Dane są bezlitosne: przeciętny Polak siedzi w pracy za długo, a jakość jego pracy jest fatalna. Adam Grant z Wharton University of Pennsylvania stwierdził–skróćmy dni pracy, one powinny się kończyć o 3 po południu. W ciągu sześciu skoncentrowanych godzin będziemy równie produktywni i kreatywni, jak w osiem dotychczasowych godzin – skwitował badacz.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej dyskusji, która wywiązała się w ostatnim programie Pytanie na śniadanie. Rozmawialiśmy w nim o produktywności i idealnym czasie pracy.

Materiał można obejrzeć na stronie:
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/39539928/jaki-jest-idealny-czas-pracy

Dowiedz się co wpłynie na Twoje zarobki i skuteczność w kolejnych latach

i zwiększ swoje przychody oraz wyprzedź konkurencję

Podaj swoje imię oraz adres e-mail, aby pobrać bezpłatne fragmenty książki „Ściana” i dołączyć do ponad 30 000 osób, które co tydzień otrzymują bezpłatne artykuły z zarządzania, psychologii biznesu i zmiany.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Adam Dębowski

Adam Dębowski

Od 2006 roku pomagam ludziom i firmom w większej skuteczności zarządzania zespołem i zmianą. Wspieram w rozwoju przywództwa i w osiąganiu lepszych efektów w krótszym czasie. Wspieram zespoły w polepszaniu komunikacji i współpracy. Uczę, jak pokonywać opór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *