Zapraszam do przeczytania mojej korespondencji z Moniką Myszką – Wieczerzak, twórcą bloga domdobremiejsce.pl

Rozmawialiśmy na temat liderowania i tego jak to się ma do rodzicielstwa.

“Spojrzenie na siebie jako rodzica z perspektywy lidera to dla wielu ludzi nowość. Lider kojarzy się z korporacją, z biznesem. Ale jeśli popatrzymy głębiej i szerzej, to faktycznie bycie dobrym rodzicem to rozwijanie w sobie lidera. Lider to osoba, która ma wizję. Trzeba sobie zadać pytanie, jaką masz wizję jako rodzic? To nie oznacza, że masz mieć wizję życia Twoich dzieci i im mówić, co mają robić. Tu chodzi bardziej o to, jaką masz wizję rodziny, na jakich fundamentach opierasz swój dom oraz w jakim kierunku zmierzasz. Jako rodzic nadajesz pewien ton rodzinie. Wtedy każdy może znaleźć przestrzeń dla siebie”. (czytaj dalej…)

Przeczytaj całą korespondencję

 

Dowiedz się co wpłynie na Twoje zarobki i skuteczność w kolejnych latach

i zwiększ swoje przychody oraz wyprzedź konkurencję

Podaj swoje imię oraz adres e-mail, aby pobrać bezpłatne fragmenty książki „Ściana” i dołączyć do ponad 20 000 osób, które co tydzień otrzymują bezpłatne artykuły z zarządzania, psychologii biznesu i zmiany.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Adam Dębowski

Adam Dębowski

Od 2006 roku pomagam ludziom i firmom w większej skuteczności zarządzania zespołem i zmianą. Wspieram w rozwoju przywództwa i w osiąganiu lepszych efektów w krótszym czasie. Wspieram zespoły w polepszaniu komunikacji i współpracy. Uczę, jak pokonywać opór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *