Supporters Podcast

Podcast społeczno-psychologiczno-terapeutyczny.

Tutaj dzielimy się praktyczną wiedzą psychologiczną i terapeutyczną, aby lepiej radzić sobie ze stresem, nie doprowadzać do wypalenia, depresji, zwiększać poczucie wartości i pewność siebie. Poruszamy ważne tematy społeczne i omawiamy je z perspektywy mechanizmów działania umysłu i emocji. Z nami odkrywasz tajniki działania psychiki i podświadomości oraz uczysz się, jak wykorzystać tę wiedzę w codziennym życiu.

INSPIRUJĄCEGO SŁUCHANIA!

Zobacz w wersji video

Bądź na bieżąco z najnowszymi odcinkami Supporters Podcast!

Dołącz do ponad 50 000 osób, które otrzymują od nas wspierające, ważne i inspirujące materiały.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Leadership Podcast i Reguły Gry

O ludziach, o różnych cechach liderów, którzy mają wizję, wpływ na innych i podejmują odważne decyzje. Rozmawiamy z nimi, aby ośmielić innych do samodzielnego działania,  krytycznego i innego myślenia. A wszystko po to, by owiec było mniej.

Znajdziesz tutaj sporą dawkę wiedzy na temat biznesu i psychologii. Możesz je odsłuchać w dowolnej, wygodnej dla siebie formie, również w aplikacjach Spotify, iTunes czy Podcast Addict dostosowanych do Twojego urządzenia.

Przyjemnego słuchania i oglądania 🙂