeby.

Tradycyjne szkoły coachingu i trenerstwa – umierają. Rynek nie potrzebuje już „klasycznych” coachów, którzy tylko zadają pytania i podsuwają ćwiczenia. Takich osób już i tak jest za dużo. Większość z nich walczy o każdego klienta, o każdą jedną sesję coachingową, by finansowo jakoś utrzymać się na powierzchni.

A rynek wysyła jasny sygnał: popyt na tego usługę znacznie spadł w ostatnich latach i będzie dalej spadał. Co nie znaczy, że pewne coachingowe wartości nie są potrzebne albo że intencja jest zła. Wręcz przeciwnie.

Świat potrzebuje tego typu usług bardziej niż kiedykolwiek. Klienci potrzebują i chcą uczyć się autorefleksji, zaglądania w siebie. Chcą lepiej rozwiązywać swoje problemy, pracować nad sobą i wpływać na innych. I potrzebują specjalistów, którzy im w tym pomogą. Ale często nie chodzi tu o „zwykłych” coachów.

Klient dzisiaj potrzebuje profesjonalisty, który w swojej pracy łączy elementy coachingu, terapii i doradztwa. Patrzy całościowo i pracuje z człowiekiem na wielu poziomach jednocześnie. Potrafi zarazem przepracować z nim trudne emocje, jak i zaprojektować twardą, biznesową strategię. Który przeprowadza proces zmiany od A do Z, nie zostawiając klienta z dodatkowymi rozterkami i problemami.

Świat potrzebuje profesjonalistów, których oferta jest po prostu lepsza. Bardziej konkretna. Lepiej skrojona pod rzeczywiste potrzeby klientów i rynku jako całości. Dla nich praca będzie zawsze.

W Szkole Terapii i Coachingu CVP uczymy najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Nie każdy nasz absolwent chciał ukierunkować się zawodowo na pracę z drugim człowiekiem jako coach, doradca, trener czy konsultant. Duża część z nich miała już obraną swoją ścieżkę zawodową i zdecydowała się na udział w cyklu, by zdobyć nowe, elitarne umiejętności.

Prowadzenie siebie i innych przez zmianę, umiejętność wnikania w istotę problemów i rozwiązywania ich, zadawanie odpowiednich pytań, sztuka prowadzenia trudnych rozmów, a także umiejętność pracy nad sobą, nad swoimi cechami, emocjami, mentalnością i kompetencjami – to uniwersalne kompetencje, które odgrywają szalenie ważną rolę w niemal każdej branży.

Według raportu firmy doradczej McKinsey, wraz ze zmianami technologicznymi na świecie idzie zmiana potrzeb rynku pracy. Nie jest zaskoczeniem, że gwałtownie wzrośnie zapotrzebowanie na rzemieślnicze umiejętności związane z nowymi technologiami (na przykład programowanie) – aż o 55 proc. do 2030 roku. Ale zaraz za tym idą umiejętności społeczne i emocjonalne, jak przywództwo i zarządzanie (24 proc.). Na znaczeniu będą też zyskiwać zdolności poznawcze, czyli, w dużym uproszczeniu, sprawność naszego myślenia, siła koncentracji czy kreatywność.

Rynek będzie potrzebował doradców, którzy będą jednocześnie coachami, trenerami i specjalistami umiejętności miękkich, którzy będą podnosić inteligencję emocjonalną ludzi.

Jak powiedział Dominic Barton, który od lat kieruje firmą McKinsey, pracowników z tymi umiejętnościami jest zaledwie 2 proc., a zarazem są oni największą siłą napędową dla firm. Oczywiście każdy jest potrzebny, ale to te 2 proc. ma największą siłę pozytywnego oddziaływania na resztę.

Nietrudno się więc domyślić, kto ma największe szanse na rynku, a co za tym idzie – na rozwój kariery według własnej wizji oraz na najlepsze zarobki.

Misją Szkoły CVP jest wypuszczanie na rynek takich właśnie profesjonalistów. Wyposażonych w najlepszą dostępną wiedzę i o nowoczesnym podejściu, dzięki któremu zawsze będą mieli klientów. Doskonale przygotowanych nie tylko do pracy z klientem, ale też do poprowadzenia samych siebie na zawodowej ścieżce. Takich, którzy jako menadżerowie pracownicy będą pozytywną siłą napędową dla firmy, jako przedsiębiorcy będą stale rozwijać swój biznes, a jako coachowie, doradcy czy trenerzy – okażą się jednymi z najlepszych na rynku.

Dla kogo jest Szkoła Terapii i Coachingu CVP

 • Dla aspirujących coachów, trenerów czy doradców – ale również dla przedsiębiorców, menadżerów czy pracowników, którzy chcą zajść wyżej
 • Dla tych, którzy czują w sobie powołanie, by pomagać innym w zmianie, jako certyfikowany terapeuta i doradca psychologiczny
 • Dla tych, którzy chcą znaleźć pomysł na siebie i zamiast być „zwykłymi”, bezbarwnymi coachami bez ukierunkowania czy specjalizacji – stać się kimś, kto faktycznie wyróżni się na rynku
 • Dla tych, którzy chcą nie tylko poznać rzetelną wiedzę i mieć silne podstawy teoretyczne, ale też zdobyć doświadczenie w polu pod okiem superwizora
 • Dla tych, którzy chcą wybrać dla siebie szkołę prowadzoną z sercem, pasją, w oparciu o najlepszą dostępną wiedzę i z maksymalnym ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby każdego uczestnika oraz jego ścieżkę rozwoju
 • Dla tych, którzy chcą mieć styczność z jednymi z najlepszych w branży doradczo-coachingowej i to od nich czerpać wiedzę i przy nich zdobywać doświadczenie
 • Dla tych, którzy chcą w najlepszy z możliwych sposobów przygotować się do startu na rynku doradczo-coachingowym i dalszego rozwoju swojej kariery
 • Dla tych, którzy chcą zarabiać dobre lub bardzo dobre pieniądze na rynku doradczo-coachingowym (o realnych zarobkach w branży przeczytasz TUTAJ)
 • Dla tych, którzy chcą podnieść poziom zarobków w obecnej pracy lub zwiększyć obroty swojej firmy
 • Dla tych, którzy chcą posiąść najbardziej elitarne umiejętności komunikacyjne i psychologiczne, by lepiej radzić sobie samemu ze sobą, ze światem oraz lepiej wpływać na innych

Poznaj opinie uczestników warsztatów z Adamem oraz studentów Szkoły

Co wyróżnia Szkołę Terapii i Coachingu CVP

01.

Oferujemy wszechstronne wykształcenie psychologiczne pod kątem coachingu, doradztwa, trenerstwa, z szerokimi elementami terapeutycznymi. To nie jest „zwykła szkoła coachów”! Poznajesz integralne podejście do pracy ze sobą i z innymi. Odkrywasz, jak to powiedział jeden z naszych absolwentów „sztukę Supportingu”.

02.

Dzięki nagranym materiałom video (ponad 100h) masz możliwość powracania do wiedzy, technik przez wiele lat! Pozwala to szlifować praktykę i przypominać sobie wszystkie niuanse. To jak powracanie do najlepszej książki i filmu, które odkrywasz na nowo. Szkołę możesz także bezpłatnie powtarzać. Możesz dołączyć do kolejnej edycji i praktykować z kolejnymi grupami. To ogromna wartość. Dzięki temu możesz przejść przez proces kolejny proces przemiany, wejść głębiej, zrozumieć więcej.

03.

Silnie ugruntowany, uporządkowany program szkolenia, a także uczciwe podejście w oparciu o realia rynku i to, z czym wiąże się wykonywanie zawodu coacha, doradcy, trenera. Szkolenie według autorskiej metody CVP, przez lata rozwijanej i ciągle sprawdzanej w polu.

04.

Przygotowujemy do startu na rynku i wspólnie projektujemy Twoją biznesową drogę, z silnym ukierunkowaniem na dobre zarobki. Rozwijasz wiedzę marketingową, aby umieć dotrzeć do pierwszych klientów.

W ramach szkoły masz dostęp do wszystkich spotkań na żywo prowadzonych w ramach Klubu Leadership Mindset Community. Dzięki temu masz dostęp do spotkań marketingowych, coachingowych, motywacyjnych oraz medytacyjnych. Co najważniejsze: możesz dzięki temu poznawać klubowiczów, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi klientami!

05.

Program został pomyślany w taki sposób, że nawet, jeśli nie masz w miesiącu zbyt wiele czasu, możesz w całości go zrealizować z efektami w ciągu 12-18 miesięcy (poświęcasz 2-4 h w tygodniu). Możesz uczestniczyć z każdego miejsca na ziemi. Większość zjazdów jest na żywo online przez Zoom. A zjazdy 2 dniowe są hybrydowe. Nie musisz przyjeżdżać, jeśli to problem.

06.

W trakcie trwania cyklu przechodzisz swoją wewnętrzną przemianę, byś mógł prowadzić innych przez zmiany. W trakcie trwania cyklu głęboko poznasz siebie, uporządkujesz sprawy z przeszłości i rozwiążesz wiele problemów osobistych. To 2-letni proces Twojej przemiany emocjonalnej, zawodowej. Jak to powiedział jeden z absolwentów: to szkoła transformacji życiowej, którą powinni przechodzić rodzice, menadżerowie i każdy, kto chce siebie zrozumieć i budować świadomie swoją przyszłość.

07.

Po ukończeniu cyklu i egzaminów masz możliwość otrzymania certyfikatów międzynarodowych (m.in. Time Line Therapy Association) oraz polskich z Instytutu Liderów Zmian: Master Coach, Trener Mentalny, Terapeuta Integralny, Trener Biznesu i wiele innych.

08.

Indywidualne podejście do każdego uczestnika i jego potrzeb. Bardzo dużo praktyki, spotkań praktycznych w grupach Master Mind. Pierwszych klientów możesz pozyskać poprzez nasze internetowe Forum ILZ,  na którym umieszczasz swój opis, a klubowicze z Klubu Leadership Mindset Community mogą Cię wybrać jako swojego coacha i mentora. Nikt w Polsce nie ułatwia tak bardzo pozyskania pierwszych klientów do procesu certyfikacji i promowania swojego nazwiska. Na Forum również możesz zacząć pisać swoje pierwsze artykuły, które będą budować Twoją wiarygodność i reputację.

Czym forma grupowa różni się od indywidualnej

Szkołę Terapii i Coaching CVP możesz zrealizować w jednej z dwóch form: Grupowej lub Indywidualnej.

Program jest ten sam, ale różnią się formą i ceną. Oto szczegółowe porównanie.

 

CechaForma grupowaForma indywidualna
Forma
 • Materiały online w celu poznania teorii
 • Spotkania online na żywo grupowe co miesiąc o 19:00
 • Małe Mastermindy (spotkania online lub na żywo w grupach 4 osobowych w celu praktyki)
 • Duże Master Mindy (spotkania online w większych grypach w celu praktyki)
 • Praktyka sesji 1na1 ze studentami
 • Praktyka sesji 1na1 z klientami
 • Praca własna
 • 3 zjazdy na żywo w Warszawie
 • Materiały online w celu poznania teorii
 • 30 sesji po 1,5h 1na1 z Adamem Dębowskim (na żywo w Warszawie lub online)
 • Możliwość dołączenia do zjazdów Szkoły Grupowej online
 • Praca własna
 • Jeśli tylko chcesz możesz uczestniczyć w zjazdach grupowych i grupach Master Mind, ale nie jest to obowiązkowe
ProwadzącyAdam DębowskiAdam Dębowski
Wielkość grupy poprzednie edycje odbywały się w 15-30 osobowych grupachProces jest indywidualny zawsze realizowany 1na1 z Adamem
Twoja inwestycja

Płatność z góry (oszczędzasz 2000 zł, ceny z VAT):

10 czerwca – 30 czerwca: 23 700 zł

1 lipca – 8 lipca: 24 700 zł

9 lipca – 5 sierpnia: 25 700 zł

Płatność miesięczna (ceny z VAT):

10 czerwca – 30 czerwca:  26 x 990 zł (25 740 zł)

1 lipca – 8 lipca: 27 x 990 zł (26 730 zł)

9 lipca – 5 sierpnia 28 x 990 zł (27 720 zł)

 

Płatność z góry:
64 700 zł brutto

Płatność miesięczna:
 24 x 2970 zł brutto

StartPierwszy zjazd – 8.07.24 – poniedziałek 18:30 (spotkanie online)

Drugi zjazd (koniec zapisów) – 25.08.24 18:30 (spotkanie online)

W dowolnym momencie dopasowanym do Twojego i Adama kalendarza
Czas trwania i zakres godzin18 miesięcy +  proces certyfikacyjny i superwizyjny

Zjazdy na żywo online: 15x4h = 60h
Małe Mastermindy praktyczne: 18x2h= 36h
Duże Master Mindy: 18x3h=62h
Szkolenia online: 160
Praca własna: 30h
Sesje 1na1 ze studentem jako coach: 15h
Sesje 1na1 ze studentem jako klient: 15h
3 zjazd na żywo 2-dniowe 2 dni: 50h

Suma: 430h

PLUS proces egzaminacyjny:
– 300h praktyki coachingowej, terapeutycznej
– egzaminy teoretyczne

Łącznie: 3 lata

12-24 miesięcy (zależy od tempa, które będzie możliwe dla Ciebie)
+ 12-18 miesięcy procesu egzaminacyjnego

Praca 1na1: 30 x 1,5h = 45h
Szkolenia online: 157 h
Praca własna: 100h

Suma: 242h

PLUS proces egzaminacyjny:
– 300h praktyki coachingowej, terapeutycznej
– egzaminy teoretyczne

Zajęcia odbywają się w grupieTAKTAK
(Możesz dołączyć do wersji grupowe, ale nie musisz. To Twój wybór)
Praktyka na sali szkoleniowej z innymi uczestnikamiTAKTAK
(Możesz dołączyć do wersji grupowe, ale nie musisz. To Twój wybór)
Możliwość współpracy z Instytutem Liderów Zmian dla najlepszych absolwentówTAKTAK
Możliwość powtarzania szkoły z kolejnymi edycjamiTAK 

*przy powtarzaniu Szkoły dodatkowa opłata za 2-dniowe zjazdy stacjonarne: 5oo zł za 1 zjazd. W przypadku powtarzania w formie online: bezpłatne.

TAK 

*przy powtarzaniu Szkoły dodatkowa opłata za 2-dniowe zjazdy stacjonarne: 5oo zł za 1 zjazd.W przypadku powtarzania w formie online: bezpłatne.

Dostęp do wszystkich spotkań Klubu CVP na Zoom przez okres 18 miesięcyTAKTAK
Sesje 1na1 z Adamem Dębowskim wspierające w indywidualnym procesie zmiany i rozwojuNIE
sesje z Adamem Dębowskim lub z terapeutą Centrum Terapii Supporters.pl są dodatkowo płatne
TAK
30 sesji, 45h
Konsultacje mailowe lub telefoniczne pomiędzy spotkaniamiNIETAK
Pomoc i wsparcie w nagłych przypadkachNIETAK
Pomoc i wsparcie dla Twojego biznesuNIETAK
Wsparcie marketingowe i w rozwoju marki osobistejTAK
moduły grupowe
TAK
wsparcie indywidualne

Szczegółowy opis programu i terminy zjazdów

education

Forma grupowa

Zostań certyfikowanym coachem, doradcą lub trenerem ucząc się grupowo podczas spotkań online z Adamem Dębowskim i innymi uczestnikami.

Zjazdy 1-8

Pierwszy miesiąc (1 zjazd)
Podstawy Change Value Process

 • Poznasz i zrozumiesz podstawy metodologii Change Value Process, aby efektywnie przejść przez kolejne moduły i zyskać holistyczne spojrzenie na pracę doradczo-coachingową.
 • Otrzymasz wiedzę niezbędną do zrozumienia siebie i innego człowieka, a także podwaliny do rozpoczęcia własnego procesu zmiany.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Drugi miesiąc (2 zjazd)
Trening mentalny

 • Skupisz się na poznawaniu tajemnic i zasad działania mózgu.
 • Odkryjesz zasady działania podświadomości oraz nauczysz się metod kontroli myśli i emocji.
 • Aby zyskać całościowe spojrzenie na ludzki mózg i psychikę przedstawię Ci także główne założenia psychologii poznawczej oraz NLP.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Trzeci miesiąc (3 zjazd)
Business Coaching

 • To czas poświęcony na naukę pracy w biznesie.
 • Dowiesz się w jaki sposób stawiać właściwe pytania, by otrzymywać konkretne odpowiedzi, które pozwalają iść naprzód.
 • Poznasz sprawdzone i skuteczne modele GROW, RESOLVE oraz SMARTER.
 • Zyskasz wiedzę na temat poziomów Diltsa, aby skutecznie przeprowadzać przez zmianę oraz nauczysz się w praktyce stosować metaforę w coachingu.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Czwarty miesiąc (4 zjazd)
Mindfulness – Trening Uważności

 • Nauczysz się osiągać równowagę między wyznaczaniem celów a odpuszczaniem.
 • Poznasz metody pracy z oddechem i nauczysz się relaksować oraz wyciszać myśli.
 • Dowiesz się jak pracować z progiem, czyli wsłuchiwać się w swoje ciało, emocje i pokonywać wewnętrzny, podświadomy opór.
 • Odkryjesz jak budować równowagę energii życiowej, energii męskiej i kobiecej, aby odkrywać wewnętrzną harmonię.
 • Poznasz metody rozwoju prawdziwej intuicji, dzięki czemu poczujesz większy spokój oraz łatwiej będzie Ci podejmować decyzje.
 • Zaczniesz budować mądre mantry, dzięki czemu zapanujesz nad chaosem w głowie i w myślach.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Piąty miesiąc (5 zjazd)
Zrozumieć osobowość

 • Poznasz i zrozumiesz swoją osobowość oraz metaprogramy, które Tobą rządzą. To zwiększy Twoje zaufanie do siebie i cierpliwość.
 • Nauczysz się szybko rozpoznawać osobowość innych ludzi i przekuwać ich słabe strony w ich zalety oraz jeszcze bardziej uwypuklać ich naturalne zdolności.
 • Przeanalizujesz i poznasz swój profil osobowości, dzięki czemu zrozumiesz siebie lepiej i zwiększysz pewność siebie.
 • Nauczysz się jak rozpoznawać i analizować osobowość innych osób, dzięki czemu lepiej zrozumiesz ludzi wokół Ciebie, a to ułatwi komunikację.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Szósty miesiąc (6 zjazd)
Sztuka podejmowania decyzji

 • Dowiesz się, jak podjąć słuszną decyzję. Jak zrobić to szybko i bezbłędnie.
 • Nauczysz się wydobywać wartości każdego człowieka, aby podejmowanie decyzje były z nimi zgodne.
 • Poznasz skuteczną metodę podejmowania decyzji, którą sam od lat stosuję w swoim biznesie i podczas pracy z klientami.
 • Nauczysz się także wydobywać główne aspekty decyzyjne, by podejmowanie decyzje zawsze były właściwe.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Siódmy miesiąc (7 zjazd)
Budowanie marki osobistej i kariery

 • Dowiesz się czym jest linia czasu życia, aby umieć lepiej siebie poznać i opisać swoją ofertę klientom.
 • Nauczysz się w praktyce wykorzystywać model SPP, aby wiedzieć dokładnie co Cię wyróżnia na tle innych.
 • Nauczę Cię, jak zbudować markę osobistą, która jest spójna z Tobą i pomaga w budowaniu kariery zawodowej.
 • Poznasz swoje archetypy oraz nauczysz się je analizować i identyfikować u swoich klientów.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Ósmy miesiąc (8 zjazd)
Dwudniowy zjazd na żywo w Warszawie

 • Praktyka na żywo najważniejszych technik poznanych przez wcześniejsze miesiące nauki.
 • To także czas, aby poznać się na żywo z innymi uczestnikami, nawiązać relacje i kontakty biznesowe oraz zadać mi dodatkowe pytania.
 • Drugiego dnia odbędzie się egzamin praktyczny, polegający na przeprowadzeniu 20-30-minutowej sesji coachingowej.
 • Forma: Master Mind + Zjazd na żywo w Warszawie – 2 dni (lub hybrydowo czyli online)

Zjazdy 9-18

Dziewiąty miesiąc (9 zjazd)
Psychologia Integralna i Coaching Głębi 1/3

 • Na tym etapie wiesz już jak działa mózg i podświadomość. W tym kroku nauczysz się pracować “głębiej”.
 • Poznasz metodologię Time Line Therapy, aby wiedzieć jak skutecznie pracować z przeszłością, emocjami i cieniem.
 • Dowiesz się jak integrować konflikty wewnętrzne.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Dziesiąty miesiąc (10 zjazd)
Psychologia Integralna i Coaching Głębi 2/3

 • Rozwiniesz metody terapeutyczne oraz integralne, która pozwalają pracować z przeszłością z trudnymi przypadkami.
 • Odkryjesz praktyczne i sprawdzone sposoby uwalniania strachu, gniewu, zranienia, poczucia winy, żalu, wstydu, smutku.
 • Nauczysz się także hipnoterapii, która czasami jest niedocenianym narzędziem w rękach coacha i doradcy.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Jedenasty miesiąc (11 zjazd)
Psychologia Integralna i Coaching Głębi 3/3

Dwudniowy zjazd na żywo w Warszawie

 • Dwa dni poświęcone pracy i praktyce na żywo.
 • Dowiesz się jak w praktyce wykorzystywać metodologię CVP oraz Coaching Głębi.
 • W parach i 3-osobowych grupach wykonasz ćwiczenia, które pozwolą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.
 • Forma: Master Mind + Zjazd na żywo w Warszawie – 2 dni (lub hybrydowo czyli online)

Dwunasty miesiąc (12 zjazd)
Quest i Poziomy świadomości Gravesa

 • Poznasz teorię Poziomów Świadomości Gravesa, która da Ci unikalne spojrzenie na ludzi i sposób podejmowania przez nich decyzji, byś był w stanie do nich dotrzeć w odpowiedni sposób.
 • Otrzymasz dostęp do kwestionariusza Quest oraz dokonasz analizy swojego profilu Quest. Dzięki wynikom zrozumiesz, dlaczego podejmowałeś do tej pory takie, a nie innne decyzje, dlaczego coś Ci wychodzi w życiu, a coś nie ma kompletnie sensu i nigdy się nie uda – słowem, dostaniesz do ręki mapę swojego całego życia i wiele jego aspektów stanie się nagle prostszych, bo będziesz wiedzieć, co masz zrobić, przestaniesz się miotać.
 • Odbędziesz także ćwiczenia coachingowe Quest.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Trzynasty miesiąc (13 zjazd)
Sztuka prowadzenia grup 1/2

(przemawianie, wystąpienia publiczne, prowadzenie szkoleń)

 • Nauczysz się występować publicznie i przewodzić grupie tak, aby słuchała Cię z zainteresowaniem i była zaangażowana.
 • Poznasz sztukę inspirowania, aby być prelegentem na konferencjach, a nawet mówcą motywacyjnym.
 • Odkryjesz metody prowadzenia szkoleń i warsztatów, aby potrafić uczyć innych.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Czternasty miesiąc (14 zjazd)
Sztuka prowadzenia grup 2/2

(coaching grupowy, social media)

 • Dowiesz się jak w praktyce prowadzić procesy grupowe, aby zostać coachem grupowym.
 • Doświadczysz praktycznych narzędzi do bycia w social mediach, aby umieć nagrywać video, publikować je w social mediach i zacząć być widocznym dla Twoich Klientów.
 • Zaczniesz tworzyć (jeśli tylko chcesz) swój kurs online, aby był gotowy w chwili zakończenia Szkoły.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

 

Piętnasty miesiąc (15 zjazd)
Strategie rozwoju marketingu i biznesu eksperta

 • Poznasz strategię promowania siebie i docierania do klientów.
 • Poznasz sprawdzone i skuteczne metody promocji i marketingu, abyś mógł zdobywać klientów od razu po ukończeniu Szkoły.
 • Odkryjesz zasady wyceniania swoich usług.
 • Dowiesz się czym jest Model TT i jak stosować go w praktyce, aby umieć budować strategie przewagi konkurencyjnej.
 • Stworzysz swoją indywidualną mapę strategiczną doradcy i coacha.
 • Stworzysz własne programy szkoleniowe i doradcze, które jeszcze w czasie trwania Szkoły będziesz mógł upublicznić i zacząć zarabiać.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Szesnasty miesiąc (16 zjazd)
Przywództwo 3.0 1/2

1. Zarządzanie zmianą wg Change Value Process

 • Pogłębisz umiejętności, których nauczyłeś się na pierwszym poziomie Szkoły.
 • Zyskasz głębsze spojrzenie na 6 wymiarów rzeczywistości.
 • Praktycznie przejdziesz przez 8 etapów ewolucji osobistej oraz będziesz umieć stosować pełne Koło Pytań CVP.
 • Poznasz także pełny model Piramidy Efektywności oraz nauczysz się pracować z cieniem w zespole i organizacji, czego nie potrafi większość osób na rynku doradczym.

2. Sztuka zarządzania zespołem

 • Nauczysz się prowadzić spotkania z zespołem – nieważne czy będzie on liczył 3 osoby czy 50.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z przepracowaniem i nie dopuścić do wypalenia – zarówno swojego, jak i swoich klientów.
 • Dowiesz się czym jest IOS (nie, nie chodzi o system operacyjny iPhone) i jak rozwijać go u pracowników, a czasem także u swoich klientów.
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online

Siedemnasty miesiąc (17 zjazd)
Przywództwo 3.0 2/2

3. Sztuka przekonywania i prowadzenia spotkań

 • Jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie przekonywania i etycznego wywierania wpływu.
 • Poznasz prosty, ale szalenie skuteczny model SIFMOPP, który pozwoli Ci dotrzeć do każdej osoby.
 • Dowiesz się jakie są etapy przekonywania i zrozumiesz dlaczego z reguły zawsze napotkasz opór w rozmowie i jak go pokonać.

4. Sztuka perswazji i mediacji

 • Nauczysz się skutecznej perswazji, aby wiedzieć jak osiągać swoje cele, ale także, by umieć nauczyć tego swoich klientów.
 • Staniesz się skutecznym mediatorem, który będzie umiał rozwiązać każdy konflikt – nieważne czy w rodzinie, w zespole czy między całymi działami dużej organizacji.
 • Poznasz sprawdzone i skuteczne modele oraz nauczysz się używać ich w praktyce:
  • Meta Model
  • Sleight of Mouth
  • Model Miltona
 • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind + Zjazd na żywo online
 • Dodatkowy moduł: CVP w kryzysie osobistym i biznesowym

  • Jak zarządzać emocjami w kryzysie
  • Jak poradzić sobie z natłokiem myśli, brakiem kontroli
  • Jak komunikować się z rodziną w kryzysie
  • Jak zachować spokój i opanowanie w kryzysie
  • Jak pracować z ludźmi w kryzysie
  • Jak pracować z firmami w kryzysie
  • Jak komunikować się w firmie w kryzysie
  • Jak działać w długotrwałym kryzysie i zmianie
  • Forma: Materiały video na platformie + Master Mind

Osiemnasty miesiąc (18 zjazd)
Dwudniowy zjazd na żywo w Warszawie – egzamin

 • 1 dzień – egzamin z sesji terapeutycznych
 • 2 dzień – egzamin z prowadzenia szkoleń
 • Forma: Master Mind + Zjazd na żywo w Warszawie – 2 dni (lub hybrydowo czyli online)

Terminy zjazdów oraz grupowych superwizji

 

Terminy zjazdów (forma online)

TERMINY zjazdówDataGodzinaMODUŁ
18.07.24 – poniedziałek18:30-22:30Wprowadzenie, integracja
25.08.24 – poniedziałek18:30-22:30Podstawy CVP
330.09.24 – poniedziałek18:30-22:30Trening Mentalny
44.11.24 – poniedziałek18:30-22:30Business Coaching
52.12.24 – poniedziałek18:30-22:30Trening Uważności
613.01.25 – poniedziałek18:30-22:30Zrozumieć osobowość
724.02.25 – poniedziałek18:30-22:30Sztuka podejmowania decyzji i Budowanie marki osobistej i kariery
831.03-1.04.25 – poniedziałek-wtorek – na żywo w Warszawie lub online1 – 10:00-19:00, 2 – 9:00-17:00/18:00Praktyka i Egzamin
928.04.25 – poniedziałek18:30-22:30Terapia, Coaching Głębi i psychologia integralna
1026.05.25 – poniedziałek18:30-22:30Terapia, Coaching Głębi i psychologia integralna
1116-17.06.25 – pon-wtorek – na żywo w Warszawie lub online1 – 10:00-18:00, 2- 9:00-17:002 dni praktyki coachingu głębi
124.08.25 – poniedziałek18:30-22:30Quest – Poziomy Świadomości / Poziomy Wartości Gravesa
1315.09.25 – poniedziałek18:30-22:30Wystąpienia publiczne i sztuka pracy z grupą
1413.10.25 – poniedziałek18:30-22:30Wystąpienia publiczne i sztuka pracy z grupą
1510.11.25 – poniedziałek18:30-22:30Strategie biznesowe i marketingowe
1615.12.25 – poniedziałek18:30-22:30Przywództwo 3.0
1712.01.26 – poniedziałek18:30-22:30Przywództwo 3.0
188-10.02.26- pon-wtorek – na żywo w Warszawie lub online1 – 10:00-18:00, 2- 9:00-17:00Egzamin

Terminy Dużych Master Mindów (superwizje grupowe)

19 edycja08.10.202419:0016 pytań zdrowego myślenia, Pytania boskie/esencjonalne
19 edycja12.11.202419:002Swish Pattern, Rolling Pattern, Submodalności
19 edycja10.12.202419:003Fast Fobia Cure, Propulsion system
19 edycja21.01.202519:004Metafora
19 edycja18.02.202519:0055 perspektyw, Praca z progiem
19 edycja18.03.202519:006Analiza testów osobowości i metaprogramów
19 edycja22.04.202519:007Wydobywanie wartości, misji i wizji
19 edycja20.05.202519:008SPP, Metoda Jeża
19 edycja24.05.202519:009Analiza Testu Archetypów, Walt Disney
19 edycja22.07.202519:0010Uwalnianie negatywnych emocji, Uwalnianie ograniczających decyzji
19 edycja26.08.202519:0011Integracja części, Łączenie z wewnętrznym mentorem,
19 edycja30.09.202519:0012Uwalnianie niepokoju o przyszłość, Tworzenie Przyszłości
19 edycja28.10.202519:0013Interpretacja Raportu Quest, Chodzenie po poziomach
19 edycja18.11.202519:0014Wystąpienia 15-20 minutowe na przygotowany wcześniej temat + feedback
19 edycja16.12.202519:0015Ponowne wystąpienia 15-20 minutowe na przygotowany wcześniej temat + feedback
19 edycja20.01.202619:0016Praca nad omawianiem swojego programu szkoleniowego lub oferty lub działań marketingowych
19 edycja17.02.202619:0017Praktyka Meta Modelu, Praktyka Sleight of Mouth, Praktyka przekonywania do swojego pomysłu
19 edycja17.03.202619:0018OSTATNI DMM: Wymiana doświadczeń nt. najważniejszych technik, metod, odkryć, zmian w swoim życiu i życiu pierwszych klientów. Podsumowanie o czym pamiętać podczas sesji z klientem, jakie są kluczowe elementy metod i technik.
consultation

Forma indywidualna

Zostań certyfikowanym coachem, terapeutą, doradcą lub trenerem pracując indywidualnie z Adamem Dębowskim.

Program zająć będzie dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Terminy ustalasz z Adamem indywidualnie.
Zazwyczaj są to spotkania 1,5h co 2 tygodnie, ale istnieje możliwość spotkań 3h, 6h. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości Adama.

Poziom 1 - coachingowy

Pierwszy miesiąc 
Podstawy Change Value Process

 • Poznasz i zrozumiesz podstawy metodologii Change Value Process, aby efektywnie przejść przez kolejne moduły i zyskać holistyczne spojrzenie na pracę doradczo-coachingową.
 • Otrzymasz wiedzę niezbędną do zrozumienia siebie i innego człowieka, a także podwaliny do rozpoczęcia własnego procesu zmiany.

Drugi miesiąc 
Trening mentalny

 • Skupisz się na poznawaniu tajemnic i zasad działania mózgu.
 • Odkryjesz zasady działania podświadomości oraz nauczysz się metod kontroli myśli i emocji.
 • Aby zyskać całościowe spojrzenie na ludzki mózg i psychikę przedstawię Ci także główne założenia psychologii poznawczej oraz NLP.

Trzeci miesiąc 
Business Coaching

 • To czas poświęcony na naukę pracy w biznesie.
 • Dowiesz się w jaki sposób stawiać właściwe pytania, by otrzymywać konkretne odpowiedzi, które pozwalają iść naprzód.
 • Poznasz sprawdzone i skuteczne modele GROW, RESOLVER oraz SMARTER.
 • Zyskasz wiedzę na temat poziomów Diltsa, aby skutecznie przeprowadzać przez zmianę oraz nauczysz się w praktyce stosować metaforę w coachingu.

Czwarty miesiąc 
Mindfulness – Trening Uważności

 • Nauczysz się osiągać równowagę między wyznaczaniem celów a odpuszczaniem.
 • Poznasz metody pracy z oddechem i nauczysz się relaksować oraz wyciszać myśli
 • Dowiesz się jak pracować z progiem, czyli wsłuchiwać się w swoje ciało, emocje i pokonywać wewnętrzny, podświadomy opór
 • Odkryjesz jak budować równowagę energii życiowej, energii męskiej i kobiecej, aby odkrywać wewnętrzną harmonię
 • Poznasz metody rozwoju prawdziwej intuicji, dzięki czemu poczujesz większy spokój oraz łatwiej będzie Ci podejmować decyzje
 • Zaczniesz budować mądre mantry, dzięki czemu zapanujesz nad chaosem w głowie i w myślach

Piąty miesiąc 
Zrozumieć osobowość

 • Poznasz i zrozumiesz swoją osobowość oraz metaprogramy, które Tobą rządzą. To zwiększy Twoje zaufanie do siebie i cierpliwość.
 • Nauczysz się szybko rozpoznawać osobowość innych ludzi i przekuwać ich słabe strony w ich zalety oraz jeszcze bardziej uwypuklać ich naturalne zdolności.
 • Przeanalizujesz i poznasz swój profil osobowości, dzięki czemu zrozumiesz siebie lepiej i zwiększych pewność siebie
 • Nauczysz się jak rozpoznawać i analizować osobowość innych osób, dzięki czemu lepiej zrozumiesz ludzi wokół Ciebie, a to ułatwi komunikację

Szósty miesiąc 
Sztuka podejmowania decyzji

 • Dowiesz się, jak podjąć słuszną decyzję. Jak zrobić to szybko i bezbłędnie.
 • Nauczysz się wydobywać wartości każdego człowieka, aby podejmowanie decyzje były z nimi zgodne.
 • Poznasz skuteczną metodę podejmowania decyzji, którą sam od lat stosuję w swoim biznesie i podczas pracy z klientami.
 • Nauczysz się także wydobywać główne aspekty decyzyjne, by podejmowanie decyzje zawsze były właściwe.

Siódmy miesiąc 
Budowanie marki osobistej i kariery

 • Dowiesz się czym jest linia czasu życia, aby umieć lepiej siebie poznać i opisać swoją ofertę klientom.
 • Nauczysz się w praktyce wykorzystywać model SPP, aby wiedzieć dokładnie co Ciebie wyróżnia na tle innych.
 • Nauczę Cię, jak zbudować markę osobistą, która jest spójna z Tobą i pomaga w budowaniu kariery zawodowej.
 • Poznasz swoje archetypy oraz nauczysz się je analizować i identyfikować u swoich klientów.

Ósmy miesiąc 
Dwudniowy zjazd na żywo w Warszawie

 • Praktyka na żywo najważniejszych technik poznanych przez wcześniejsze miesiące nauki.
 • To także czas, aby poznać się na żywo z innymi uczestnikami, nawiązać relacje i kontakty biznesowe oraz zadać mi dodatkowe pytania.
 • Drugiego dnia odbędzie się egzamin praktyczny, polegający na przeprowadzeniu 20-30-minutowej sesji coachingowej.

 

Poziom 2 - terapeutyczny i trenerski

Dziewiąty miesiąc
Psychologia Integralna i Coaching Głębi 1/3

 • Na tym etapie wiesz już jak działa mózg i podświadomość. W tym kroku nauczysz się pracować “głębiej”.
 • Poznasz metodologię Time Line Therapy, aby wiedzieć jak skutecznie pracować z przeszłością, emocjami i cieniem.
 • Dowiesz się jak integrować konflikty wewnętrzne

Dziesiąty miesiąc
Psychologia Integralna i Coaching Głębi 2/3

 • Rozwiniesz metody terapeutyczne oraz integralne, która pozwalają pracować z przeszłością z trudnymi przypadkami
 • Odkryjesz praktyczne i sprawdzone sposoby uwalniania strachu, gniewu, zranienia, poczucia winy, żalu, wstydu smutki
 • Nauczysz się także hipnoterapii, która czasami jest niedocenianym narzędziem w rękach coacha i doradcy.

Jedenasty miesiąc 
Psychologia Integralna i Coaching Głębi 3/3

 • Praktyka, praktyka, praktyka
 • Dowiesz się jak w praktyce wykorzystywać metodologię CVP oraz Coaching Głębi.
 • Integrowanie wiedzy z podejścia integralnego

Dwunasty miesiąc
Quest i Poziomy świadomości Gravesa

 • Poznasz teorię Poziomów Świadomości Gravesa, która da Ci unikalne spojrzenie na ludzi i sposób podejmowania przez nich decyzji, byś był w stanie do nich dotrzeć w odpowiedni sposób.
 • Otrzymasz dostęp do kwestionariusza Quest oraz dokonasz analizy swojego profilu Quest. Dzięki wynikom zrozumiesz, dlaczego podejmowałeś do tej pory takie, a nie innne decyzje, dlaczego coś Ci wychodzi w życiu, a coś nie ma kompletnie sensu i nigdy się nie uda – słowem, dostaniesz do ręki mapę swojego całego życia i wiele jego aspektów stanie się nagle prostszych, bo będziesz wiedzieć, co masz zrobić, przestaniesz się miotać.
 • Odbędziesz także ćwiczenia coachingowe Quest.

Trzynasty miesiąc
Sztuka prowadzenia grup 1/2

(przemawianie, wystąpienia publiczne, prowadzenie szkoleń)

 • Nauczysz się występować publicznie i przewodzić grupie tak, aby słuchała Cię z zainteresowaniem i była zaangażowana.
 • Poznasz sztukę inspirowania, aby mieć być prelegentem na konferencjach, a nawet mówcą motywacyjnych
 • Odkryjesz metod prowadzenia szkoleń i warsztatów, aby potrafisz uczyć innych

Czternasty miesiąc 
Sztuka prowadzenia grup 2/2

(coaching grupowy, social media)

 • Dowiesz się jak w praktyce prowadzić procesy grupowe, aby zostać coachem grupowym
 • Doświadczysz praktycznych narzędzi do bycia w social mediach, aby umieć nagrywać video
 • Zaczniesz tworzyć (jeśli tylko chcesz) swój kurs online, aby był gotowy w chwili zakończenia szkoły

 

Piętnasty miesiąc 
Strategia rozwoju biznesu

 • Dowiesz się czym jest Model TT i jak stosować go w praktyce, aby umieć budować strategie przewagi konkurencyjnej
 • Stworzysz swoją indywidualną mapę strategiczną doradcy i coacha.
 • Poznasz sprawdzone i skuteczne metody promocji i marketingu, abyś mógł zdobywać klientów od razu po ukończeniu szkoły.
 • Poznasz strategię promowania siebie i docierania do klientów
 • Odkryjesz zasady wyceniania swoich usług
 • Stworzysz własne programy szkoleniowe, doradcze, które jeszcze w czasie trwania szkoly będziesz mógł upublicznić i zacząć zarabiać

Szesnasty miesiąc
Przywództwo 3.0 1/2

1. Zarządzanie zmianą wg  Change Value Process

 • Pogłębisz umiejętności, których nauczyłeś się na pierwszym poziomie szkoły.
 • Zyskasz głębsze spojrzenie na 6 wymiarów rzeczywistości.
 • Praktycznie przejdziesz przez 8 etapów ewolucji osobistej oraz będziesz umieć stosować pełne Koło Pytań CVP.
 • Poznasz także pełny model Piramidy Efektywności oraz nauczysz się pracować z cieniem w zespole i organizacji, czego nie potrafi większość osób na rynku doradczym.

2. Sztuka zarządzania zespołem

 • Nauczysz się prowadzić spotkania z zespołem – nieważne czy będzie on liczył 3 osoby czy 50.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z przepracowaniem i nie dopuścić do wypalenia – swojego jak i swoich klientów.
 • Dowiesz się czym jest IOS (nie, nie chodzi o system operacyjny Iphona) i jak rozwijać go u pracowników, a czasem także swoich klientów

Siedemnasty miesiąc
Przywództwo 3.0 2/2

3. Sztuka przekonywania i prowadzenia spotkań

 • Jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie przekonywania i etycznego wywierania wpływu.
 • Poznasz prosty, ale szalenie skuteczny model SIFMOPP, który pozwoli Ci dotrzeć do każdej osoby.
 • Dowiesz się jakie są etapy przekonywania i zrozumiesz dlaczego z reguły zawsze napotkasz opór w rozmowie i jak go pokonać.

4. Sztuka perswazji i mediacji

 • Nauczysz się skutecznej perswazji, aby wiedzieć jak osiągać swoje cele, ale także, by umieć nauczyć tego swoich klientów.
 • Staniesz się skutecznym mediatorem, który będzie umiał rozwiązać każdy konflikt – nieważne czy w rodzinie, w zespole czy między całymi działami dużej organizacji.
 • Poznasz sprawdzone i skuteczne modele oraz nauczysz się używać ich w praktyce:
  • Meta Model
  • Sleight of Mouth
  • Model Miltona
 • Specjalny antykryzysowy moduł: CVP w kryzysie osobistym i biznesowym

  • Jak zarządzać emocjami w kryzysie
  • Jak poradzić sobie z natłokiem myśli, brakiem kontroli
  • Jak komunikować się z rodziną w kryzysie
  • Jak zachować spokój i opanowanie w kryzysie
  • Jak pracować z ludźmi w kryzysie
  • Jak pracować z firmami w kryzysie
  • Jak komunikować się w firmie w kryzysie
  • Jak działać w długotrwałym kryzysie i zmianie

Osiemnasty miesiąc 
Egzaminy

 • 1 dzień – egzamin z sesji terapeutycznych
 • 2 dzień – egzamin z wystąpień publicznych

 

 

Jakie certyfikaty mogę uzyskać

Po 1 egzaminie (po 8 zjazdach)

 • CVP Coach Practitioner w Instytucie Liderów Zmian
 • Coach Practitioner w Coaching Division of American Board of NLP
 • Praktyk NLP American Board of NLP
 • Pełna gotowość merytoryczna i praktyczna do wejścia na ścieżkę certyfikacji ICF na poziomie ACC (wymagania: 60h szkoleń, 100h coachingu)
 • Certyfikaty polskie zawierają się w cenie kursu. Certyfikaty międzynarodowe są dodatkowo płatne (80-150$) – zapytaj nas o szczegóły.
 • Wymagania certyfikacyjne
  • Poznanie Kodeksu etyki
  • Odbycie zjazdów na żywo online 7x3h (21h)
  • Odbycie szkoleń online (35h)
  • Odbycie 2 dniowego zjazdu na żywo w Warszawie (16h) – możesz zrealizować ten 2 dniowy zjazd w formie online. Możesz, ale nie musisz przyjeżdżać do Warszawy. To zjazd w formie hybrydowej.
  • Odbycie pracy w grupach 3 osobowych (15h) – MMM (Małe Master Mindy)
  • Odbycie sesji 1na1 x 30 (15 jako klient, 15 jako coach)
  • Odbycie 14h superwizji czyli 7 DMM (Dużych Master Mindów)
  • Egzamin teoretyczny: około 50 pytań otwartych
  • Praca pisemna: 2 strony A4 z opisem studium przypadku
  • 100h coachingu z klientami (20h płatnych)

Po 2 egzaminie (po 18 zjazdach)

 • Terapeuta Integralny według metody CVP
 • Doradca Psychologiczny CVP w Instytucie Liderów Zmian
 • Doradca i Coach antykryzysowy
 • Doradca antykryzysowy w biznesie
 • Trener Mentalny CVP w Instytucie Liderów Zmian
 • Coach Grupowy / Team Coach
 • Master Time Line Therapy w TLT Association
 • Trener Biznesu CVP w Instytucie Liderów Zmian
 • Doradca Biznesu CVP w Instytucie Liderów Zmian
 • CVP Coach Professional w Instytucie Liderów Zmian
 • Master Coach Practitioner w Coaching Division of American Board of NLP
 • Po zrealizowaniu dodatkowych 200h coachingu pełna gotowość merytoryczna i praktyczna do wejścia na ścieżkę certyfikacji ICF na poziomie PCC (wymagania ICF: 125h szkoleń, 500h coachingu) Certyfikaty polskie zawierają się w cenie kursu.
 • Certyfikaty międzynarodowe są dodatkowo płatne (80-150$) – zapytaj nas o szczegóły.
 • Wymagania certyfikacyjne
  • Odbycie zjazdów na żywo w Warszawie: 2 x 2 dni (32h) – możesz zrealizować te 2 dniowe zjazdy w formie online. Możesz, ale nie musisz przyjeżdżać do Warszawy. To zjazdy w formie hybrydowej.
  • Odbycie zjazdów online na żywo: 8 zjazdów x 4h (24h)
  • Odbycie pracy w grupach (Małe Master Mindy) (20h)
  • Odbycie 20h superwizji czyli 10 DMM (Duże Master Mindy)
  • Odbycie sesji 1na1 x 30 (15 jako klient, 15 jako coach/terapeuta)
  • Wysłanie nagrań audio z sesji coachingowych/doradczych
  • Wysłanie matrycy Quest i PE
  • Egzamin teoretyczny (około 100 pytań)
  • Praca pisemna: 2 strony A4 z opisem studium przypadku
  • Odbycie własnego procesu coachingowo-terapeutycznego – min. 20h
   • min. 10h z terapeutą z Centrum Terapii Supporters.pl (czyli z absolwentem Szkoły Terapii i Coachingu CVP)
   • min. 10h z terapeutą – z Centrum Terapii Supporters.pl lub z zewnętrznym terapeutą
  • 200h praktyki coachingowej i terapeutycznej (40h płatnych)
 • Podsumowując najważniejsze kryteria egzaminacyjne – aby otrzymać certyfikat terapeuty CVP i doradcy psychologicznego CVP należy odbyć
  • 80h własnego procesu superwizji, coachingu i terapii (uwzględniając sesje 1na1, terapię, coaching, grupowe spotkania)
  • 160h szkoleń z wiedzy psychologicznej, coachingowej, terapeutycznej
  • 110h warsztatów na żywo
  • 300h sesji z klientami

Co mówią uczestnicy

Jestem po 2 latach cyklu u Adama Dębowskiego w Instytucie Liderów Zmian i jestem zachwycony. Adam przekazuje dużo wartościowej wiedzy w przystępnej formie ale także to co mnie interesowało poza podejściem teoretycznym – praktyka. Była ciągła praktyka i informacja zwrotna, dzięki czemu proces nauki był skuteczniejszy i szybszy. Przez cały proces czułem, że mam wsparcie od Adama, pomagał mi przechodzić przez trudności, które napotykałem na swojej drodze. Jestem bardzo wdzięczny za indywidualne podejście i skupienie na procesie skrojonym na moją miarę.

Cenię sobie to, że Adam był cały czas dla mnie dostępny oraz to, że oprócz cyklu przygotowującego do zawodu coacha porusza też elementy biznesowo/rynkowe. Jestem pewien, że przystąpienie do cyklu było jedną z moich najlepszych decyzji w karierze zawodowej. Na sam koniec chcę dodać, że oprócz nauczyciela widzę w Adamie niesamowitego człowieka z wizją wybiegającą poza nasze czasy 🙂
Jeszcze raz dziękuję Ci Adam za wsparcie i stworzenie świetnego środowiska do rozwoju 🙂

Krzysztof Jurczewski
Coach, trener, facylitator

Krzysztof Jurczewski

Gdy myślę po latach o inwestycji w Cykl CVP Program pojawiają się przyjemne, aż rzewne uczucia i wspomnienia oraz ogromna duma, że miałam okazję stanowić kolejny rocznik absolwentów Instytutu Liderów Zmian.

Często sobie o tym przypominam i widzę jak wiele dobrych zmian udało mi się wdrożyć w życie moje, moich bliskich i współpracowników. Żywię do Was ogromną sympatię, trzymam kciuki Adam za Twój sukces, gratuluję osiągnięć i z wielką radością i zachwytem zawsze wymieniam Ciebie jako jednego z najważniejszych Nauczycieli w moim życiu.

Przejście całego kursu i ukończenie Instytutu Liderów Zmian było dla mnie ukoronowaniem procesu dogłębnego poznawania siebie. Stałam się dla siebie Przyjaciółka, Mentorką, Partnerką w biznesie i sprawach zawodowych. Holistyczna i komplementarna wiedza, którą zdobyłam dzięki Adamowi Dębowskiemu podczas programu Change Value Process pozwoliła mi nie tylko siebie poznać, ale wreszcie scalić i ostatecznie zintegrować wewnętrznie, co podniosło mój komfort funkcjonowania. Do dziś ma ogromny wpływ i stanowi podstawę świadomego zarządzania sobą, swoim życiem, swoim biznesem, swoim zespołem i zgodnie z mottem Instytutu „Efekty Mają Źródło w Tobie” kreowania oczekiwanego sukcesu w każdym obszarze życia, z którego jestem ogromnie dumna.

Jest tego dużo więcej, bo nauczyłeś mnie Adam zasady etyki i odpowiedzialności w zawodzie Coacha. Daje mi to nieprawdopodobny komfort pracy, utrzymuje moją uważność, pokorę i ego pod kontrolą.

„Zawsze sięgaj głębiej” – praca zgodnie z Twoją maksymą pozwala docierać do przyczyn problemów moich klientów, które często wynikają z nieuświadomionych powodów, wzorców.

Branża medyczna, w której funkcjonowałam przez lata pokazywała i zajmowała się tylko objawami i tłumieniem manifestacji choroby lub dysfunkcji człowieka.

W mojej pracy skupiam się właśnie na dogłębnym poznawaniu przez klienta Siebie, która po rozpoznaniu, zintegrowaniu, usunięciu wszystkich dystraktorów, naturalnie uruchamia proces zmiany na poziomie duchowym, mentalnym i fizycznym, uzyskuje dostęp do prawdziwych potrzeb swojego Ducha i życiowego celu. Wtedy zaczyna się kreowanie dobrego, szczęśliwego, twórczego życia.

Połączenia twardej logiki biznesu z intuicją i językiem trafiającym do psychiki człowieka – tego mnie Adam nauczyłeś. Dziękuję!

Ela Łępecka
Master Time Line Therapy

Ela Łępecka

Change Value Process to cykl szkoleń, który był dla mnie rzeczywistym procesem zmiany. Nie zawsze przyjemnej, nie zawsze łagodnej. To przeszło rok pracy nad sobą pod okiem Adama, który swoim spokojem, ale jednocześnie konsekwencją wspierał mnie na każdym jej etapie. To mieszanka niezwykłej energii jaką daje wspólna praca w grupie z trudami samotnej podróży w głąb siebie. To także ogromna wiedza, z którą idzie się dalej i która daje nie tylko możliwość codziennej pracy ze sobą, ale także z innymi ludźmi.

W moim przypadku mogę zdecydowanie powiedzieć, że był to jeden z elementów całkowicie odmieniających moje spojrzenie na wiele rzeczy i spraw, na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Dał początek całkiem nowej drodze i wyborom, zmienił otoczenie i przedefiniował życiowe cele. Mając po kilku latach własne doświadczenia w pracy z innymi, to co chcę podkreślić wspominając kurs CVP, to wsparcie Adama tak ważne na tamtym etapie dla każdego z uczestników, a także etyczne podejście do tego co robi, na które także zwracał ogromną uwagę ucząc nas pracy z drugim człowiekiem. To dla mnie szczególnie osobiście ważne, a także istotne z uwagi na to, co oferuje dzisiejszy rynek pseudo-coachów i pseudo-psychologów.

Cykl był także całościowym programem, dzięki czemu uczestnicy nie zostali na żadnym etapie z niedomkniętymi procesami czy rozgrzebanymi emocjami. Wszystko było przemyślaną całością. Współpracę z Adamem polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą zmian, a nie głaskania po głowie i potwierdzania swojej doskonałości – to zdecydowanie osoba, pod opieką której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami. Reszta zależy od Was ?

Magdalena Włodarczyk
Coach, trener, liderka zmian

Magdalena Włodarczyk

W Instytucie Liderów Zmian nie tylko zdobyłam wiedzę coachingową. Dzięki indywidualnemu podejściu każde ćwiczenie przerobiłam na sobie. Adam wykazał dużo cierpliwości, abym przeszła przez każde ćwiczenie w 100%. Adam to nauczyciel pełen empatii i zrozumienia. Jego wykłady są pełne ekspresji i profesjonalnej merytoryki.

To, co najbardziej przekonało mnie do tej szkoły, to kolejność nauki. Pierwszy semestr to głównie praca nad sobą, poukładanie siebie, zrozumienie swojego zachowania, zmiana uciążliwych przekonań. Dzięki temu, że przepracowałam siebie mogłam zacząć uczyć się, jak pomagać innym. Nie wyobrażam sobie coacha, który sam nie potrafi poradzić sobie sam ze sobą. To jest to co cenię w Instytucie najbardziej.

Dużym plusem jest również możliwość nauki przez Internet, dzięki temu zaoszczędziłam czas i pieniądze. Dostęp do wszystkich szkoleń online jest bezterminowy, co pozwala na to, że po zakończeniu szkoły mogę wciąż wracać do nagrań i wszystkich materiałów.

Po ukończeniu szkoły w ILZ oprócz zdobytej wiedzy, dostępu do mnóstwa narzędzi coachingowych, nauczyłam się też tego, jak mieć wgląd w siebie, jak pokonywać opór, być bardziej asertywną osobą,

ILZ polecam wszystkim, którzy chcą w sposób profesjonalny podejść do zawodu coacha.

Magdalena Kwolek
Life coach, trener relacji

Magda Kwolek

Zanim zdecydowałem się na współpracę z Adamem poświęciłem kilka miesięcy na research rynku. Chciałem uczyć się od osoby z szeroką wiedzą na światowym poziomie z etycznymi zasadami działania. Dwa lata później, kiedy kończyłem cykl i dostałem certyfikat Master Coacha, czułem, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Z kilku względów – etyki, profesjonalizmu i holistycznego podejścia do pracy z drugim człowiekiem. W tracie cyklu, przechodząc własną transformację, wzmacniałem się jako ja, profesjonalista i coach. Jednocześnie czułem, że mam wsparcie i uczę się wiedzy, która wyprzedza trendy rynkowe o dobre kilka lat.

Ten ostatni element wpłynął też pozytywnie na zwiększenie zarobków, rozwinięcie mojego warsztatu o ogrom wiedzy i posiadanie dodatkowych kompetencji, które poszerzają wachlarz ról, które mogę wykonywać. Adam jest światowej klasy profesjonalistą co widać w jego podejściu do klienta, sposobie przekazywania wiedzy, jak i jej głębi czy szerokości. Holistyczne podejście, ogrom narzędzi czy wymagania egzaminacyjne sprawiają, że kończąc cykl czuje się wartość przebytej drogi, ale i zdobytych umiejętności.

Do Adama mam duży szacunek jako do człowieka i coacha. Pracując na cyklu odczuwa się jego dużą empatię. Mówi o rzeczach nazywając je wprost i często porusza tematy, o których inni nie wspominają, a wnoszą bardzo dużo do rozmowy. Rekomenduje jego osobę każdemu, kto szuka wybitnego nauczyciela, kompetencji przyszłości oraz ma ambicje i oczekuje czegoś więcej niż tylko kolejnego certyfikatu czy kursu.

Marcin Konkel
Agile Coach, Trener, Doradca
prywatnie fotograf, podróżnik

agileandchange.com
stories.marcinkonkel.com

Marcin Konkel

Cykl Master Coach, który skończyłem w Instytucie Liderów Zmian wspominam jako czas głębokiej transformacji wewnętrznej i zewnętrznej. Adam w sposób perfekcyjny towarzyszył i inicjował te zmiany. Cykl był przemyślany i na wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym, co dawało komfort w przyswajaniu dużej ilości wiedzy. Jeśli myślisz o rozwoju w tym kierunku i potrzebujesz konkretnych dobrze skonstruowanych narzędzi, to znajdziesz to wszystko w Instytucie.

Marcin Mamontowicz
Doradca Personalny

Z działalnością Adama zetknęłam się kilka lat temu poszukując inspiracji. Program ’60 sekund managera’ okazał się optymalnie efektywną dawką codziennej refleksji oraz impulsem do podejmowania kroków, które pomogły mi się osadzić w roli lidera.

W 2020 roku ponownie poszukiwałam odpowiedniego dla mnie formatu, który pozwoliłby rozwinąć wiedzę psychologiczną. Do decyzji o wyborze Szkoły Doradców CVP w Instytucie Liderów Zmian przekonało mnie doświadczenie Adama zarówno w pracy psychologicznej, jak i w doradztwie biznesowym i strategicznym.

Polecam Szkołę Doradców CVP wszystkim, którym zależy na zdobyciu wiedzy, praktyki, a także na kontakcie ze społecznością, której bliski jest rozwój i wspieranie innych w pracy nad sobą. Znalazłam tu wszystko, czego szukałam, a nawet więcej niż oczekiwałam. Praca z Adamem przygotowała mnie do podjęcia nowych wyzwań. Jest ważnym etapem w moim rozwoju zawodowym i osobistym.

Anna Kulagowska

Grzegorz Hinc

Adam to człowiek z wielką pasją, ogromną ciekawością ludzi, intuicją i wiedzą, które przekłada w niesamowity sposób na firmy i ludzi.
Mądrość i umiejętności, które Adam przekazuje są proste (nie mylić z łatwe) i złożone jednocześnie (wiele technik, metod i poziomów), co sprawia, że mają zastosowanie w wielu potrzebach firm i pojedynczych osób, równocześnie są one głębokie, dlatego potrafią dokonać na prawdę mocnej wewnętrznej transformacji.

Dla mnie, jako psychologa wiedza ze Szkoły Doradców CVP + doświadczenie Adama mocno wzbogaca, syntezuje i integruje wiele podejść psychoterapeutycznych, co przekłada się na jakość dla moich klientów. Jakość i mięsistość wiedzy obłędna!

Ewelina Kownacka
Psycholog, Terapeuta, Coach

Od dłuższego czasu poszukiwałem szkoły coachingu. To było duże wyzwanie, bo na rynku jest ich dość dużo. Wiele z nich jest naprawdę dobrych, sprawdzonych i mają pozytywne opinie od absolwentów. Do sprawy podszedłem więc metodycznie i określiłem ogólne kryteria takie jak: kwalifikacje wykładowców, certyfikaty międzynarodowe, jakość i różnorodność materiałów itp. Oprócz tego dodałem kryteria, które osobiście uznaję za ważne. Adam i Kamila cierpliwie odpowiadali na wszystkie moje pytania mailowo, telefonicznie bądź osobiście na spotkaniach. Właśnie osobiste spotkania były jednym z tych dodatkowych kryteriów. Okazało się, że były ważne i dla mnie i dla Adama. Dla mnie, ponieważ mogłem sprawdzić czy między nami jest „feeling” (bo to właśnie Adam osobiście prowadzi większość szkoleń) a dla Adama, ponieważ może sprawdzić czy potencjalny kandydat dojrzał do roli coacha.

Już podczas szkoleń podobało mi się indywidualne podejście do uczestnika oraz holistyczne ujęcie coachingu. Instytut Adama to nie „fabryka” coachów. Jeśli wybierzesz Adama, to nie licz na taryfę ulgową. To nie jest szkolenie gdzie wysłuchasz wykładu przeczytasz skrypt i dostaniesz dyplom. Nic z tych rzeczy… Po każdym etapie szkolenia były konsultacje, spotkania indywidualne i egzamin do zaliczenia.

Na koniec podsumowanie. Coaching to nie moda i nie jest dla wszystkich. Do coachingu trzeba dojrzeć, bo może radykalnie zmienić życie Twoje i Twoich bliskich. Jeśli wiesz i jesteś pewny lub pewna, że jest dla to Ciebie i chcesz wybrać właśnie tę drogę rozwoju, to zrób to świadomie. Ja wybrałem właściwie i jestem z tego wyboru zadowolony.

Piotr Uliński

W Instytucie Liderów Zmian rozpocząłem swoją edukację jako Coach. Chciałem nauczyć się prowadzić sesje coachingowe, lecz to co otrzymałem znacznie przekroczyło moje oczekiwania. W czasie rocznego kursu podczas pracy z Adamem Dębowskim przeszedłem własną przemianę, poznałem tajniki pracy z innym człowiekiem w obszarach zarówno coachingowym, jak i szkoleniowym. Poznałem wiele technik, ćwiczeń oraz holistycznego podejścia w rozwoju osobistym. W Instytucie Liderów Zmian poznałem wiele wartościowych osób, od których wiele się nauczyłem wymieniając doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się osobiście oraz udoskonalać swoje umiejętności jako trener, doradca czy coach.

Wojciech Gabryelczyk

Chciałbyś dołączyć do grona zadowolonych uczestników, ale masz wątpliwości?

Zapoznaj się ze szczegółowym programem Szkoły Doradców.

Kliknij przycisk poniżej i odbierz szczegółowy program, który pomoże Ci w odpowiedzi na pytanie, czy Szkoła Doradców jest dla Ciebie.

W kolejnych dniach zupełnie bezpłatnie otrzymasz kilka artykułów na temat branży doradczo – coachingowej.

Musisz to wiedzieć

Szkoła Doradców to praca jeden na jeden z Adamem Dębowskim przez cały rok (kontakt osobisty, skype, e-mail) oraz z coachami i doradcami Instytutu i CVP. Poznasz 100 najlepszych metod doradczych, coachingowych i trenerskich, których nauczysz się na sobie na wielu poziomach. Wykształcisz w sobie strategiczne podejście do kariery, biznesu czy swojej firmy. Poznasz integralne, wielowymiarowe podejście do pracy z człowiekiem. Przejdziesz przez pełny proces poznania siebie, zrozumienia siebie i innych, w trakcie którego uwolnisz się od ograniczeń przeszłości i negatywnych przekonań. Nauczysz się pomagać innym, ponieważ sam najpierw przejdziesz pełny cykl zmiany osobistej – wszystkiego doświadczając, nie tylko o tym słuchając. Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów online Adama oraz do jego książek. Nie musisz mieszkać w Warszawie – wszystko może odbywać się poprzez Skype. Otrzymasz polski oraz amerykański certyfikat Coacha, Doradcy oraz Trenera. I wreszcie – zaprojektujesz własny biznes coachingowy.

Oprócz zdobycia kompetencji coachingowych, doradczych i trenerskich, podczas CVP Program uczysz się:

 • w równowadze i z sukcesami budować życie oparte o rodzinę, karierę, biznes oraz inne ważne wartości
 • być silniejszym psychicznie, nawet jeśli naturalnie nie jesteś wojownikiem,
 • odnaleźć spokój i uporządkować siebie ponieważ całe życie walczyłeś, pędziłeś i czujesz, że warto poczuć równowagę,
 • odnaleźć tzw. Inner Leadership, czyli wewnętrzne przywództwo, aby za jakiś czas stać się liderem w swojej branży,
 • wzmocnić siebie wewnętrznie, mieć więcej energii, siły przebicia,
 • zwiększyć skuteczność w tym, co robisz,
 • pokonać wewnętrzne blokady, uwolnić negatywne emocje,
 • przejść zmianę osobistą, która dotychczas mogła się nie udawać,
 • poznać integralne podejście do życia, psychologii i biznesu, patrzeć głębiej.

Robisz to we współpracy z Adamem – człowiekiem, który:

Adam Dębowski
 • uczy i wspiera bazując na doświadczeniu, zdobytej i sprawdzonej wiedzy na 3 kontynentach, autorskich metodach, które działają. Nie kopiuje, nie odtwarza.
 • jak mało kto zna psychikę człowieka i jego podświadomość. Potrafi dotrzeć do człowieka z różnych stron, wyjaśnić i pomóc mu w zmianie, gdy inne metody nie działają
 • jest zapraszany do największych mediów: m.in. TVN, TVP, POLSAT, Forbes, Inn Poland, Benefit
 • wykłada na dwóch uczelniach wyższych, prowadzi szkolenia w całej Polsce i zagranicą
 • szkolił się w USA, UK, Australii
 • jest zapraszany na największe konferencje w Polsce
 • ma silny kręgosłup wartości w rodzinie i biznesie
 • jest szczery do bólu, naturalny, przyjacielski i godny zaufania
 • ma poczucie humoru
 • traktuje Ciebie na poważnie i profesjonalnie, angażuje się osobiście we wspieraniu Ciebie
 • daje z siebie zawsze więcej niż oczekujesz
 • słucha i rozumie

Co otrzymuję po ukończeniu szkoły

 • Po zdaniu egzaminów otrzymujesz certyfikaty Instytutu Liderów Zmian oraz możliwość uzyskania certyfikatów międzynarodowych (płatne dodatkowo).
 • Masz wiedzę i umiejętności, aby samodzielnie pracować nad sobą oraz z klientami indywidualnymi i biznesowymi.
 • Znasz podstawowe i zaawansowane narzędzia i techniki coachingowe.
 • Znasz unikalną metodologię Change Value Process i umiesz stosować jej narzędzia i techniki.
 • Najlepsi absolwenci otrzymują propozycję współpracy z Adamem Dębowskim i Instytutem Liderów Zmian
Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Umów się na konsultację

A może jesteś już zdecydowany i chcesz dołączyć do Szkoły?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Aby zapisać się do Szkoły skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem klienta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl