,,Nie mam pojęcia, co się stało. Po prostu ustrzelił mnie. Co mogę więcej powiedzieć? Byłem zbyt spięty, zdenerwowany. Odczuwałem wielką presję” – są to słowa Andrzeja Gołoty po przegranej walce z Lewisem.

Trudne sytuacje, z którymi musimy się mierzyć na co dzień, pojawiają się nie tylko w sporcie. Nieumiejętność radzenia sobie z presją to jeden z przykładów sytuacji, która nie pozwala na rozwój i zmianę.

Niepowodzeń możesz doświadczyć w każdej dziedzinie życia. Z pewnością dobrze wiesz jakie skutki niosą porażki odniesione w biznesie.

W  artykule dla magazynu Forbes podaję przykłady błędów, jakich lepiej nie popełniać.

Jaki jest sposób na to, aby je uniknąć?
Przeczytaj w artykule!

>> wejdź tutaj <<<

Do artykułu dołączone jest także nagranie video, w którym omawiam tezy poruszane w artykule.

Dowiedz się co wpłynie na Twoje zarobki i skuteczność w kolejnych latach

i zwiększ swoje przychody oraz wyprzedź konkurencję

Podaj swoje imię oraz adres e-mail, aby pobrać bezpłatne fragmenty książki „Ściana” i dołączyć do ponad 20 000 osób, które co tydzień otrzymują bezpłatne artykuły z zarządzania, psychologii biznesu i zmiany.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Adam Dębowski

Adam Dębowski

Od 2006 roku pomagam ludziom i firmom w większej skuteczności zarządzania zespołem i zmianą. Wspieram w rozwoju przywództwa i w osiąganiu lepszych efektów w krótszym czasie. Wspieram zespoły w polepszaniu komunikacji i współpracy. Uczę, jak pokonywać opór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *