Czy wiesz, że około 18-19 mln Polaków jest rozsianych po całym świecie? Ponad 4,5 mln w Europie zachodniej, ponad 1,5 mln w Europie Wschodniej i ponad 12 mln w obu Amerykach? Jedni dawno już wyjechali, jeszcze za czasów PRL. Inni w ostatnich latach szukając pracy. Jeszcze inni, tych, niestety, jest najmniej, rozwijają swoje kariery lub biznesy za granicą.

Mam przyjemność pracować z przedsiębiorcami z USA i UK. Mają oni dwa główne problemy – jedni poukładali sobie życie zawodowe i biznesowe, ale, niestety, stres zżarł od środka ich oraz ich relacje z bliskimi. Drudzy mają poukładane relacje z bliskimi, biznes im się rozwija, ale wchodzą na etap wzrostu, gdzie dotychczasowe kompetencje zawodowe, biznesowe, w zarządzaniu ludźmi, firmą przestają wystarczać. W obu przypadkach potrzebne są ważne decyzje na temat zmian: w swoim podejściu, myśleniu (mentalność) oraz w sposobie organizacji czasu pracy, sposobu zarządzania decyzjami (strategia)

PS Czy, wiesz, że wielu naszych klientów, którzy mieszkają w UK, USA, we Włoszech czy Francji, korzysta z moich konsultacji przez Skype lub przyjeżdża do Warszawy?

Pomagam im rozwijać ich kariery, firmy lub radzić sobie z prywatnymi wyzwaniami. Pamiętaj, że będąc za granicą, masz czasami większe możliwości niż w Polsce, ale musisz umieć je dostrzec. Czy wiesz, że na CVP Program można zapisać się niezależnie od tego, gdzie mieszkasz na świecie? Po to jest Internet. Przez większość tematów jesteśmy w stanie przejść przez Skype oraz szkolenia online.

Jeśli potrzebujesz pracy na żywo, napisz do nas i zadzwoń, wspólnie przemyślimy, jak to zrobić:
kamila@adamdebowski.pl, +48 505 129 061.
Wejdź też na stronę www.adamdebowski.pl i dowiedz się o szczegółach oferty CVP.

*Mieszkasz poza Polską? CVP Program możesz zrealizować online: przez skype oraz przez materiały audio/video. Zapytaj o szczegóły.

Dowiedz się co wpłynie na Twoje zarobki i skuteczność w kolejnych latach

i zwiększ swoje przychody oraz wyprzedź konkurencję

Podaj swoje imię oraz adres e-mail, aby pobrać bezpłatne fragmenty książki „Ściana” i dołączyć do ponad 20 000 osób, które co tydzień otrzymują bezpłatne artykuły z zarządzania, psychologii biznesu i zmiany.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Adam Dębowski

Adam Dębowski

Od 2006 roku pomagam ludziom i firmom w większej skuteczności zarządzania zespołem i zmianą. Wspieram w rozwoju przywództwa i w osiąganiu lepszych efektów w krótszym czasie. Wspieram zespoły w polepszaniu komunikacji i współpracy. Uczę, jak pokonywać opór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *